Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej brzuchatki jak tam sobotni poranek mija? 🙂
U mnie słonecznie, zaraz śniadanko a potem na starówkę do Gdańska na spacerek 🙂
Kilka z Was idzie dzisiaj na USG więc powodzonka życzę 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
u mnie juz lepiej plamienie ustalo juz wczoraj popoludniu! Jestem prawie pewna ze to po cytologi! Manalena wiem ze Ty mialas tylko kilka godzin ale ja ostatnio mialam to samo przez tydzien! poza tym zadzwonilam na pogotowie powiedzialam co sie dzieje i po konsultacji z lekarzem powiedzieli ze nie musze przyjezdzac bo antyciala dostalam, krwawienia nie mam ani tez jakis ostrych boli brzucha. Brzuch boli ale jak kaszlne albo psikam tak na dole jakby w pecherzu, zreszta mialam przeziebiony pecherz wiec sie nie dziwie ze boli. Noc minela w miare spokojnie 🙂
Co do wynikow no to jedynie mieso czerwone szpinak itd. dostalam tez zelazo wiec powinno byc lepiej co do witaminy b12 to niestety tylko w zastrzykach ale narazie nie ma co kombinowac bo podobno strasznie uczulaja ja nie bede Dzidzi ryzykowac!!!
mam jesc duzo ryb a ja niecierpie ryb bleee...moze sam tran bede brac powinno pomoc 🙂
Ja usg mam dopiero 10pazdziernika i juz wtedy mam nadzieje ze bedzie widac 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek nie martw się ,ja też po każdym badaniu miałam plamienia ,ale nic się nie działo.Jeśli nie lubisz ryb to poczytaj sobie o oleju lnianym tłoczonym na zimno ,zawiera omega 3.
Małalenko-odezwij się ,już dawno nie pisałaś,daj znak że żyjesz 🙂
U mnie w miarę wszystko w porządku,martwiłam się że mam za mały brzuszek a tu okazało się na wizycie że mój brzuszek wygląda na 21 tydzień 🙃 2 pażdziernika będę mieć USG w Łodzi ,bardzo szczegółowe i myślę że już będę wiedzieć kto mieszka w moim brzuszku 🙃
Życzę wam wszystkim zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie biore Omege 3 codziennie 3tabletki. ale Dzidzia chyba wiecej podjada hehe 🙂
zaraz sie przejade do sklepu ze zdrowa zywnoscia i kupie suszone morele i brzoskwinie podobno maja duzo B12 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Jak mija sobotni dzionek?
Coś nie mogę się zebrać w tygodniu aby z wami popisać i zasiadam do kompa tylko w soboty.Za sobą mam pierwszy tydzień po urlopie i coś nie mogę się pozbierać-brakuje mi czasu i sił-na szczęście dzisiaj sobota i to jaka piękna pogoda się zapowiada na południu kraju.

Muszę wam się pochwalić:laugh: -w poniedziałek miałam wizytę lekarską i kolejne USG.Dzidzia mierzy 183g,ale coś duża mi się wydaje jak na ten tydzień ciąży,bo podobno mierzy 21cm.Ja wiem,że tatuś do malutkich nie należy(1,90m),ale przeraziłam się,że w przyszłości sobie nie poradzę w trakcie porodu.Przypuszczalnie będzie to synuś,ale coś nie fortunnie się ułożył i można było pomylić jego "dumę" z pępowiną choć lekarz chciał nam pokazać,iż pępowina pulsuje,a "to coś" nie.Dokładniejszą informację będziemy mieć 5 października albo po USG 3D.Cieszymy się-nawet jeśli okaże się,że to nie chłopczyk to rozczarowania nie będzie.Ważne aby było zdrowe.
A czy wy wiecie ile mierzy wasza dzidzia?

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Dzień cieplutki ale mi to nic nie daje
od środy lece na antybiotykach co prawda najsłabszych ale jednak leki 😞
rano byłam dwie godzinki na wykopkach
i tak jakoś sobota mija

a na USG wybieram się we wtorek.
a pod koniec września lub na początku października wybiore się na USG 3D.
Czy jest któraś z was z Lubuskiego??

BUZIAKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja nie wiem ile mierzy moja Dzidzia bo ostatni pomiar mialam robiony w koncu 13stego tygodnia to miala 7,16cm :P wiec pewnie juz ma cos ok 15cm tak mysle moze mniej 🙂 usg mam dopiero 10pazdziernika 🙂
Wioletko zastanow sie nad tym 3d4d w wczesnych tygodnia bo podobno nie widac tak dokladnie bo Dzidzia jest za mala. Czytalam ze najlepszy okres to 28-32 tydzien 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TITINKA napisał:
Cześć dziewczynki 🙂
Jak mija sobotni dzionek?
Coś nie mogę się zebrać w tygodniu aby z wami popisać i zasiadam do kompa tylko w soboty.Za sobą mam pierwszy tydzień po urlopie i coś nie mogę się pozbierać-brakuje mi czasu i sił-na szczęście dzisiaj sobota i to jaka piękna pogoda się zapowiada na południu kraju.

Muszę wam się pochwalić:laugh: -w poniedziałek miałam wizytę lekarską i kolejne USG.Dzidzia mierzy 183g,ale coś duża mi się wydaje jak na ten tydzień ciąży,bo podobno mierzy 21cm.Ja wiem,że tatuś do malutkich nie należy(1,90m),ale przeraziłam się,że w przyszłości sobie nie poradzę w trakcie porodu.Przypuszczalnie będzie to synuś,ale coś nie fortunnie się ułożył i można było pomylić jego "dumę" z pępowiną choć lekarz chciał nam pokazać,iż pępowina pulsuje,a "to coś" nie.Dokładniejszą informację będziemy mieć 5 października albo po USG 3D.Cieszymy się-nawet jeśli okaże się,że to nie chłopczyk to rozczarowania nie będzie.Ważne aby było zdrowe.
A czy wy wiecie ile mierzy wasza dzidzia?

Buziaki 😘
A
A pamietasz ile miala Twoja Dzidzia ok 13stego tygodnia???
ja wlasnie slyszalam ze ten 16 i 17sty tydzien to wlasnie tak jest ze dlugo sie podwaja 😁








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ale się rozgadałyście miałam jakieś 15 stron do nadrobienia, wtrące swoje na temat butów na płaskim i tu mam spokój bo ze względy na wzrost ( mój mąż ma tyle wzrostu co ja)[code:1][/code:1] nie posiadam w szafie żadnych butów na obcasie, no może jakieś 4 cm by się znalazły. Kłopot się może zacząć wtedy gdy mi noga spuchnie i będę potrzebowała większego rozmiaru bo z ledwością wciskam się w rozm. 41 a te w deichmannie mi sie nie podobają choć tam mają roz. 42 damskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej bob ale Ty masz noge duza :P
no jak Ci pozniej spuchna to wspolczuje. ale Mamuski my wogole bedziemy mialy ciezka zime :P bo latem to wciagnie sie japonki i tyle i opuchniete stopy tak nie przeszkadzaja a zima to ja wogole nie bede wychodzic :P








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ostatnie dwa lata jest zimniej 🙂 poza tym jakos lepiej mi bylo w Polsce przy -10 niz tutaj przy -2 czy nawet 0. Bryza daje o sobie znac i temperatura odczuwalna jest nizsza niz rzeczywista. Znow latem to samo niby jest 20stopni a mozna sie uparowac hehe 🙂 tak smiesznie 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ale zescie natrzaskaly postow hehe.Powoli zaczynam czuc ruchy maluszka i czekam na usg ktore bede miec we wtorek ciekawam jest kto tam mieszka w brzuszku hehe.Co do ubran to juz sie martwie o kurtke na zime bo przecierz bedziemy mialy brzuchole ze hoho.
Pozdrawiam mamuski i brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuchatki w niedzielny poranek 🙂

A propos kurtek zimowych to byłam wczoraj w Terranovej i widziałam tam kilka fajnych kurteczek ale nie było na mnie rozmiaru.. hehe..zaczęłam od M i rzeczywiście przyciasna potem L..zapięłam się ale ciężko było z poruszaniem..to pytam panią ekspedientkę o większy rozmiar a ona : "Nie robimy większych"! No żeż... największa kurtka w sklepie była na mnie ciasna a wcale taka wielka nie jestem. 64kg na 167cm..nie tak źle.. nie tracę nadziei, że jednak coś znajdę. Jadę dzisiaj do Klifu może tam coś będzie, chcę koniecznie kupić coś przed powrotem do UK bo tam bieedaaa 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...