Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Sama sie smieje hehe :P
no mi wlasnie tez lekarz powiedzial ze jak boli to brac bo moge gorzej zrobic jak nie wezme. A czemu masz luteine???
Ech no to ja Wam wkleje mojego lekarza z Irl tzn gina do ktorego chodze bo moja prowadzaca czy szpital to osobna sprawa :P
Oto "moj" Clooney hehe :P [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jakubow_big.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hahahaahaahahaha az mnie brzuch zabolal tak wyrabalam smiechem :P:P:P
Dobre dobre :P
no jest sympatyczny :P
a co do jego wlosow to nie wnikam hehe :P jakos nie chce wiedziec :P
Ech przepraszam ze grzeska :P:P:P wlasnie zamowilam chinszczyzne 🙂 mniami bedzie za jakies 20min 🙂
Oj Dodi widzisz dal sie przekonac za dyszaka poszedl :P ale chyba za duzo mu nie zostanie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
Anitek mam podobne podejście do twojego - nie chcę truć małej nospą i innymi lekami i ograniczam jak mogę.
Jak powiedziałam o tym Clooneyowi to tylko krzywo spojrzał i powiedział ze teraz mniejszym złem jest jak łyknę no-spę i wezmę luteinę 🥴

Aaana a Ty na co bierzesz luteine??? no ja nospy nie biore dzis (narazie) bo naprawde nie mam takiej potrzeby chyba ze juz po tym bolu tego lekkiego nie czuje wogole...No ale najwazniejsze ze juz 20sty tydzien wiec Nasze Malenstwa tez wiecej zniosa no i sa silniejsze niz na poczatku wiec mysle ze taka nospa juz nie zaszkodzi...Ja pamietam jak w bolach to nawet 5 paracetamoli bralam w ciagu calego dnia(oczywiscie nie na raz). A lekarz kazal 2tab co 6godzin to i tak wychodzi 8 na dobe. ale te 5zdarzylo sie kilka razy jak z bolu glowy nie moglam wytrzymac, na szczescie juz minelo 🙂 uwazam ze damy rade a co Nas nie zabije to Nas wzmocni i zobaczysz porod czy czas po porodzie nie bedzie dla Nas taka tragedia bo juz teraz mamy wiele bolesnych chwil i jakos dajemy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje kochane takie chorutkie , ale na szczęście poczucie humoru jeszcze was nie opuściło 🙂 🙂
wczoraj powiedziałam mojej niuni żeby mamusie pokopała bo tak słabo ją czuję, chyba wzięła sobie to do serca bo od tej poory to prawie nie przestaje szaleć moja kruszynka 😆
ja też niedługo coś slodkiego dostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Jestem pełna podziwu dla waszego gadulstwa-dzisiaj znowu udało mi się tu zajrzeć a tu znowu mam tyle zaległości 😮

Zapomniałam wam się pochwalić-jak tak to nie mogłam się doczekać ruchów maleństwa a wczoraj jak się rozbrykało to na maksa 🤪 ale bardzo mi się to brykanko spodobało 🤪 Cieszę się niezmiernie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:

ogólnie luteina podtrzymuje ciążę? ale żeby w 20tc??!!??

Tak luteina jest na podtrzymanie ciąży.
Ja też biorę luteinę od samego początku ciąży i mam brać aż do 34 tygodnia tak mi lekarz powiedział, brałam jeszcze nospę forte, ale od miesiąca już nie muszę brać, no chyba, że by mnie bolał brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja luteinę brałam na samym początku ciąży,bo maleństwo troszkę wolniutko się rozwijało.Początkowo miałam 3 ampułki dziennie potem 2,a w 13 tygodniu miałam odstawioną.
Koleżanka brała luteinę,bo pobolewał ją brzuch,ale służy też do podtrzymania ciąży,regulacji cyklu i w okresie menopauzy 🙂
Bez obaw z tą luteiną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
mona no właśnie ty bierzesz od początku i to rozumiem ale żeby teraz zaczynać?? to dziwne tym bardziej że na opakowaniu pisze że bierze sie do ok 20tc??!!


hmmm, no właśnie nie wiem dlaczego, ale w ulotce pisze, że luteina służy do podtrzymania ciąży przez cały okres jej trwania, więc skoro lekarz kazł Ci ją brać to pewnie wie co robi, a maluszkowi luteina napewno nie zaszkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...