Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A teraz mniej wesole wiadomosci.

Ja cała noc sie meczylam z kolką nerkowa, wczoraj cały dzien ćmilo mnie ale w dzien dawalam rade, udalo sie przysnąc około 24 w nocy a o 1 obudzil mnie starszny ból pleców, myslalam ze to skurcze, zaczelam płakac z bólu, po 20 minutach ciagłego tempego bólu troche odpuscilo, ale co pare minut wracało, nie spalam cała noc, mam juz dosc, zaczyna miec depresje , ciagle plakac mi sie chce, i mam dosc tej ciązy!!! wiem ze to nie wina dzidzi, ale czemu mnie BOG tak karze tym bólem, ja juz nie daje rady, nic nie moge w domu zrobic bo ciagle mnie rwie 😞 nie moge znalezc odpowiedniej pozycji !! Ja juz dluzj nie wytrzymam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi trzymaj się dzielne, wiem że te wszystkie bóle są bardzo upierdliwe, ale już niedługo, naprawdę.. Nie złość się, musisz wytrzymać...

No JaiHo nam się spisała 🙂 GRATULACJE DLA NIEJ, kolejna dzielna babka! My też damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi jeszcze troche i wysztko bedzie ok dolegliwości mina trzymaj sie

a słuchajcie od wczoraj wychodza mi jakies gluty przezroczyste
myslicie ze to moga byc kawałki czopa wczesniej nie miałam czegos takiego


aaa i GRATULACJE dla Jai_Ho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos, ja po badaniu krwawiłam 2 dni, a potem szły mi takie gluty o których Ty piszesz.. nie wiem co to.. może to faktycznie czop? nie zagłębiałam się w to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tydzien temu krwawiłam po badaniu bo troche mi tam powierciła a gluty pojawiły sie własnie wczoraj

no w sumie tez wczoraj byłam u gin ale te gluty miałam od samego rana

dobra kochane ide wykonac zalecenie lekarza czyli przepołudniowy spacer
moze ulepie bałwana bo w tym roku tego jeszcze nie robiłam :P

to narazie i do napisania pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus juz mnie nic nie cieszy !!! ile czekac mozna, juz zaczynam myslec ze mi zle date wyliczyl gin.

Wszystko mi jedno, tylko byle ból mi przeszedł, tyle czekalam wiec poczekam jszcze.

Ja wczoraj wysprzatalam cale mieszkanie, bo kolezanka mnie odwiedzila, teraz lece wziasc kapiel i tez rusze gdzies jak KIKOS na jakis spacer.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sms od Klaudii "hej nic a nic mnie nie ruszyło. Nadal zero skurczy 😞Boję się wywoływania 😞i że już po terminie i nic 😞ehh jutro wychodzę. Gratulacje dla JaiHo 😘 Buziaki dla Was 🙂"

Kurde, Klaudia ma dopiero zmartwienie.. a może faktycznie ma troszkę błędnie termin porodu wyliczony,hm? już sama nie wiem.. oby w końcu Fifi zechciał wyskoczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. u mnie był to taki budyń:P ale jak mówisz, ze u Ciebie też tak było, to pewnie był to czop:P Hurra!! może w końcu urodzimy!!

Dodi idź na spacerek, złapiesz świeżego powietrza to dobrze Ci zrobi..

A ja odkurzyłam mieszkanie i tak się zgrzałam, że teraz siedzę w galotach i staniku przed kompem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Wróciłam dziewczynki do was zza światów:laugh:
Byłam wczoraj w tym szpitalu-jak zajechałam to okazało się,że nie ma miejsca na położnictwie ale mój lekarz postanowił zrobić rewolucje aby w razie konieczności położyć mnie na oddziale i eksmitował 3 pacjentki z położnictwa na ginekologię 🙃 Wprowadził niezłe zamieszanie 🙃 Potem podłączono mi kroplówkę,zrobiono KTG,zaczęły się skurcze ale takie "pitu-pitu" bo większe miałam w listopadzie jak stawiał mi się brzuch 🙂 Miałam pojąć decyzję czy walczymy dalej czy odkładamy to 🙂 I odłożyliśmy na autentyczną akcję porodową choć wszyscy się teraz śmialiśmy,że jak mały taki uparty to będzie przenoszony:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

My wróciłyśmy ze spacerku, mamy nowy antybiotyk zobaczymy jak zadziała 🙂

[size=4] Wielkie Gratulacje dla Jai_Ho!! Super, że Victorek jest już z nią 🙂

Titinka dobrze, że wyszłaś jednak do domku i nie masz takiego ciśnienia by urodzić koniecznie zaraz 😉

Biedna Klaudia rzeczywiście chyba termin jej źle wyliczyli.

Martuś:
A ja odkurzyłam mieszkanie i tak się zgrzałam, że teraz siedzę w galotach i staniku przed kompem

chciałabym to zobaczyć hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no i Dodi biedulko Ty to się namęczysz ale naprawdę już bliżej niż dalej..wiem, że się strasznie dłuży i jak boli to myślisz, że to się nigdy nie skończy 🙂 ale zobaczysz jeszcze chwilka zobaczysz swoją Julkę i zapomnisz o wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki mi kawałki czopu śluzowego odeszły ostatniego dnia grudnia.
kilka dni spędziłam w szpitalu i do tej pory chodze z brzuszkiem
teraz mam bardzo dużo takiej wydzieliny bezbarwno-żółtej ale w poniedziałek mam do lekarza więc sie dowiem co i jak chociaz na to sie nie zapowiada :P
aczkolwiek mam jakies tam uciski w podbrzuszu i czuje jak mi się rozwarcie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka oby ten antybiotyk nie wywołał żadnych skutków ubocznych! Wyobraź sobie słonia w majtach i staniku przed kompem:P :P wyglądam pdobnie:P

Titinka mam taki sam plan na niedzielę, który Ty sprawdziłaś. Tylko, że ja chcę żeby zakończył się porodem 🙂

Wioletka a jak czujesz, że Ci się to rozwarcie robi?? Bo mi się zrobiło na 3cm, szyjka znikła a ja nic nie czułam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Kochane 🙂

SERDECZNE GRATULACJE DLA JAI HO

dobrze ze sie nie meczyla dluzej 🙂
no i wlasnie patrze ze jej Victorek ma te same wymiary co Olafek 🤪 bracia hehe 😉

co tam u Was?
Titinka widze ze wrocilas 😁 dobrze ze sobie dalas spokoj z tym wywolywaniem...badz cierpliwa 😉 a jak tam Klaudinka nasza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e ja też "czułam" że mi się rozwarcie rodzi już czułam rączkę małej między nogami 😉 ale poszłam do ginki i szyja tak długa że mogłabym drugie 9 miesięcy nosić 🥴

CMonka oby ten antybiotyk był dla Ciebie łaskawszy - tez się zbieram na spacer ale jak widzę co się dzieje za oknem to się wszystkiego odechciewa....

[size=4]WIELKIE GRATULACJE DLA JAI_HO!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pije kawke jem trufle a Maly lezy w kolysce i obserwuje co sie dzieje za oknem hehe 😉
dzis odpadl pierwszy szew 😁 wiec zostalo jeszcze 7 :P
no i Olafkowi 2dni temu odpadla pepowinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka musz,e gdzieś z psem iść a tak po ulicy łazić i psie kupki zostawiać to głupio (nawet nie mam woreczków żeby pozbierać) więc pewnie jednak las zostaje.
Marzy mi się plaża - zamarznięta musi super wyglądać - mogę w sumie autem podjechać ale jakoś już sama się boję w taką pogodę z TAAAKIM brzuchem...

Anitek - czy masz jakąś karuzelę nad łózeczkiem? jaką? oglądam FisherPrice i ceny są zabójcze 🤪 !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...