Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie!!!!! 🙂 Mam chwilke,maly spi,a ja zamiast sie zdrzemnac razem z nim to otworzylam komputer:P Ostatnio to ja padam na cyce. Jednej nocy maluch budzi sie po 5 godzinach a innej co chwilke sie wierci i spac nie mozna. Ale takie uroki macierzynstwa 😉
Jai_Ho moj Sebastian tez czasem ma problemy z brzuszkiem ale on juz tak ma od urodzenia bo w szpitalu polozne juz tez go poznaly. Ja uzywam kropelek na powietrze do kazdego karmienia(w szpitalu tez mi radzili a i tam mu dawali) i po kapieli smaruje mu mascia na powietrze wokol pepka. Ja karmie piersia a te kropelki sie daje przez strzykawke lub na lyzeczce. Ja daje na lyzeczce. I musze przyznac ze niekiedy nie wiem jak bym dala rady bez tego bo bardzo sie prezy itd. tak jak twoj Victorek. Tak ogolem jest slodki i spokojny ale wiadomo-jak nic nie boli to kazdy jest spokojny 😁
Gratulacje dla nowych mamusiek!!!
Dodi biedna ty jestes!!! Trzymam kciuki i badz silna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzia ja mojemu daje espumisan dla niemowlat do kazdeg jedzonka i sobie pryka i nie placze na szczescie 🙂
i mam nadzieje ze omina go te kolki...

Nikos a Ty jeszcze tutaj jestes??? ech moze wez jakas ciepla kapiel pomasuj sutasy zaopiekuj sie Mezem 😁 i moze wtedy sie ruszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Małalena ma nr do mnie, ale jeszcze nic nie pisała, czekam cierpliwie, jak coś sie dowiem to Wam napiszę 🙂
super nareszcie Dodi wzięło i to bez "wspomagaczy"
oby szybko urodziła i się juz nie męczyła
nikoś właśnie Dodi masaż pomógł może i na Ciebie podziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi napisala ze te wody tak leca ze przesiakly jej spodnie i 2 grube podpaski i dostala juz skurczy i bola bardzo...
No Kochane juz dzisiaj kolejne lutowe Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek moj tez pierdki mu wychodza ze szok!!!!! Jestem z tych kropelek zadowolona. Ja uzywam kropli o nazwie SIMPLEX ale to na pewno to samo co espumisan. Ja uwazam ze trzeba dziecku pomoc jak idzie kiedy tak go boli. A i nie ciekawie jest jak tak dziecko krzyczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia espumisan z angielskiego nazwy to simeticon i kazde krople ktore to maja to bedzie cos al'a espumisan. Mam tez tutaj infacol ale to juz raczej na kolki. Choc na kolki mam od lekarza debridat to juz tylko na recepte ale bardzo skuteczne wiec polecam...
Nikos domyslam sie ze Cie nerw bierze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochaniutkie

Niestety wróciliśmy do donku dalej 2w1.
Rozwarcie takie jak było czyli na 2 palce. Skurcze o sile 80-100. Tyle, że ja ich prawie w ogóle nie czuję. Dalej plamię, lekarz powiedział, że to dlatego ponieważ szyjka się rozwiera.
Jak wszystko będzie w porządku to dopiero we wtorek na KTG.
A do szpitala w momencie jak poczuję w ogóle skurcze i będą w miarę regularne, jak odejdą wody płodowe lub jak nie opanuję swoich wyników glukozy (z racji cukrzycy i końcówki ciąży, cukier znowu zaczął mi szaleć). No to na tyle.
Czyli pozostaje mi dalej cierpliwie czekać. Ehhh.... jednak dobrze myślałam, że musze przestać się podniecać, ze to już tylko ochłonąć. Naiwna ze mnie babeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena ale to nie znaczy , że Cie dziś nie weźmie, moja ginka powiedziała mi , że tego nie da sie przewidzieć i nawet jak byłaś u lekarza dzisiaj i mówił Ci że do porodu daleko to wieczorem możesz juz być ma porodówce, to wszystko to kwestia indywidualna, bo każda kobieta jest inna, jedną weźmie drugą nie 🙂
zaraz wszystkie będa masowały sutki 😁 połączmy się przez skype i masujmy sie wspólnie 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co, ale mi brzuch twardnieje i to dość często. Tylko, że to w moim przypadku chyba o niczym nie świadczy, wiem tylko tyle, że to skurcze ale one kompletnie mnie nie bolą.
Jak nie będę dalej plamić chyba zaciągnę męża do pożądnej nocnej roboty 😉 podobno nic tak nie działa przyśpieszająco jak nasienie 🙂, a że szyjke mam już trochę rozwartą więc może pomoże.

Ja oprócz twardnienia brzuszka, czuję jeszcze takie chwilowe bóle tak jakby przy kosci ogonowej, ale to dość nieregularne.
Moje sutki zrobiły się jakieś wrażliwe i tak dziwnie nieprzyjemnie jest jak je masuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej jestem świadoma tego, ze może mnie złapać 🙂 Tylko wiesz najgorsze jest jak się nie wie na co się czeka 🙂 Bo tak naprawdę to ja do dzisiaj nie wiedziałam, które z moich objawów to są skurcze, w ogóle nie wiedziałam, że je mam 🙂 Pomijam oczywiście stawianie się brzuszka, bo to wiedziałam.
Teraz przynajmniej wiem co jest co i które mam liczyć 🙂 jakby mnie napadły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info od Dodi ze nie ma jeszcze rozwarcia niestety...
wiec czekamy dalej 🙂

Nikos mi lekarz mowil ze po odejsciu czopa mozna sie kochac. Nie mozna sie kochac po odejsciu wod plodowych bo wtedy grozi to infekcja.

Malalena Ty czekaj cierpliwie do jutra :P

Iwiokej a Ty juz tydzien do CC 😁 fajnie 🙂

No dobra Kochane ja uciekam 🙂
Maly wykapany juz dawno ale cos sie kreci pewnie znowu chce jesc :P
wiec ide szykowac mleczko 🙂
Do spisanka jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sie Dodi doczekala 🙂
Trzymam kciuki aby porod poszedl szybko i z jak najmniejszym bolem 🙂

A moj syn caly dzien spi, cyc, pampers, spanie... juz mnie zaczyna niepokoic, ze az tyle spi 🥴 Wasze maluchy tez tak spia, jakby zebrac do kupy to jakies 20h/doba! 🤔 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...