Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malami007 napisał:
a ja zawsze byłam i niska i szczupła, nigdy nie przekroczyłam wagi 54kg hehe i tyle ważyłam przed ciążą, później schudłam i w 15 tygodniu ważyłam 53kg 😞 teraz waże 56 tak więc prawie tyle co nic, brzuszek dopiero teraz zaczął mi troszeczkę wychodzić i zazdroszczę trochę tym które mają już takie fajne piłeczki 🙂


Malami ja przed ciaza wazyłam 45 kg. Dodam, ze jestem niska. Pozniej troszke nadrobiłam, a w ciazy to juz leci. Tylko ze ja lubie pojesc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Candy Monka ja tez obejrzalam twoj sliczny brzuszek!! Moj jest o polowe mniejszy 🥴 wiec jeszcze nie mam czym sie pochwalic ale mysle ze nadrobie. Byle w porzadku z dzidzia. Wlasnie mam wyrzuty sumienia bo skusilam sie na duzego, tlustego hamburgera!!!! ☺️ Nie mam zbytnich smakow ale tym razem to wygralo ze mna. Ale i tak byl pyszny!!!:P Mniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo może w takim razie zejdźmy z tematu jedzenia bo najgorsze jest mówić o jedzeniu z kimś kto czeka na obiadek hehe ale napewno będzie pyszne tym bardziej że luby zrobi heh mój to się do kuchni nie kwapi zawsze mówi że jak ja zrobię to takie dobre jest a jemu nigdy nie wychodzi hehe.
u mnie to tak z przerwami raz oberwanie chmury a zaraz spokuj ale taka szaruga wpływa na to że nic się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia fajny brzuszek ja też mam bardzo podobny 🙂
ja dziś musiałam sie zmusić do zjedzenia mieska bo złoszcze sie sama na siebie ze jem tak mało mieska a maleństwo potrzebuje tego. Zjadłam dwa udka z kurczaczka i nie było az takie złe 🙂 🙂 🙂 🙂
Ale z tymi jajkami dziewczyny to robicie chrapke mi chyba sobie pozniej zrobie jak troszke mi sie w żołądku rozluźni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez ta pogode ciagle mi zimno, ubrałam gruby sweter 🙂
mój gotuje od świeta, dlugo pracuje, wraca okolo 19 takze jakbym czekala az on cos upichci to bym padla z glodu.
A jak same gotujemy to chociaz robimy to na to mamy ochotę, chociaz to dobre z tego naszego gotowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to nie lubiłam nigdy piec ciast za dużo z tym roboty a w cukierniach takie dobre mają hehe i nie są w cale drogie.
ale takie wymyślne dania lub jakieś nowości kulinarne to owszem lubię robić 🙂 ogólnie to kuchnia nie jest tym co lubie najbardziej, moja mama się śmieje że ja powinnam się facetem urodzić ja to uwielbiam malowania, jakieś naprawianie sprzętów domowych hehe ale niestety teraz to nic mi mój luby nie pozwala prawie robić...to momentami aż wkurza heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...