Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sobie kupiłam na Allegro używane spodnie ciążowe (za 5,50 zł 😁 ) i jestem z nich bardzo zadowolona. Są firmy mothercare, bardzo fajne jeansy z dużą regulacji gumki w pasie. Ale teraz chciałabym sobie kupić dresowe i jakieś bluzki, bo wszystkie są za krótkie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 nie było mnie od wczoraj a tyleee czytania hihi 🙂 dobre jesteście 🙂

właśnie wróciłam z badania kontrolnego i czuję nie dosyt, babka pobrała mi tylko krew na sprawdzenie 'syndromu downa", zmierzyła ciśnienie (100/60 chyba nie za niskie co nie?), zważyła i tyle..do zobaczenia w 26tygodniu 😮 myślałam, że chociaż usłyszę bicie serduszka albo chociaż brzuszek mi zmierzy a tu nic 😞

Ps. tu macie fajne pasy ciążowe:

http://www.babymama.pl/Bielizna-ciazowa/Pasy-ciazowe-La-Belly/View-all-products.html




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde mam nadzieje ze mi zrobo usg na wizycie,
może nie na kazdej robią.
Ja hodze do takiego lekarza co ma usg u siebie w gabinecie.


CandyMonka napisał:
hej dziewczyny 🙂 nie było mnie od wczoraj a tyleee czytania hihi 🙂 dobre jesteście 🙂

właśnie wróciłam z badania kontrolnego i czuję nie dosyt, babka pobrała mi tylko krew na sprawdzenie 'syndromu downa", zmierzyła ciśnienie (100/60 chyba nie za niskie co nie?), zważyła i tyle..do zobaczenia w 26tygodniu 😮 myślałam, że chociaż usłyszę bicie serduszka albo chociaż brzuszek mi zmierzy a tu nic 😞

Ps. tu macie fajne pasy ciążowe:

http://www.babymama.pl/Bielizna-ciazowa/Pasy-ciazowe-La-Belly/View-all-products.html




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prawdą jest, że USG nie jest obowiązkowe. Jak się płaci za wizytę słono to się też oczekuje kompleksowej opieki więc lekarze przy każdej wizycie robią wszystkie możliwe badania.

Ja chodzę do prywatnej przychodni, gdzie nie płacę za wizytę tylko miesięczną opłatę no i tam też nie przy każdej wizycie robią USG. Ale byłam zaskoczona, że wysłali mnie na badanie na HIV. W Polsce to jeszcze chyba nie jest standard a tu zaskoczenie pozytywne. Generalnie taki abonament w centrum medycznym to dobra sprawa w ciąży, gdzie co chwilę trzeba robić badania, chodzić na konsultacje. Ja korzystam bez ograniczeń i bez kolejek. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja własnie korzystam z pracy z pakietu PROMEDIS-to jest połączenie kilku firm w tym też lux-medu, place nie duzo,tez mialam na Hiv , i usg w sumie mi robi na kazdej wizycie, z tym ze tylko takie krótkie na podejrzenie dzidzi,a ostatnio juz bylo takie gdzie mierzył dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki...byłam u gina z córcią licząc,że sama załapię się na USG ale wyszła wielka lipa...pani doktor ogólnie chyba miała zły dzień ale ważne,że u mojej małej wszystko gra.Mój gin prowadzący jest o nieeebo lepszy i sympatyczniejszy 🙂)))Jednak baba gin mi nie leży. Noo jakos wytrzymam do następnej wizyty u mojego dotorka czyli.....2 tygodnie!!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was .... Nio ja mam wizyte i usg w poniedzialek.... Bardzo sie denerwuje mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Na razie odebralam cytologie i jest rewelacyjna.... Ahhhh za duzo tych nerwow i zmartwien....Jako ze jestem niestety osoba samotna. Mam nadzieje ze bedzie dobrze... Dam Wam znac oczywiscie... Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka 🙂
ja dzis sie nie wyspałam przez moja kruszynke chyba powoli przyzwyczaja mamusie ze tak bedzie od lutego. Cała noc sie wierzgała, kreciła i koppaaaała;p ciagle mnie budziła:P to takie fajne uczucie tak jakby chciała powiedzieć "mamusiu nie śpij ja tutaj jestem 🙂" 😘
Jejku jak ja ją kocham!!Każdy jej ruch sprawia ze jestem taka szczęśliwa 🙂
miłego dzionka laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...