Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej wiadomosc od Dodi:
Hej juz nie bede dzis w necie wiec pisze, dostalam leki na obnizenie cisnienia, mam krew w moczu i bakterie 7-8,leukocyty rosna mam 15,5tys mimo ze 2tyg bralam antybiotyk szyjka 26mm,znowu wymaz pobrany, wizyta za 1,5tyg.
Ech z tymi leukocytami i jeszcze cisnienie :> pewnie przez to jej bylo slabo 😞
no coz niech sie wyspi i jutro do Nas zajrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam do Niej ze ma sobie odpoczac 🙂
Krew w moczu to w sumie podraznienie jakies ja tez mialam jakies 4tyg temu i samo puscilo... tak to niestety jest ze lapiemy wszystkie te chorobska teraz 😠
no i te leukocyty znow wyzsze hmmm ciekawe od czego to 😞
no ale najwazniejsze ze jest pod kontrola lekarza i ma tez leki na cisnienie wiec na pewno poczuje sie lepiej 🙂
Klaudia dziekuje 😘 a suwaczej tworczy a jak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Oj dzisiaj jakiś kulinarny dzień widzę:P Nas dzisiaj wzięło na słodkości-najpierw były naleśniki a potem zrobiliśmy sobie andruty z tofi:P Pychotka:P Tyle ich z małym naprodukowaliśmy,że mogłybyśmy wszystkie wraz z naszymi kruszynkami się nimi uraczyć:P No tylko jak to tak wirtualnie 😉

Oj bidulka z tej naszej Dodi-co chwilkę coś jest nie tak z jej zdrówkiem 😞 Miejmy nadzieję,że wydobrzeje 🙂 Zresztą inne chorowitki też 🙂
Musimy dziewczynki być dzielne i pozyskiwać siły dla naszych maleństw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka apropo pozyskiwania sił to własnie moje Drogie udaje się na spoczynek 🙂

Dupsia i plecki troche bolą a więc czas wziąc oliwkę nasmarować Filipka i klaść sie nynki 🙂 🙂

Slodkich i spokojnych snow dla Was i Maluchów 🙂 🙂 Malo siusiania a duzo spania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No suwaczek z focia to dla Olafka 🙂 Bo Mamusia i Tatus tak bardzo kochaja 🙂
a ten z lekami no coz juz tak sie doczekac nie moge :P
Co do nerek to wszystko jest ok u Dodi raczej bo jak sie ma problemy z nerkami to jest bialko wapn i ciala ketonowe...sama krew swiadczy o podraznieniu przewodu moczowego.
Sie wie bo sie choruje niestety na te nerki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam jedziemy do tesco bo cos na obiadek trzeba kupic a ja dzwigac nie bede :P no i mam ochote na jakis owoc 😁No to spijcie spokojnie Mamusie i Brzusie 🙂
do spisanka rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ty to jak nasz osobisty brzuszkowy lekarz:laugh: wiesz wszystko 🙂 baaa...no prawie wszystko:laugh: ale pewnie dużo dużo więcej niż niejeden praktykujący i określający się mianem lekarza 😉
Znam takiego jednego lekarza,który na etapie studiów nie wiedział ile komór ma serce 🤪 No i idź tu do takiego kardiologa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuu ale zescie naskrobaly 🙂

ale juz nadrobilam.... jej to ja tez nawet nie zauwazylam ze juz 9 m-ac!!!!!! dopiero u Darusi na suwaczku widzialam 🙂 to mozemy sobie podac reke 🙂

dzwonilam dzis sie na wizyte umowic i mam 18.01 o 15.20 🙂 juz sie nie moge doczekac

biedna Dodi niech odpoczywa

mnie dzis tez wzielo na gotowanie i robilam ryz z warzywami chinskimi i sajgonki-pycha
a na jutro mam w planie gulasz 🙂

mezus zrobil zakupki i zaraz bede wcinac grejfruta-jak mi tego brakowalo 😁

dziewczynki nie wiem czy byl juz ten temat ale... macie jusz kupione smoczki dla waszych dzieciakow?? ja dzis o tym pomyslalam i kompletnie nie wiem jaki kupic ;/ butelke mam z tommie tippie

Darusie śliczne wyreczko

ja nie mam jeszcze poscieli tzn mam kupiona ale nadal jest u mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ja również zakupiłam buteleczki tommee tippee i takie same smoczki określone jako uspokajające 🙂 Butelkę poleciła mi koleżanka,bo niby smoczek butelkowy jest stworzony na wzór cyca mamy(faktycznie w dotyku jest mięciuteńki)a jak miałam zamiar zakupić smoczki pani w sklepie stwierdziła,że najlepiej aby smoczek był odzwierciedleniem smoczka butelkowego i tym oto sposobem mamy jedno i drugie z tej firmy 🙂 Oby się sprawdziło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ja smoczusia nie kupowałam, dostałam w prezencie na usg połówkowym 😉
Butelki też nie mam, a potrzebna mi będzie jeśli będę karmiła piersią? tzn mam jakąś taką małą aventa, którą też dostałam na usg, ale nie wiem czy to na mleczko, czy na jakieś inne picie hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkość butelki uzależniona jest podobno od zapotrzebowania maluszka:P a co do smoczków to mają róży przepływ 🙂 Na pierwsze miesiące te o wolniejszym przepływie a potem szybszym 🙂 Być może jest większa dziurka lub jest ich więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mamusie ale napisałyście aż 19 stron do nadrobienia, nie było mnie bo byliśmy na wycieczce do Chojnic bo kupiliśmy nowy wypoczynek do salonu, ale jest ogromny, a nie wyglądał taki na zdjęciu 🙂 ale za to super wygodny 🙂
oj i znowu złe wieści Dodi trzymaj sie będzie dobrze , jesteś pod opieką lekarza tak że nie martw się
Darusia śliczne łóżeczko jak dla księżniczki 🙂
zrobiło się późno więc słodkich snów i spokojnej nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja o smoczku zupelnie zapomnialam choc wiem ze tesciowa cos kupila ale ze oni sa dziwni i nic mi nie chca dac przed porodem to musze sama kupic bo nie bede patrzec na innych!!

ja kupilam butelke bo ja jestem taka ze wole miec na zapas-roznie bywa

mnie siostra polecala jakies smoczki ale zapomnialam zazwy 🤨 ale i tak ona pojedzie mi kupic reszte wiec nie ma problemu 🙂

dzis zamowilam mojej malej przescieradelka a mysle ze po niedzieli bede miec juz cala posciel u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...