Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi ja mam taki kominek, super to wygląda, a obok sąsiedzi mają tak obłożone część domu bardzo ładnie sie to prezentuje 🙂
Sibi ja bym wolała w tygodniu iśc na CC a nie w weekend 🙂
mona nie martw się wynikami może coś pomylili, jak tyle czasu musiałaś czekać na wyniki, zobaczysz co Ci gin powie jak pójdziesz 🙂 zobaczysz będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwiokej obawiam się że nic nie pomylili, bo cały czas miałam bakterie, a teraz jeszcze mocz zrobił się zasadowy 😞
No nic i tak nic na to nie poradzę, zobaczymy co powie gin. Gdybym odebrała te wyniki wczoraj zrobiłabym jeszcze raz mocz dzisiaj i dzisiaj bym odebrała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia u mnie nie jest az tak ciezko, czasmi mam zadyszke ale nie jest tak zle 🙂 Ujdzie a omdlenie mialam raz.

Dodi super ze piszesz bo mi lekarz też poleca walsnie Centrum Materna ale jest cholernie drogi a sklad ten sam co Prenatal a do tej pory bralam Falvit dla Mam, też dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dla mnie najwazniejsze jest ze ta mata czuwa nad biciem serduszka malenstwa i zaczyna alarmowac jak dziecku zapomni sie oddychac. Daje sie je pod materac. W tv pokazywali ostatnio co w takim momencie robic. Trzeba dziecko szybko podniesc nie trzasc nim tylko szczypac po nogach udach i dobudzac. A te drozsze modele maja to do tego ze maja jeszcze babypfone ta nianie czy jak jej tam sie nazywa, temperatura pokoju sie pokazuje i ma wyswietlacz. To wszystko. Dodi ta sama sciane mielismy miec w duzym pokoju za tapicerka ale jakos stwierdzilismy ze jak juz to sie zrobi to zmieniac nie bedziemy i dalismy tapete dekoracyjna. Ale sciana i ten pomysl dalej mi sie bardzo podoba wiec super!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia to nie mój pokój niestety, tylko pokazowo wkleiłam jaką scianę sobie robimy z kamienia.

Falwit tez dobry ponoc ale drozszy chyba troszke, albo w tej samej cenie. A nie bierz tego centrum meterna serio 🙂 jeli nie chcesz zeby Fifi Był grubaskiem 🙂 🙂

Anitek gdzies wyczytalam w poscie ze jakis ból mialas, i jedna reką w necie siedzialas .. albo mi sie cos takiego ubzdurało, nie wiem bo nie moge teraz znalezc tego posta, ale jak nic nie boli to SUPPERR 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilam sie dowiedziec w PL kosztuje 389zł ale rodzice by mi musieli przeslac do IRL wiec wyszloby mnie ok 460zł a tutaj tez sa ale nie moge sie dodzwonic do sklepu wiec sprobuje pozniej :P ale mysle ze cos ok 100e bedzie kosztowac :P
kupie na pewno.
Mona nie bierz tylko furaginy bo nie wolno w 3cim trymestrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie.
dzis pospałam az do 12 🙂 mm trzeba korzystac poki jeszcze mozna. wczoraj skompletowałam całą wyprawke dla dzidzi zostały mi tylko pieluszki ale zastanawiam sie jakie kupić czy te klasyczne 1 new baby czy pampers premium care 1?? 🤨
ostatnio w nocy miałam dziwne skurcze bardzo bolesne myslałam ze to juz ale przeszło i wszystko ok ruchy tez czuje a jutro usg.mam nadzieje ze wszystko ok 🙂
co do bakterii w moczu to tez miałam ale nie wiem jak jest teraz bo mi jeszcze lekarz skierowania na badanie moczu nie dał wiec na wizycie o to poprosze. ja brałam jakies tabletki ziołowe chyba urosept i musiałam wypić saszetke takiego proszku ale tez nie pamietam coś na M:P
tak w ogole to ostatnio sie jakos dziwnie czuje mam jakies przeczucie ze to juz niedługo ze za tydzien .... albo kilka dni nawet... takie jakies dziwne to uczucie. brzuszek tez coraz nizej ale jeszcze nie az tak ze o wiele lepiej mi sie oddycha no i dalej kulam sie jak bałwanek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi od jakich tabletek dzieci rosna szybciej??? mow mi tu szybko :P
Andzia wlasnie patrze i ten ac300 ma 2maty a ten ac401 ma tylko jedna mate. bo roznica w cenach to 20e dlatego sie zastanawiam czy nie brac tego monitor dzwieku i ruchow zamiast samych ruchow. ale wlasnie ten dzwiekow i ruchow ma jedna mate i nie wiem czemu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak miałam monural własnie mi sie przypomniało. ja juz nie biore zadnych na te bakterie ale troszke sie martwie bo to było z miesiac temu a ja nie dostałam skierowania na badanie moczu bo przeprowadziłam sie do innego miasta i innego lekarza wiec teraz jak bede to go o to poprosze bo troszke sie martwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...