Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
też nie wieże do końca że te wymiary są idealne
dziewczynki nie załamujcie sie, to wszystko dla dobra Waszych maleństw 🙂 Sibi już nie długo i zobaczysz swoją kruszynkę i juz nie będziesz musiała leżec 🙂
a ja nikomu nie kazałam nikomu oglądać neta przed śniadaniem,ja włączam dopiero po zjedzeniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy wtorkowo 🙂

Juz po wizycie u ginka 🙂 Na szczescie wszystko jest wporządku 🙂 Szyjka jest okey, rozawrcia tym bardziej nie ma, ujscie zamknięte czop na swoim miejscu. Malutki tez sie rozwija 🙂 Serduszko mu pukalo srednio 150 razy na minute. KTG nie wykazalo zadnych skurczy wiec toczymy się dalej. Ginek powiedzial ze trochę za wczesnie aby Malutki już wychodzil i mam się nie spieszyc , toche lipa bo kurcze idzie na urlop od 19.01 i dopiero sie z nim spotkam 2.02 wiec juz na lada dzien przed planowanym rozwiazaniem. No ale mowil ze jak co to szpital.

Hm ale mam śliczna pogode za okenm, mróz śnieg i slonce 🙂

poczytam co tam od rana naskrobayscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja juz tam za Wami tesknilami ze w jednej rece mialam bule a druga reka klikalam bo chcialam zobaczyc co tu napisalyscie od rana :P a nie spodziewalam sie ze tu kawal miecha bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie przez tą ciązę to się człowiek rozleniwia, tyle do zrobienia, a tu się z fotela nie chce ruszyć 🤢
no wybacz anitek , ale nie myślałam że może to kogoś tak obrzydzić, bo mnie to nie rusza, a jak wysłałam to mojej mamie i tato był przy kompie, to zaraz uciekł, bo mu się słabo zrobiło, taki wrażliwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek jeszcze jest tez taki a ze ma wyswietlacz i nianie czy jak to sie nazywa to jest kupa drozszy ale w tv gadali ze to juz tylko bajer a niczym innym sie nie rozni wiec stwierdzila ze sie nie oplaca.

http://cgi.ebay.de/ANGELCARE-BABYPHONE-GERAUSCH-BEWEGUNGSMELDER-AC-401_W0QQitemZ370061427307QQcmdZViewItemQQptZDE_Baby_Kind_Babyphones?hash=item562961426b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie racje nie ma co sie dobijac bo to tym bardziej nie pomoze a moze tylko zaszkodzic!!!!!!!!!!! narazie to harcuje w brzuchu i chyba jej tam ciasno :|

Klaudia dobrze ze i u Was wszystko ok!!! obysmy tak wszystkie dotrwaly do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehe Anitek ja tez zaraz jak wstaje to do Was zagladam i najczesciej z Wami jem sniadanie :P!! a teraz juz jestem po pysznym rosolku ktory wczoraj wspolnie z mezem gotowalismy :laugh:

zostalo mi 10 dni lezenia!!!!!!!! a za 13 dni wizyta i poznam nareszcie termin porodu!!!!!!!!!
iwiokej jak dobrze pamietam to ty masz jeszcze cc? masz juz wyznaczony termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia ja tez ten monitor chce kupic, ale dopiero w lutym po na styczen mam zaplanowane wydatki i salę porodowa musze opłacic.

A cholera mnie bierze z tymi remontami, teraz załuje ze nie wzielam kredytu na wykonczenie całkowicie mieszkania, tylko tak co miesiac cos sie robi, ale juz na szczescie KONIEC sie zbliza ,chyba ze mój M. znowu so bie cos wymysli nowego,
teraz pod koniec lutego bedziemy kłasc kamień dekoracyjny na sciane w przedpokoju , mówie Wam jak super to wyglada zaraz Wam spróbuje wkleic zdjecie 🙂

Anitek jakie bóle znowu ?? 😞

Klaudia super ze u Filipka ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitka to dobrze ze Olafeek tez sie dobrze rozwija. Mowilam ze nie ma innej opcji. Fajnie tez ze postajesz w razie przenoszenia taki zastrzyk a u nas niestety trzeba chodzic z kroplówka. Tez mogliby to wprowadzic u nas. Moglas poloznej powiedziec ze Ty jestes Polką a nie Irolką i jestes twarda 😁 😁

A USG nie mialam bo na kase chorych robia tylko 4 razy w czasie calej ciazy. Wiec jak juz mi nic nie bedzie dolegac to dopiero przed samym porodem bede miec.
Wazne zewszystko jest okey. Musze tylko Prenatal kupic i wcinac po jednej dziennie to witaminiki 🙂

Co do tej maty to też bym kupila ale to mega koszt na ktory mnie nie stac. Zteszta Dzidzie mozna wychowac i bez tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak anitek ja mam ten pierwszy no jak mi juz przysla 😉 Ja na szczescie nie widzialam tego "miecha" co tu ogladalyscie chyba przeoczylam ale szukac nie bede :laugh: Klaudia u ciebie i malenstwa tez wszystko super to swietnie. Same dobre wiadomosci. Ja musze poczekac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek Ty to masz naprawdę z tymi irolami przechlapane jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, dobrze chociaż, że znalazłaś polskiego lekarza..
Iwiokej mnie to mięsko też nie rusza 🙂
Ja monitorem nie zawracam sobie głowy, bo mamy małą kawalerkę więc wszyscy w kupie czy jak kto woli na kupie będziemy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe mnie sie tam podoba ze bede wiedziala kiedy dokladnie mam isc, przynajmniej zdaze zrobic jeszcze pewne rzeczy :P
jasne ze moze nas "zwinac" wczesniej ale tak to mamy jakis azymut :P
ciekawe jak to jest czy planowane cc robia tez w weekend? nie wiecie jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Właśnie odebrałam wyniki i mogę iść do gina, ale nie łatwo było chciali mnie spławić na jutro, ale się nie dałam i wymęczyłam te wyniki 😉
Najgorzej, że mocz mimo antybiotyku nic się nie poprawił 😞 jeszcze ph zmieniło się z kwaśnego na zasadowe nie wiem czy to dobrze, czy źle?
Jestem załamana tymi wynikami z moczu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi jakie bole bo zglupialam teraz? 🤨 🤔 pytalam czy jedziesz w gory 🙂
Klaudia to dobrze ze wszystko ok u Ciebie 🙂
Martus to wlasnie polski ginek mnie wkurzyl bo zaplacilam 120e wlasnie za to zeby porzadnie to zrobil a nie na odwal sie 😠 powinnam zadzwonic i sie zapytac dlaczego tak waznych rzeczy nie sprawdzil...
Andzia wlasnie widze ze sa czujniki ruchu i dzwieku albo samego ruchu wlasnie ten ac300 to samego ruchu. Nie bardzo wiem o co chodzi z dzwiekiem :P tzn jaka jest roznica :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał:
[
Wazne zewszystko jest okey. Musze tylko Prenatal kupic i wcinac po jednej dziennie to witaminiki 🙂



KLAUDIA ja biore prenatal od czerwca, polecam te witaminki, nie są drogie i nie działają tak jak np. CENTRUM MATERNA, po nich sie rodza dzidzie ponad 4 kilo , tak działają te witaminy, serio , na szkole położne mówiły i lekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi sciana super 🙂 moja siora wiesz co zrobila? jak budowali chate to jedna sciane zrobili cala z cegiel czerwonych i nic poza tym...wlasnie taka na korytarzu i tam maja halogeny zalozone i zdjecia powieszone extra to wyglada naprawde 🙂
i takie sciany daja uroku 🙂
Mona no wlasnie mi przypomnialam ja mialam dzis bialko w moczu znowu 🤨 wyslali mocz do laboratorium ale nie wiem skad bialko skoro kolek nie mialam teraz...a jak Ci sie odczyn zmienil na zasadowy to oznacza to ze teraz jest zagrozenie infekcja. w moczu kwasnym bakterie nie rozwijaja sie za bardzo. a wlasnie w zasadowym jest im przytulniej ze tak napisze...
pijesz sok zurawinowy? zakwaszasz mocz czymkolwiek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...