Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klaudia chyba juz dzisiaj nie odpisze bo miała sie z mężem sexić 😉i pewnie nie ma dla nas czasu 😁
idz spać Bób jutro popiszemy może będzie nas więcej, bo ostatnio w weekendy to pustki 🙂
ja też zmykam pomodlić sie i wykąpać jeszcze trzeba
do spisanka spokojnej nocy i słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ramach ogłupiajacego skakania z kanalu na kanal w tv trafilam na program na discavery o neurofibromatozie (choroba kt objawia sie przez porastajace cialo guzy)..... 😲 strrrrrraaaaaaaszzzzzzneeeeee! biedni ludzie !!
już nie narzekam że coś mnie boli tylko dziekuje ze jestem zdrowa!!!!!
no i mam nauczke zeby nie siedziec tyle przed tv !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
wiem, że jest późno, ja niestety spać nie mogę. Jedyny plus to, to że nadrobiłam 50 stron na brzuszku i jestem na bieżąco 🙂

Więc po pierwsze SERDECZNE GRATULACJE DLA MALAMI!!

Anitek skóra mi normalnie ścierpła na całym ciele po przeczytaniu opisu Twojego porodu... Dzielna kobietka! Ale widać warto było 🙂 Bozie jakie Olafek ma dłuugaśneee te girki:P

Sibi i Darusia jakie macie śliczne panienki 🙂

A mi weekend zleciał spokojnie, trochę pobiegałam po sklepach, potem 3 razy akcja seks 🙃 i nic 😠

W ramach nudzenia się pozwoliłam sobie poszukać Was na NK, powysyłałam też zaproszenia 🙂


Do rana kochane, wpadnę z kawą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
Dzis pierwsza jak za starych czasow :P hehe dobre :P
Maly spiuchna od 3.30 zabrali Go na noc zebym sie wyspala bo nie wygladalam dobrze wczoraj.Zminieli mu tez mleczko na bardziej tresciwe bo glodny byl co 2godz hehe 😁
a mnie dzis cycusie bola i wczoraj wieczorem jak lekko nacislam juz mleczko wylatywalo wiec jak wroce do domku zaczynam karmic 🙂 tu nie chce bo to jedzenie jest jakie jest a nie chce zeby Maly cierpial.
Wlasnie na Niego patrze jak spi i normalnie lzy mam w oczach ze szczescia!!!
Martus no wlasnie polozne tez mowily ze rece i nogi ma mega dlugie 😁
oj nawet nie chce myslec co by bylo gdyby miala rodzic ok 40tyg 😁
a co do porodu to wlasnie wczoraj dzien placzka mialam przez to...hormony wracaja do normy chyba no i te przezycia ale tak jak pisalam WARTO!!!
jejkus juz sie nie moge doczekac az sie wszystkie rozpakujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej zabralam sie za wielkie czytanie a tu tylko 2 stronki 🙂

A więc Bob ja nie bralam wcale w ciązy żadnych dodatkowych tabletek jem tylko przez całą ciąże kompleks witaminowy Falvit i tylko tyle. Moj lekarz nie kazal brac dodatkowo nic.
Moja "dieta" tez jest bogata w duża ilość owoców i nie faszeruje się niepotrzebnie.

Iwiokej a bylo gorąco jak nigdy w ciąży :P Ale dyskomfort też czułam ale jakos zapomniłam w tej najważniejszej chwili 😁 :P

taaa a ja wstalam dzisiaj juz o 4.30 razem z meżem, probowalam usnac do 7 no i nic. Rozwiazalam krzyzowke i prosze zasnelam do 9 tej 🙂
Teraz mam swiety swpokoj bo Maż w pracy ojciec tez tylko mama na głowie 😁 Ale jest nieszkodliwa :P

Anitka powiedz smarujesz Małego tym Bepathenem i jak ? Wszystko ok ?
Tak ogolnie to jak się czujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się 2w1

zasiadam z poranna kawką przed kompem - już niedługo ponoć nie będzie na to czasu..?
chociaż z tego co widzę u znajomych to mają mega spokojne dzieci - śpią po kilka godz z rzędu więc może jednak nie będzie tak strasznie kiepsko z tym czasem dla siebie..?

Elkka jak jesteś odważna to cofnij się o parę stron do opowieści Anitka jak było - ale nie polecam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos masażu - chciałam się trochę dopieścić pod koniec ciąży i wspomóc krągosłup no i te spuchnięte nogi jak u Shreka - postanowiłam że pojdę na masaż - poszukałam trochę i kiepsko z takim specjalnym fachowym dedykowanym dla ciężarnych no ale w końcu znalazłam - full wypas - dokładnie to co chciałam 🙂 już miałam dzwonić i się umawiać ale coś mnie tknęło i zerknełam na galerię zdjęć a tam masażysta !!! 🤪 MÓJ EX!!!!!! 🤪 JEEEESSSSSUUU JAK DOBRZE ZE NIE POSZŁAM!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie po tak dluuuugim czasie!!!! :laugh: Ale sie za wami stesknilam kochane!!! Nie mam pojecia co tam u was slychac i nie mialam okazji ani czasu poczytac ale postaram sie nadrobic choc troszke. Widze Anitek ze ty juz tez mamusia?????? 🤪 Gratulacjeeee!!!!!!!!!!!!!! Ja jak tylko znajde chwilke to popisze wiecej. Ja juz w domku z malutkim i ciesze sie ze mam to juz za soba. Mialam srasznie ciezki porod ale da sie zapomniec 😉 Jestesmy tacy szczesliwi!!!!! 🤪 Wkleje wam zdjecie mojego malenstwa. Acha. I dziekuje wszystkim za gratulacje. Moja kruszynka jest glodna wiec lece z cycuchem!!!:P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana nie mialam żadnego masażu szyjki ani nic w tym stylu :/
He he he no byś sobie narobiła jak byś skorzystała z tego masażyty 😁 Juz widze jego minę jak by Cie w drzwiach zobaczył :P

Andzia super że jestescie juz w domku 🙂
Szkoda tylko że po takich trudach ale jak już tu doświadczone Mamy piszą o wszystkim da się zapomniec 😁 Czekamy na foto 🙂
Ja nadal wyczekuje juz 1 dzień po terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa widzisz Bob to nawet nie wiedzialam - ale od jakiś 3 dni nie biore wogole już tych tabletek bo szczerze to zapomniałam no i narazie i tak cisza 😁

Jai_Ho tez sądze ze to przez to wicie gniazda 😁 Ja mialam wczoraj caly dzien do tyłu 😁 Chodziłam ryczalam stekałam i nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ja tez 2 w 1 , podobnie jak Jai_ho mialam skurcze ale dupa, ustały, czop powoli sie odkleja codziennie widze jego kawałki ale bez podbarwienia krwia, w sumie mam jeszcze czas.

Ja tez mam leniwca dzis, zjadłam sniadanko i leze, moze potem wyjde kupic cos mojemu na walentynki bo to w niedziele , a nie wiadomo kiedy mnie zlapie i moze nie bede miala jak potem.
A Wy cos dajecie swoim jakies upominki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam wczoraj u bratowej po ubranka i teraz zastanawiam się gdzie mam to wszystko upchnąć 🤔 nazbierało się tego przez te wszystkie lata, niektóre z ubranek to jeszcze po mojej córce, zatoczyły koło i wróciły z powrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również 2w1 🙂

Spałam do 9:40 :laugh: zmęczona ostatnio jestem, wczoraj łepetyna mnie cały wieczór bolała 🤨

Rozdanie dyplomów superr..podjadłam słodkiego 🙂
A no i udało mi się złożyć moje nieszczęsne łóżeczko, a raczej brat mi je złożył w 5min 🙂

[size=4] Kikos i bób brzuchy słodkie!!!
[size=4] aaana dobrze, że nie poszłaś do tego masażysty hehe..
[size=4] Andzia czekamy na footyy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez z Mezem nie obchodzimy juz jakos tego świeta od 2 lat 🙂 Ja mu kartkę kupie ale po co w sumie jak ostatnia skonczyla jako papier do pisania dla bratanicy :P
A może i urodze w niedziele to mu Dam Malego na walentynki, bo jak niby na 7-dmą dobę dostaje się skierowanie to moją 7-dma bedzie w nastepną niedziele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie CandyMonka zapomniałam się wczoraj zapytać czy te wypadające szczebelki to nie przypadkiem celowo są obluzowane, bo przecież w wielu modelach tak robią żeby dziecko mogło w późniejszym czasie samo wychodzić z łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...