Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
już jestem dziewczynki 😞
mała wzięli do szpitala bo takich małych dzieci nie leczy sie domowo, może dojść nawet do śmierci, ale mała ma katar i kaszel i to wystarczy żeby się źle skończyło, dziewczynki pilnujcie swoich pociech żeby sie niczym nie zaraziły a jak tylko źle sie poczujecie to maseczki zakładajcie
niestety nie mogłam z nią zostać bo ona jest na oddziale z dziećmi zdrowymi, a jak bym została to byśmy były na oddziale z dziećmi chorymi na zapalenie płuc i inne taKIE WIEC WOLAŁAM ŻEBY ZOSTAŁA SAMA I SZYBCIEJ WYZDROWIAŁA ALE JA MOGŁA BYM Z NIĄ zostać tylko ja też jestem chora więc zakaz wstępu na oddział muszę co 3 godziny ściągać pokarm do woreczka i zawozić
mam nr telefonu do pielęgniarek i mogę dzwonić kiedy chcę żeby sie dowiedzieć co z małą i codziennie do 14 do lekarzy
napiszę wam jak coś będę wiedziała
nawet nie wiecie jak mi się ryczeć chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej przykro mi ze tak to sie skonczylo 😞 ale z drugiej strony tak jak pisze lepiej ze do szpitala i ja wylecza szybciutko i wroci z Toba do domku!!! Trzymaj sie tam mocno 😘 Jestesmy z Wami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

iwiokej, jest mi bardzo przykro... teraz dopingujemy Was aby wszystko szybko minelo i zebyscie byli wszczyscy razem juz za momencik!

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI DNIA KOBIET!! 🙂)

ja dlatego tak pozno, bo mi (w sumie to nam, bo corka od T. tez) moi mezczyzni zafundowali super dzien. T. zasypal nas prezentami, super kolacja do tego itd.teraz wszyscy spia, T. i mloda opili sie wina, synek mleka a ja siedze ,,o suchym pysku" 🙃 . A Victor na wizycie u lekarza dzisiaj pokazal, ze jest pieknie rozwijajacym sie chlopcem, zdrowy jak ryba, wazy juz 3700, co przy wyjsciowej 2900 i stracie 5% na poczatku daje niezly wynik, zwlaszcza, ze jest tylko na piersi 🙂).te wiadomosci byly najpiekniejszym prezentem 🙂)!!

nosa malemu nie czyszcze, sam sie oczysci, no chyba, ze mu gil juz wystaje 🥴 poza tym koncowka gruszki nie miesci mu sie do dziury w nosie a fridy jakos sie boje 🙃
a oczy to tylko spiochy rano wacikiem i woda.
Jakos mi sie zdaje, ze im mniej sie ,,dlubie" przy dziecku tym lepiej.

spokojnego wieczoru zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek 🙂

Iwiokej biedna! Nawet pewnie nie wyobrażam sobie jak możesz teraz tęsknić za małą. Strasznie mi Was żal kochane! No ale dobrze, ze mała jest pod opieką lekarzy. Na pewno szybciutko wróci do zdrowia!
Ja jak miałam 2tygodnie to zachorowałam na zapalenie płuc, leżałam w szpitalu półtora miesiąca ale wyleczyli mnie 🙂 Twoja malutka pewnie za kilka dni będzie już w domku. Będzie dobrze słonce!

Dzisiaj była u mnie położna. Powiedziała, że ulewanie małej normalne że nie które dzieci tak mają ale będę się przez to troszkę męczyć bardziej. Pokazała mi jak ją trzymać żeby się uspokoiła i rzeczywiście potrzymałam ją pół godzinki i teraz śpi jak nigdy! Już miałam dość wstawania co godzinę :/
Mała też ma przepuklinkę na pępuszku i muszę na zaklejenie specjalnym plasterkiem jechać.

A teraz się werandujemy 🙂

Anitek:
p.s. zalatwialas juz cos jesli chodzi o alimenty?

Właśnie nie jeszcze ;/ muszę się dokładnie dowiedzieć co i jak bo nie wiem czy przez UK to załatwiać czy przez PL. Wolałabym przez UK bo alimenty z PL pewnie zleje a tam od razu z pensji odciągają. Nie ma zmiłuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka - jak trzymać żeby była spokojna - podziel się wiedzą bo nasza coś zaczyna marudzić przez brzucho 😞

Iwokej bidulo ale musisz tesknić - ale to dla dobra malej - Ty jesteś przeziębiona? czy gdzie Amelka tak się zaprawiła? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
najpierw chory był mój tato, później zaraził mnie, no i tak zachorowała niunia, ale to musiała być silna bakteria, bo normalnie tak od razu mnie nie bierze, zazwyczaj jak wszyscy w koło byli chorzy to mnie nic nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam do szpitala, mała ma silny katar i zapalenie uszu 😞 będzie w szpitalu do przyszłego tygodnia, z jednej strony dobrze bo zdążymy się wylecz, ale z drugiej strony to do póki jesteśmy chorzy to zakaz wstępu na oddział 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek 🙂
U Nas piekne slonko wiec niedlugo szykujemy sie na spacer 🙂 Maly teraz w hustawce i sie buja 😁 podoba mu sie bardzo 🙂 juz zasypia hehe 😉
od wczoraj podaje Malemu sab simplex zamiast polskiego espumisanu i jest lepiej 🙂
nocka byla spokojniejsza i od 3ciej tam cos stekal sobie ale zasnal normalnie a jeszcze 2noce temu od 3ciej do 12stej w poludnie nie spal...
Co do czyszczenia noska to ja tylko malusiego baboka widzialam dzis i psiklam woda morska po 2razy odczekalam chwile i mam mini gruszke fride tez mam ale jakos jak maly gilek a nie katar to wole gruszka i wiecie co? normalnie taki babok wyszedl ze szok a go wogole widac nie bylo 🤨
Iwiokej daj znac jak Twoja Corcia sie czuje!!!Trzymam kciuki zeby wrocila do zdrowka szybciutko!!!
CandyMonka jak trzymasz Mala?
chociaz Wam powiem ze u Nas nie ma problemu z zasypianiem 🙂
co do alimentow to zalatwiaj w UK! bo w PL dostaniesz jakas marna stawke...a poza tym koles tam pracuje itd i bedziesz miala przelew na konto odrazu!!! tak jak piszesz: nie ma zmiluj!!! Walcz o swoje i Nadusi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana
weź małą "zarzuć" sobie na klatę, ważne aby miała swoją buźkę na twoim gołym ciele (ja mam bluzke z wieeelkim dekoldem) tak jak do odbicia się trzyma. Trzeba tylko pamiętać aby nózki miała "na żabkę". Jedną ręką podtrzymujemy główkę a drugą pupę i dopychamy pupcię do naszego brzucha dosyć mocno. Czekamy aż się weśpi i dopiero odkładamy do spania. Jeżeli mimo to nadal mała się wierci to wstajemy i z nią tak chodzimy aż się uspokoi, potem możemy usiąśc i dalej czekać aż zaśnie.
Mała płakała mi przez ostatnich kilka dni przez brzuszek a teraz od kilku godzin jest spokojna jak lezy u mnie, nawet udało mi się ją odłożyć do wózka i werandować co było nie możliwe wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/z5293713X.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka ja wlasnie Olafka klade na klatke swoja ale zanim go poloze klade pieluche flanelowa dlatego ze Maly kilka dni temu dostal potowek na buzce, bo doslownie jak sie wtulal we mnie to mokry jak nurek za chwile. Pomimo tego ze lekko ubrany i nie przykryty...
ale wlasnie ja go tak trzymam po jedzeniu i doslownie kilka minut i Maly spi jak mops 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Anitek dlatego Twój mały tak spal grzecznie 🙂
Ja moja tez tak brałam ale na chwilkę i odkładałam, za krótko ją trzymałam.
Teraz normalnie jej nie poznaje tak ładnie lula 🙂

Spróbuję ją odłożyć i też się kimnę na chwilkę.

Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
U nas slonecznie, ale mrozno.

Iwiokej zycze by mala szybciutko wyzdrowiala 🙂

Monka , ja tez o tym trzymaniu slyszalam ,ale Julia tak robi zabke ze jej nie moge tak trzymac, bo sie wygina i glowe dzwiga.

Mala dala popis od 5 do teraz, sluchajcie tak steka czasem ze wydaje mi sie ze ma zaparcia, ale raczej nie , bo kupki mieciutkie i zadkie jak jajeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moją małą też tak trzymałam , bo maluszki słyszą wtedy bicie naszych serc i czują zapach naszej skóry i dla tego tak się wyciszają 🙂
moja mała też tak stęka czasem, może nawet taka miękka kupka to dla nich nie lada wyczyn 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze 🙂 ale u mnie to przez sen czasem jeki takie, na poczatku to wstawalismy co chwila, ale teraz juz nie.
KURDE mała nie spi od 5, a ja w koszuli paraduje 😞 mam nadz.ze zasnie, bo obiad czeka do zrobienia , a pranie juz 40 minut czeka na wywieszenie, a ona chyba z 5 raz juz je i trzyma cyca w buzi i sie patrzy -oczki w 5 złotych 🙂 a tak sie smieje przy tym ze rozbraja czlowieka 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinka to normalne ze dzieci tak stekaja...To przez brak ruchu robaczkowego w jelitach bo doroslego jak meczy to mozna sie zebrac i pryknac a dziecku to niestety z trudem przychodzi i wlasnie od tego moga byc kolki. Ja daje Olafkowi te krople to steka non stop prawie przez sen rowniez ale pryka sobie i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olafek dzis po raz pierwszy "powiedzial" guuuuu 🙂 az mialam łzy w oczach ze szczescia 😁 a co to bedzie jak powie Mama 😁
ale fakt usmiech to normalnie rozbraja!!! u Nas dwa razy sie zdarzylo ze Maly sie usmiechnal po tym jak dostal calusa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!! Jaki piekny dzis dzien!! Sloneczko swieci i od razu przychodzi ochota do zycia!! 😎 Ja dzis wyspana jak nigdy.:laugh: Anitek ja odstawilam Sab Simplex i od wczoraj podaje malemu LEFAX i maly spal i spal i dal sie przez to mamusi porzadnie wyspac 😉 :laugh: W aptece powiedziano nam ze kazde dziecko inczej reaguje na rozne krople i ze mamy je dawac bez zadnych wyrzutow sumienia bo absolutnie nie szkodza wiec ok. Tez sobie pryka ale jakby mniej steka przy tym. Narazie zostaje przy tych kropelkach. Zobaczymy co bedzie dalej. Ja juz pol domu wysprzatane,prania porobione,siostra na kawce byla,maly zaliczyl wyjscie na taras i teraz spi jak "dzidzius" haha: A wystarczy troche sloneczka i jaka radocha!!!:laugh: A co dopiero jak wiosna przyjdzie!!!!
Iwiokej strasznie mi przykro ze dzidzia w szpitalu ale wszystko bedzie dobrze a tam jest pod obserwacja. Teraz mysl zeby sie wykurowac dla dzidzi. Bedzie dobrze. Milego dnia zyczymy mamusie!!! 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leżę w łóżku i biorę paracetamol i rutinacea bo nic więcej nie mogę, bo ściągam pokarm i tato zawiezie je do szpitala, ale mam ręczny laktator i ściąga niewiele, jadę wypożyczyć elektryczny za 40zł na 5 dni póź nie każda doba po 4 zł. ponoć wyciągnie wszystko, zobaczymy jak będzie dobry to sobie taki kupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Pierwszy spacer zaliczony 🙂 Ale wózio się świetnie prowadzi 🙂 Syniowi odpadł dziś pępuszek 🙂 😁 W koncu spokoj 😁

U Nas tez słonko ładnie świecilo 🙂 Byliśmy u lekarza dzisiaj 🙂 Maluda świetnie przybiera :P Ma juz 4570 🙂 Wiec jest kawał chłopa 🙂
Witaminka K i Vigantol bedziemy brac od jutra 🙂 O 2 cm powiększyła się główka i brzuszek 🙂

Ogolnie o 8 smej d 12 stej Mały nie spał tylko co chwile był olany. Ja juz nie wiem jakie te pieluchy mu zakładać. Wrrr

Teraz spi :P A u lekarza Maluda sie darł jak go wzięli na wagę 🙂

no nic zaraz będzie się budzić wiec lecę ściągnąć z cycka 🙂

Iwiokej trzymam kciuki aby się szybko chorba u Was zakonczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka my wlasnie wrocilismy ze spacerku 🙂 1,5godz zaliczone 😁 Maly dzisiaj kupki robi jak najety z ranca az 4 😁 i to doslownie tyle co go przebralam w swieza pieluche 😁 czekal pewnie az teren suchy bedzie 😉
Andzia nie znam tych kropli o ktorych piszesz. Olafik steka sobie dalej przy pierdkach no ale co zrobic...najwazniejsze ze kolek nie ma!!!
a kolki podobno sie pojawiaja ok 3-4tyg choc czasem ok 6tyg ale mam nadzieje ze Nas to nie dopadnie!!!
Uciekam do Malego bo cos plakula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...