Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zoś, ja od porodu marze o drinolki, takim, zeby mnei po nic przeniosło w inny wymiar 🙂 hahaha

bylam dzis z Mała na bilansie po 3 tyg, kilogram na plusie, ale jest tylko na moim cycusiu, wiec nie musi dietowac.
poza tym all OK, pani doktor pochwaliła, ze śłiczna i zdrowa, i wszystko OK. i brzuskziem sie nie musimy martwic 🙂 pijemy plantex i wierzymy ze będzie OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello mamuśki!
nie tylko ciebie Zosiu nosi.
Byłysmy dzisiaj na działce na grilku u znajomych ;-)))
Oni wszyscy pili zimne pifko z soczkiem było goraco a ja wode bllllllleeeeeeeeeee:laugh:
Ja 22 i 23 nie moge bo mam chrzciny.
My tez latamy na spacerki do południa i po od 12 do 2,3 staramy się byc w omciu jak ciepło.
A ze sprawdzaniem ciepła dzidzi jestem za teoria na karku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA MAM PLUSA,BO JAK MAM OKAZJĘ TO SOBIĘ WYPIJĘ:P 🙃 I PIWECZKO IDZIE W RUCH I OSTATNIO WYPILIŚMY Z MĘŻEM CAŁEGO ZIMNEGO SZAMPANA,BO DOSZLIŚMY DO WNIOSKU,ŻE RAZEM NIE UCZCILIŚMY NARODZIN NASZEJ CÓRCI:P JA TEŻ PISZĘ JAK ALKOHOLICZKA,ALE LUCIĘ SIĘ PIWECZKA NAPIĆ CO NIE OZNACZA,ŻE W TEN SPOSÓB ZANIEDBUJĘ DZIECI TAKA JEST MOJA TEORIA,NIE PIJAM CODZIENNIE I NIE KUPUJĘ SOBIE PIWA ZAMIAST MLEKA DZIECKU WIĘC MYŚLĘ,ŻE JEST OK 🙂

KURDĘ A JA SIĘ NIE ZAŁAPAŁAM NA ZDJĘCIE VANESSKI PO PORODZIE W GAZECIE,JESSI MAM I STOI JUŻ W RAMCE 7 LAT 🙃

NIEBO JA MAM GONDOLĘ WYŚCIELONĄ RÓŻOWĄ FROTKĄ,MOŻE JAKIEŚ INNE PRODUKCJĘ I JUŻ JEST INACZEJ 🥴 ALE W NOSIE,TAK ROŚNIE ,ŻE JUŻ DŁUGO PEWNIE NIE POJEŹDZI W GONDOLI 🙂

ZOSIA,ALE U NAS TO JEST TROCHĘ POKRĘCONE Z TYMI MANDATAMI BO ONE SĄ NA TATY KOLEGĘ ,BYLIŚMY WE WŁOSZECH TATY BYŁYM AUTEM A TO AUTO NA TATY KOLEGĘ I WOGÓLE DŁUGA HISTORIA,NIE BĘDĘ WAS ZANUDZAĆ.NO NIE WIEM ZOBACZYMY CO BĘDZIE,MAMA DZWONIŁA NA NR TEL TAM PODAN I TA BABA POWIEDZIAŁA,ŻE SPRAWA PRZEDAWIONA,ALE MAMY IM NAPISAĆ MAILA Z WYJAŚNIENIEM ŻEBY MIELI PODKŁADKĘ ZOBACZYMY,BO NAS KURDĘ NIE ATAĆ,ŻEBY WYWALIĆ PONAD 1200ZŁ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
Ewelinuś to dobrze,ze zakladasz czapeczke jak wieje ale czapeczka nie powinna byc za gruba, bo tez sie zgrzeje. raczki zimne sa ok, wtedy sprawdzasz nosek i stopki- jak sa zimne to oznacza,ze zimno dziecku. jak sa cieple to lapki maoga byc chlodne.

jak nie masz nawału pokarmu to nie ma potrzeby laktatora, ja nie sciagam pokarmu,tez jestem z małym.

zoltri to futruje małego ,zeby byl wielki 🙂 hihi

ostatnio wyczytalam,ze jak dziecko za duzo przybiera na wadze to je pozniej na diete przerzucaja 🤨 moj przybiera dobrze, nie za duzo i nie za malo.


hello hello:P:P:P:P:P:P

prostuje o wadze:P:P

dzicko ktore przybiera na mleku sztucznym wiecej niz 250g tygodniowo musi miec zmiejszona dawkeitp

dziecko przybierajace na piersi oddklada calkowiity inny rodzaj tluszczu pod skora ktory bardzo szybko po odstawienu od piersi jest spalany w przeciwienstwie do sztucznego 🙂 🙂 🙂

niebus naczytalam sie bo sie na poczatku przestraszylam:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaczynam piffkowanie od sierpnia...bo moj i tak bedzie tak duzy ze na sztuczne go przestawaie powoli..chcialam karmic przynajmiej dwa mieszki i tak bedzie....ale wyrodna matika jestem bo chce sobie poszalec w pl hehehe

ale dzidzia na 1szym miejscu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
no widzisz anulka a w szpitalu mi tak mowili,ze stopy musza byc cieple. w sumie u doroslego tez tak jest,ze stopy musza byc cieple i suche ,bo jak inaczej to choroba od razu łapie.
masz gondole frotka wysciełana? ja mam bawelniany materiał taki gladki.

i niezle z tymi mandatami- moze na fotoradar was zlapali.


gos co to za aspirator na odkurzacz? na taki normalny odkurzacz?? bo jak tak to moj odkurzacz mozg wyssa ,bo taki silny - mam samsung z seri nano silver.

http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php/cPath/135/products_id/1433?topSsid=927007d00e4478705b41d00520dac558
KATAREK-ja osobiscie polecam ,używa wiele osób w moim srodowisku i ja juz sobie nie wyobrazam maltretować dziecku noska tradycyjną gruszką 😞
tego nawet nie trzeba do dzirki wsadzac tylko delikatnie przyłozyc do noska i sruuuuuuuuu 😘
moja ma codziennie rano zapchany nosek i Fridą wysysam kozuchy takie białe po 2 cm ,nie wiem jak jej sie to mieści w tym małym nochalku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
Tez chce piffa z soczkiem!!!Jejku.musimy sie spotkac kiedys i wypic zdrówko maluchów 🙂 I pobrykać 🙂Ja na pewno pije 1 stycznia- w moja 30 🤪


Zosiu
no ja napewno podniose kufelek za Twoje zdrowie na stoku w Białce Tatrzańskiej(takie mamy wstępneie plany na te dni)
normalnie nie pije na nartach ,ale jedno za Twoje zdrówko ,nie zaszkodzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gos jak czytalam twego posta myslam ze jaja sobie robisz z tym odkurzaczem 🤪
a tu takie cuda:P

gruszka mi sie stopila :P

i kupilam gruszke ich ale ona nawet do noska nie wchodzi na zewnatrz odciaga prawie mozg a maly mine robi dziwna heheh ale robie to co drugi dzien bo niestety nie mam juz soli do nawilzenia noska:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA TAM NIE MALTERETUJĘ NOCHALKA MAŁEJ:P MA KICHA I JUŻ JEST OK.

BLEE ZOLTRI WÓDKĘ TO JA TYLKO NA IMPREZKACH WIĘKSZYCH PIJĘ,A TAK TO NIE PRZEPADAM,WOGÓLĘ PIERWSZEGO SWOJEGO KILELISZKA WYPIŁAM NA SWOIM PANIEŃSKIM Z MOJĄ KUZYNKĘ,A TAK TO WCZEŚNIEJ DRINY NIGDY WÓDKI NIE RUSZYŁAM,WINA TEŻ NIE LUBIĘ JA JESTEM PIWOSZ I STĄD TEN MÓJ "MIĘSIEŃ PIWNY"HEHE JAK U FACETÓW,ALE JA JESTEM BABA Z JAJAMI:P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem za tym pifkiem w Białce 🙂
A ja wódeczke za wasze zdrówko wypije, choc wole piwko.A pierwszy raz skułam sie wódzią w lo w 1 klasie.Nie mogłam patrzec na alko ponad rok 🤢
Wódke wypije jako toast.A, lubie tez sangrię- moze Bichito nas zaprosi 🙂
Słodkich alkoholowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry znow otwarcie na mnie przypada:P

zosia znam bol obrzydzenia alkoholowego hehehe

ogolem wodeczka szybko wchodzila i mialam glowe a piffko szybkoi mnie siekalo:P:P:P:P

a teraz grzeczna mami tylko wodeczke heheheh zart

nocka anielska jak zawsze...ja karmie na pol spico czasem mi sie przysnie kurna i nie wiem jak moj organizm kontroluje utrzymanie malego na rekach jak mi sie kimnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny!!
no i się wakacjujemy 🙂 Rozalka chyba dziś ma dzień spania(teraz ma tak z dnia na dzień jeden cały dzień na rękach drugi - spanie 😉 więc wczoraj byłam strasznie zmęczona. Ciocie i babcia i dzadek noszą ją prawie cały czas 🙂 i aż chwilami jestem zazdrosna. w ogóle to lepsze miejsce dla dziecka bo na dwór mogę ją wystawić kiedy tylko chcę - pod lipkę do cienia 🙂i jeszcze kogoś wysłać żeby ją pilnował albo woził 🙂 raj
Niebo Rozalka też tak ma że zje moje a potem szuka, szuka i nagle jest wrzask... 30ml sztucznego pomaga( w sobotę była moja cioteczka - gorąca zwolenniczka nie podawania dziecku niczego innego niż pierś, i mówi przystawiaj ją ciągle a potem trzeba dziecko nosić.. no i ok siedziałam sobie i sobie pół popołudnia ssała no z przerwami, no ale w którymś momencie skończyło się znowu i dziecko było baaardzo niezadowolone, ciocia - to ja ją wezme, oddałam dziecko, po 2 minutach było - ojoj ona to ma kolkę! bo Mała zaczęła się drzeć jakby ją ze skóry obrzierali, po 30tce się jej uspokoiło 🙂
Rety Zosia ja też chciała bym się wybrać na imprezę jakąś całonocną, nawet mogę się zaprawić wódką - co mi tam, rety nie bawiłam się do białego rana chyba od tamtych wakacji, ale nie liczę na to że mój instynkt matki mi pozwoli na to... nie oddaliłam się jeszcze nigdy sama od małej na odległość większą niż hmmmm wczoraj pozwoliłam mojej siostrze wziąć ją na spacer na podwórko 😉 po prostu boję się że zacznie płakać a ktoś bardziej niż ja nie będzie wiedział co jest...
No i Zosiu gratuluję publikacji zdjęcia 🙂
Zoltri jaaaa jakby Rozalka się dowiedziała ile Ty masz mleka chyba by chciała zmnienić matkę
Dobra kończę bo Maleństwo śpi w innym pokoju a pewnie zaraz się obudzi.
Trzymajcie się laski 🙂
kwiatek niespodzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello babeczki!!!
zlotri dziekuje za wyjasnienie z dieta, czyli mamy sie nie martwic,ze male ssie jak smok wawelski 🙂 oby tak tylko nasze ssal 🙂

anulka moze byc,ze inny model to inny material 🙂
co do mandatow,to ja ostatnio 100zl i 1 punkt zarobilam, masakra, nie chce mi sie o tym pisac nawet,z kasa w dupie,bo to sie zaplaci ale mam wiszacy 1 punkt 😞 caly bozy rok bedzie ! i nie bede mogla sciemniac jak cos,ze nic nie mam i jestem czysta...fuck!
Anulka piszcie te odwolania!!! to kupa kasy! Veli wspolczucia rowniez !
my w zeszlym roku wjechalismy do budapesztu (chyba tam to bylo) w strefe wlasnie z identyfikatorami- bylo to na znakach ale nie po angielsku wiec tez nie wiedzielismy i zalozyli nam blokade na kolo, zadzwonilam pod nr na mandacie i momentalnie przyjechali, nawet nie musialam tlumaczyc gdzie- bo oni wiedzieli. i jak nam zdjeli( po negocjacjach zaplacilismy polowe wołanej kwoty) to zalozyci na auto przed nami,bo tez nie mialo karty wjazdu. z zagranicznymi wojazami tak bywa,ze sa ekstra koszty 🤢

Gos to ja sie zastanowie nad tym katarkiem 🙂 ale jaja na odkurzaczu 🙂

moj Tymek cos ma bunt na pokladzie- nie chce spac, jak daje mu cyca to przysypia i nie zje dobrze, jak go odloze to ryk...i tak wczoraj caly dzien, nocka przespana ale od rana znow to samo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo oj chyba niedlugo Akcja smoczek bedzie musiala isc...jak to polozna mowilam instynkt ssania niewazne ze z piersi nic nie leci tylko jest co possac czasami raczke probuja ssac...dzieci na piersi tak maja!!!wczoraj czytalam ksiazke ze jezeli dziecko urodzilo sie z bardzo mocnym ssaniem(bo niektore cyca nie umieja zlapac itp) to jezzeli nie dostanie smoka to do pierwszego roku bedziem mozna zauwazyc ssanie kciuka co nie jest niczym groznym jedynie zapewnia dziecku spokoj!!!!

moj tak samo robil niebo i poszla akcja smok bo bym nie wyrobila czasem maruda w dzien zasnie i jak podczas snu mu wyleci to ryk hehhehehe ale w nocy nie ma mowy o dydusiu bo nawet nie ejst zainteresowany spac i tyle:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

MOJA MAŁA WŁAŚNIE ZASNĘŁA ZNOWU WIĘC MAM CHWILKĘ DLA SIEBIE I ŻEBY JAKIEŚ ŚNIADANKO WCIĄGNĄĆ 🙂

NIEBO BĘDZIEMY SIĘ ODWOŁYWAĆ NIECH MNIE W NOS POCAŁUJĄ 😠

TO MOJA MAŁA MA CHYBA STRASZNIE SILNY TEN ODRUCH SSANIA BO SMOKA TAK CIĄGNIE,ŻE SZOK,AŻ SIĘ Z NIEJ ŚMIEJEMY CZASAMI I DO SNU TEŻ BIERZE,A POTEM JAK UŚNIE TO SOBIE WYPLUJE 🙂A JAK SIĘ WKURZA JAK JEST GŁODNA I CHCĘ JĄ OSZUKAĆ SMOKIEM NA CHWILKĘ ZANIM ZROBIĘ MLEKO TO BIERZE I ŁAPIE ZA TĄ ZAWIESZKĘ PRZY SMOCZKU I WYSZARPUJE SOBIE Z BUŹKI:laugh:

MIŁEGO DNIA MAMCIE I DZIECIACZKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas akcja smok nie dziala, od tygodnia probujemy ze smokiem ale on nie chce,possie chwile i wyczai,ze to nie cyc i tfuuuu , trzeba mu przytrzymywac zeby nie wypul, czasem z nim zasnie ale to rzadkosc.no coz- prawdziwy facet- sztucznego nie chce tylko prawdziwy..

a jaka u was pogoda, bo u mnie ladnie sie zrobiilo, chcemy na dwa dni wyskoczyc do osrodku wczasowego politechniki gdanskiej w Czarlinie( 2 godzinki drogi od gdanska), bo znajomi od 14tego zaczeli turnus wczasowy a my na nocke dojechac chcemy,bo dwa tygodnie to nie dla mnie w jednym miejscu 🙃
i tak planowalismy jutro pojechac a mi dzis @ wrocil 🤢 , juz tyko tak na zolto plamilam malutko a tu dzis indiańce! fuck
tak czy siak zabieram sie ,bo chce troche ryjek opalic, brzucha nie wolno,bo kreska zostanie 😞 a w opalacz to ja juz sie zmiescilam i nie jest zle tylko w cycach troche za maly, gacie sie tak bardzo nie wrzynaja...zreszta mam to w dupie przeciez widac,ze mam miesieczne dziecko i to samo od razu nie znika!
nie wiem czy pojedziemy, jak sie jutro nie odezwe to znaczy,ze pojechalismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy i małe wiedzmiątka:P

do nas jak wiecie dzis o 16.45 przylata najstarsza wiedzma w pokoleniu-czyt.babcia,ale nie na miotle tylko Ryanair-em.Buuuuuuuuuuuuu.Ale co mam jej zrobic ,kupiła sobie sama bilet za ok .tysiaka ,no to co jej zrobie ,wczesniej przylatywała tylko jak my z siostrami żesmy jej bilet kupiły a teraz to babka mobilna .Jakos przeżyjemy ten tydzień ale z nią to dla brzuszka pewnie nie znajde dużo czasu.Postaram sie wieczokiem dać wam choć jednego posta jak babka bedzie sie modlić.

Musze skoczyć do Tesco po jakieś zakupki bo planuje im żurek taki wypasiony ugotować,to jewszcze ruski sklep zalicze po kiełbaske polską.:P

Pogoda do kitu bo leje ,wieje i syf,wiec mała chyba zostanie z tatkiem ,to musze sie troszke podoić ,bo jakby sie obudziła księżniczka to zje go żywcem,taki z niej żarłok ,a potem rzyga jak kot. 😠

Może zajrze jeszcze póżniej ale wątpię.

Sabinka
pisz ten adres na NK ,a z kontem to sie dogadamy 😉 jak bede w Pl to zadzwonię.Aha to pisz jeszcze numer ,bo chyba nie mam. 😘

Zosiu
to co załatwimy sie w zimie pifkiem ,wódą ,grzańcem?????Co bądz,byle w łeb waliło jak tylko dzieci w dobrych rękach zostaną:P

Kfiatuszek niespodzianka 😘

Niebo
miłego wypoczynku!kupuj Katarek -bedziesz zadowolona ,dla mnie tez to wygladało jak narzedzie tortur ,ale jak moja siostra swojej małej przylożyła do nosia (wczesniak)to od razu sie przekonałam ,ostanio mi odsysała OLivce to jeszcze ja uspało,hihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...