Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry to w paseczki to pościel? Gdzie kupowałaś?
U mnie właśnie przeszła burza i powiem tylko tyle że całe szczęście że ze spaceru z psem wróciłam godzinę temu bo gdyby mnie ta burza złapała w plenerze to bym się chyba ..... a nie będę brzydko pisać 😜. Tak więc jak masz coś na balkonie to chowaj szybciutko bo naprawdę było ostro i byc może i do Ciebie dotrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Martka! Ty mnie nie załamuj z tym rozwarciem... chciałabym, żeby też poszło szybko jak z Maćkiem 🙂 A ostatnio już miałam pierwszy sen z cyklu: trzymam Cię, synku, przy piersi 🙂 jaki dobry humorek jest wtedy po otwarciu oczu 😁



Ależ absolutnie nie miałam takiego zamiaru, bo przecież wcale nie musi być (i zapewne nie bedzie) tak jak u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! super będzie ten pokoik! Gdybym miałą teraz remontować to zainspirowałabym się twoimi pomysłami. Bo bardzo fajnie pasują do siebie wszystkie te dodatki. Ja że będe miała córcie, zrobiłabym pokój pomarańczowy, albo jakiś taki słoneczny.. te dodatki w paseczki (z racji tego że pokoik dziecka bedzie duży to na ściane nakleiłabym fototapete)

Widze że będziesz miała kubusiowe dodatki... proponuje dywan z kubusia.
np http://allegro.pl/dywan-dywany-140x200-disney-kubus-puchatek-zygzak-i1784975803.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie po burzy... pradu nie ma 😞 Pisze z telefonu. Sasiedzi maja pozalewane garaze a my piwnice. Ide zdj. Robic bo piwnica ubezpieczona! Nowy budynek oddany w grudniu i juz przy nawalnicy zalany. U nas nie najgorzej ale ludzie maja po 15-20 cm wody. Masakra. Jak prad wroci to bede inaczej wieczor przy swieczkach. A i nastepna burza nadciaga. To sie doczekalam desczu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!! 🙂 🙂

o jejku ale mam do nadrobienia!!! 😲 😲 prawie 100 stron!!!
wpadłam na chwilkę, bo męza pakuje, bo znów wyjezdza na 4 tygodnie 😞 😞

a i u mnie juz na 100% córusia, i jest duza bo wazy ok 2300g 🤪 to co bedzie za 2 miesiace 😁 mysle ze teraz juz wolniej bedzie przybierac na wadze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem dziś wykończona... Taki upał wstałam o 6 bo do szkoły trzeba było jechać... W autobusie tłok jak zawsze... Po południu 30 stopni myślałam że się ugotuję.... W autobusie aż mi się robiło słabo... 😞 Później obiadek i nauka...
O i dziś dokładnie 2 miesiące do planowanego porodu a kiedy mała zechce się pokazać to zdecyduje sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. U mnie caly dzien duszno. Teraz ciut chlodniej sie robi. Wczoraj bylam na poprawinach. Objadlam sie chyba za kilka dni. Dzisiaj pol dnia przespalam. Od jutra robie porzadki w szafkach. Trzeba szafe do przedpokoju wyniesc i zrobic miejsce na lozeczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane Mamuśki 🙂 My dopiero teraz zawitaliśmy na forum 🙂
Byliśmy u lekarza zrobiła nam USG i badanie na fotelu 🙂 Niby wszystko dobrze ale Mały już do wyjścia gotowy i dostałam zwolnienie już do końca ciąży musimy odpoczywać 🙂 A no tak w ogóle to będzie u nas Filip Tomasz już na 100% jajka widać jak na dłoni takie duże 🙂 Waży 1300g 🙂 W tym tyg mam jeszcze zrobi mocz, morfologię i HBs 🙂

A co u Was tak w skrócie bo nawet nie przeczytałam 🙂 Od dziś zaczynają się nasze tasiemce 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judzia gratuluję córeczki 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale duuuuża juz z niej dziewczyna- niech rośnie rosnie super ze wszystko okey u Was 🙂.
Ja tak mysle ile ta moja Maja waży????!!!

Ach te upały.... a nasza Lenymama to ma dopiero temperatury 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

Dziewczyny ja z łóżeczkiem czekam do początku pażdziernika i później wszystko juz wnoszę i ustawiam 😆 😆
U mnie nastrój troche sie polepszyl 😁 😁
Sama nie wiem co bym zjadla na kolacje??!!!!! Moze Wy mnie czymś zaispirujecie?? 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witam Kochane Mamuśki 🙂 My dopiero teraz zawitaliśmy na forum 🙂
Byliśmy u lekarza zrobiła nam USG i badanie na fotelu 🙂 Niby wszystko dobrze ale Mały już do wyjścia gotowy i dostałam zwolnienie już do końca ciąży musimy odpoczywać 🙂 A no tak w ogóle to będzie u nas Filip Tomasz już na 100% jajka widać jak na dłoni takie duże 🙂 Waży 1300g 🙂 W tym tyg mam jeszcze zrobi mocz, morfologię i HBs 🙂

A co u Was tak w skrócie bo nawet nie przeczytałam 🙂 Od dziś zaczynają się nasze tasiemce 😁
Buziaki 😘


Paula kolejne piękne wiesci z wizyty- SUUPER:::::: 🙂 Nie przemeczaj sie zabardzo 🙂 No to mamy drugiego Filipka 🙂.

No a tasiemce to ja juz ogladam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witam Kochane Mamuśki 🙂 My dopiero teraz zawitaliśmy na forum 🙂
Byliśmy u lekarza zrobiła nam USG i badanie na fotelu 🙂 Niby wszystko dobrze ale Mały już do wyjścia gotowy i dostałam zwolnienie już do końca ciąży musimy odpoczywać 🙂 A no tak w ogóle to będzie u nas Filip Tomasz już na 100% jajka widać jak na dłoni takie duże 🙂 Waży 1300g 🙂 W tym tyg mam jeszcze zrobi mocz, morfologię i HBs 🙂

A co u Was tak w skrócie bo nawet nie przeczytałam 🙂 Od dziś zaczynają się nasze tasiemce 😁
Buziaki 😘


Paula kolejne piękne wiesci z wizyty- SUUPER:::::: 🙂 Nie przemeczaj sie zabardzo 🙂 No to mamy drugiego Filipka 🙂.

No a tasiemce to ja juz ogladam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze witam nowe listopadowiczki- rzeczywiście troszkę późno zawitałyście na forum ale lepiej późno niż wcale 😁 😁

Dziękuję za rady dotyczące rozstępów. Wiedziałam, że ciężko będę mieć ich uniknąć bo po moim nagłym skoku wzrostu w wieku 13 lat pozostały białe paski na tyłku hihi
Teraz brzuszek, będę próbowała wszystko zrobić żeby je zredukować. Madzia_m3 ten olejek Eurecin sprawił, że twoje rozstępy zniknęły?? 🤪 kupujesz go na allegro?

Odebrałam dziś wyniki i mam bakterie w moczu 😞 ale toksoplazmozy nie załapałam i to mnie cieszy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zania tak po tym olejku zniknęły mi rozstępy po tygodniu stosowania, teraz cały czas zero, a mam skłonności, tak samo jak do cellulitu. Używam go rano i wieczorem, na allegro jeszcze nie kupowałam, bo w aptece na wsi za gdańskiem, cena taka sama jak na allegro 🙂.
Wcześniej próbowałam ziaję.
Dobre efekty przynosi też podobno Fissan http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=65&products_id=2615&n=fissan-krem-na-rozstepy-skory-z-witamina-c-e-f-100ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika to mamy 3 Emilkę w listopadzie 🙂
Zaniu bakterie w moczu to nic strasznego chyba że leukocyty wyszły powyżej 5.
Ja na kolacje jem budyń 🙂
Paula_jot jednak chłopiec tak jak na usg 3d tak? Tylko na tym późniejszym usg pani doktor Ci namieszała?
Ciekawe co u mojej dzidzi. Zastanawiam się czy powinnam zrobic to usg w 30 tyg czy czekac do 36 tak jak mówi lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetne wieści 🙂
Paula ja już sobie wyobrażam jak Szymuś i wasz synek będą wyrabiać! Gratulacje tych jajeczek!
Judzia nareszcie zawitałaś :*

Cherry u nas ledwo ledwo kropi.. dalej nie ma czym oddychać. Teraz pewnie żałujesz że ta chciałaś tego deszczu! 😉 będzie dobrze!

Ja jakoś źle się czułam, poszłam do wanny na letnią kąpiel. Wymoczyłam się godzine, a jak wyszłam zmieniłam pościel i teraz leżakuje już w świeżutkim wyrku. Ale na dziś mam już dość. Jeszcze po 21.00 odkurzałam, żeby na jutro mieć spokój bo w planach mam generalne porządki w łazience. Zobaczymy co z tych planów mi wyjdzie.

Zmykam spać, buziolki w brzuszki :*
Maja oczywiście wstała, zaczyna brykać. Słoneczko moje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...