Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
no tak te podstawowe powinny byc a co z reszta?
czy wam tez kazali zrobic badanie na hiv ?


mnie nie, w ogóle jakiś czas temu lekarka mówiła, że będzie robić wzw typu b, a jakoś mnie nie skierowała, a przecież chyba nie będzie mnie wysyłać jeszcze raz, skoro dzisiaj byłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie nie kazali na hiv, ale dostałam do zrobienia jako badanie dodatkowe, pełnopłatne. Ode mnie zależało czy zrobię, czy nie (u nas chyba 30 zł). Nie robiłam, bo rok temu ostatni raz oddawałam krew w krwiobusie, więc przebadali na wszystkie strony 🙂 Mąż oddawał tydzień temu i list miłosny ze stacji nie przyszedł, więc jest czysty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
noz kur........ pralka sie zepsula nie otworze jej cos strzelilo a pranie w srodku nop jak na zlosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spokojnie, wdech wydech... odczekaj chwilę, moja też się czasem tak blokuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie póki co wszystko za darmo, nawet toksoplazmoza,

jedynie mogłam odpłatnie zrobić wzw typu c, ale odpuściłam, bo nie odnalazłam się w grupie ryzyka

a słuchajcie, jak wygląda to badanie na paciorkowca, to robi ginekolog, czy to też z krwi?

ps. dziś kolejna rozmowa kwalifikacyjna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚC DZIEWCZYNY. WCZORAJ CAŁY CZAS SPAŁAM ZJADŁAM KOLACJE I OD 19-9 RANO SPAŁAM
CHYBA OD TEGO STRESU 😲 😲 😲
W NOCY NA MAJTKACH PLAMA ŚLUZ ZABARWIONY CIUT. teraz też trochę tego śluzu więc myślę że dużo mi nie zostało. idę się położyć bo mimo tak długiego snu zmęczona jestem. aha chciałam jeszcze podpowiedzieć że w szpitalu polecają szare mydło w płynie do podmywania po porodzie 🙂 🙂 miłego dnia wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania! Ty się tam dzielnie trzymaj! i zaciskaj nogi jak długo się da! (łatwo powiedzieć, co?)
Jagoda! Przeciwciała to chyba Hbs. Ale macie dobrze, że macie refundowane! U nas nie dość , że mała mieścina, to jeszcze płać, głupie kontrakty i limity! A paciorkowiec to nie będzie wymaz z pochwy? muszę doczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
to znaczy pobierali i krew wlasie na przeciw ciala, na hiv, jakies tam gb cos tam... nie pamietam dokladnie.. ale wiec moze na to hiv tez jest refundowane

badanie na paciorkowca to biora wymaz z przedsionka pochwy oraz z miejsca pomiedzy pochwa a odbytem

Badanie na HIV od niedawna refundowane, też dziś miałam krew na nie pobieraną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
jadwiga-roza napisał(a):
to znaczy pobierali i krew wlasie na przeciw ciala, na hiv, jakies tam gb cos tam... nie pamietam dokladnie.. ale wiec moze na to hiv tez jest refundowane

badanie na paciorkowca to biora wymaz z przedsionka pochwy oraz z miejsca pomiedzy pochwa a odbytem

Badanie na HIV od niedawna refundowane, też dziś miałam krew na nie pobieraną

dupa! u nas nie jest refundowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa-aniusia - nic sie nie przejmuj jesli dzidzia chce wyjsc to znaczy ze tak musi - z tego co piszesz jest juz wielkosci normalnego zdrowego noworodka Dla przykladu napisze ci ,ze Mia, ktora urodzila sie dzien przed planowanym dniem porodu wazyla 3180g, mierzyla 47cm a obwod glowki miala 33cm (specjalnie odgrzebalam w papierach) - urodzila sie zdrowa i cala, i wlasciwie w terminia a jaka mala. A moze zle mialas obliczona date porodu??Kochana wyglada na to, ze bedziesz pierwsza "prawie" listopadowka - nie zamarwiaj sie tylko ciesz, ze zobaczysz swoje malenstwo 🙂 a jak juz zobaczysz to stracisz glowe - gwarantuje!!! Powodzonka!!! Trzymamy kciuki!!!

Manaloa - witaj ponownie 🙂 Co tam tlumaczyc, czasu bylo brak, komputer padl (juz mam nowy) bede czasem wam o sobie przypominac 🙂 ... Co u Ciebie kochana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W IE wszystkim robia badania na HIV bez wyjatku, jak w poprzedniej ciazy zawieruszy sie gdzies moje wyniki tego testu to tak dlugo szukali az znalezli, bo powiedzieli, ze nie mogliby malej zaszczepic na BCG przeciw gruzlicy w druga dobe po urodzeniu....

paciorkowca tutaj nie robia chyba ze o tym nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...