Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
właściwie mąż będzie pracował w podobnej firmie, jak ta poprzednia, ale wszystko wygląda na dużo bardziej uporządkowane i przemyślane

także będzie robił to, co umie i czym się zajmował w ostatnim czasie!

w ogóle to nie szukali tam pracowników, on sam wysłał CV, że szuka pracy i zadzwonili!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
właściwie mąż będzie pracował w podobnej firmie, jak ta poprzednia, ale wszystko wygląda na dużo bardziej uporządkowane i przemyślane

także będzie robił to, co umie i czym się zajmował w ostatnim czasie!

w ogóle to nie szukali tam pracowników, on sam wysłał CV, że szuka pracy i zadzwonili!!!

no widzisz, to będzie miał ciut łatwiej, bo już wie i potrafi! a to baaardzo ważne 🙂 naprawdę super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby! i Ty uważaj na siebie i odpoczywaj, nasz pracoholiku 🙂 😘 a czemu dostałaś luteinę?
A smoczek nasz jest wyparzony. Przed "podaniem" też wyparzę 🙂


właściwie to nie wiem! ale jak zeszłam z fotela, to zapytałam lekarki, czy tam coś się zapowiada już, a ona odpowiedziała, że jest już trochę skrócona szyjka i zaczyna się otwierać, więc zapiszemy na to leki! potem powiedziała coś w stylu, że by było jeszcze za wcześnie na poród!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja zabieram smoka do szpitala juz mam spakowanego 😉.

Madziu sliczne mebelki 😉

Shelby Congratulation w związku z pracą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Bedzie dobrze- zobaczysz!!!! 😉 😉

Espumisan kupilam na kolki i do tego jeszcze herbatkę PLANTEX od 3 tygodnia na kolki zaparcia i wzdecia- przy pierwszym synku byly super efekty takze teraz tez mam!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby super 🙂

Ze mnie taka klasyczna kobitka i to prawda. Moja mama się czasem z tego nawet śmieje 🙂.
Ja po prostu nie lubię jak jest dużo napaćkane na tych śpioszkach, wolę klasyczne kolorki lub wzorki. Nawet się nie maluję poza podkładem i rzęsami, mój mąż zresztą nie lubi jak się maluję nawet jeśli robi to super makijażystki, woli taką naturalną babę. Zresztą ja mam taki wygląd chyba jak dziewczynka.

Władowałam przed chwilą budyń waniliowy z malinami... uch... właśnie a potem się dziwimy, że tyle na plusie... ja po prostu nie potrafię pohamować swojego łakomstwa co innego przed ciążą, no ale niedługo się skończy i będzie ścisła dieta...

Słuchajcie tak mówią o tych kurczakach, że one powodują u dzieci zły rozwój hormonalny, że w ciąży powinno się unikać.. Ja uwielbiam drób... chyba muszę znaleźć jakiś sklep z ekologiczną żywnością gdzie mają dobre mięso a gdzie ja takie coś znajdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia mebelki i brzuszek sliczne.
Shelby- dobrze, ze maz ma prace, jesli jest okres probny to jest nadzieja, ze bedzie ok.
Witam nowa kolezanke.

Ja po zakupach.
Polozna byla, zanotowala wszystko. Zmierzyla cisnienie, posluchalismy tetna malego- wahalo sie od 150-165- i tak jest ok. Zaczela mowic a propo odzywiania sie po porodzie. Przez 3 tygodnie nie mozna calkowicie jesc owocow. Jedynie kompot z jablek i te jablka wyjadac. Po tych 3 tyg. mozna zjesc pol jablka.
Po porodzie warzywa jedynie gotowane. Zero smazonego i jedzenia wzdymajacego. W poniedzialek przyjdzie jeszcze raz wiec powie wiecej odnosnie odzywiania.
Co do smoczka mowila, zeby narazie nie kupowac, bo nie wiadomo jak duze bedzie dziecko,czy bedzie smoczek potrzebny.
Jesli nie wyjdzie z karmieniem piersia to w szpitalach maja buteleczki jednorazowe, wiec swoich nie trzeba miec. Chyba to wszystko co mialam napisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shelby - gratulacje!! praca to podstawa, ktos musi utrzymaywac nasze bobaski 😉
Co do smoczka... w zaleznosci czy masz go zamiar stosowac... ja nie mialam za pierwszym razem, ale mialam ze soba...dzieci na poczatku nie potrafia nawet ssac smoka i trzeba go im przytrzymywac zanim chwyca o co biega 😉.... prawda jest taka, ze kazde dziecko jest inne a nasze male, niektore ssaki tylko w ten sposob mozna uspokoic - no chyba, ze non- stop przy cycu ale wierzcie mi ze tak sie nie da, w koncu i cyce sie zbuntuja przez to ciagle ich ciamkanie 😉 wiec lepiej wzisc nawet gdyby mial byc bezuzyteczny - przeciez wiele miejsca nie zajmie 😉 jak nie wysterylizujesz w domu to zawsze mozeszp oprosic w spzitalu, zeby to zrobili lub wyparzyli w goracej wodzie...

madzia - piekny pokoik - klasyczny- niemowlecy 🙂 podoba mi sie - lubie biale mebelki w dzieciecym pokoiku a i piekne dekoracje uzupelnia maly dzidziusiowy raj 😉 Brzuchol tez ladny i tkai blyszczacy - zadbany - jestes pewna, ze twoja waga nie przesadza z tym 22+ 😉

Ja dzis odebralam wyniki z obciazenia glukoza i na szczescie okazalo sie zen ie mam cukrzycy 🤪 🤪 falszywy alarm spowodowany na pewno przez tego paczka na czczo i krotko po nim oddanie moczu 🙂) Bo wiecie tutaj nie kaza robic badan kwri i moczu na czczo jak w PL i pozniej takie bzdury wynikaja i ludzi stresuja... na szczescie test z obciazenia glukoza byl przeprowadzono prawidlowo - na czczo z okropienstwem przeslodkim obrzydliwie aaaafeeeeeeeeeee
Tymczasem z calej tej radosci pochlonelam cala czekolade Milke 😜 a co tam niech ma dzidzia troche slodkosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
oj tak, Madziu, jak dziewczynka faktycznie 🙂 zupełnie mało poważna pani doktor 😉

A kura ekologiczna... hmmm tylko jak wyhodujesz sama 😉


Gosiu wielokrotnie mi nie chcieli wydać klucza do sali a to potrafi być naprawdę wkurzające jak się ktoś spieszy.

Za oknem ciemno i szaro, ale zaczęli grzać 🙂,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
gosiaq napisał(a):
oj tak, Madziu, jak dziewczynka faktycznie 🙂 zupełnie mało poważna pani doktor 😉

A kura ekologiczna... hmmm tylko jak wyhodujesz sama 😉


Gosiu wielokrotnie mi nie chcieli wydać klucza do sali a to potrafi być naprawdę wkurzające jak się ktoś spieszy.

Za oknem ciemno i szaro, ale zaczęli grzać 🙂,

hahaha! mnie się też długo zdarzało okazywać dowód osobisty przy kupowaniu alkoholu 🙂 no i to mówienie na "Ty" w sklepach.... zupełnie irytujące 🙂
Sandra! dobrze, że cukier nie fiksuje. Nie potrzeba nam / Wam teraz żadnej cukrzycy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
shelby - gratulacje!! praca to podstawa, ktos musi utrzymaywac nasze bobaski 😉
Co do smoczka... w zaleznosci czy masz go zamiar stosowac... ja nie mialam za pierwszym razem, ale mialam ze soba...dzieci na poczatku nie potrafia nawet ssac smoka i trzeba go im przytrzymywac zanim chwyca o co biega 😉.... prawda jest taka, ze kazde dziecko jest inne a nasze male, niektore ssaki tylko w ten sposob mozna uspokoic - no chyba, ze non- stop przy cycu ale wierzcie mi ze tak sie nie da, w koncu i cyce sie zbuntuja przez to ciagle ich ciamkanie 😉 wiec lepiej wzisc nawet gdyby mial byc bezuzyteczny - przeciez wiele miejsca nie zajmie 😉 jak nie wysterylizujesz w domu to zawsze mozeszp oprosic w spzitalu, zeby to zrobili lub wyparzyli w goracej wodzie...

madzia - piekny pokoik - klasyczny- niemowlecy 🙂 podoba mi sie - lubie biale mebelki w dzieciecym pokoiku a i piekne dekoracje uzupelnia maly dzidziusiowy raj 😉 Brzuchol tez ladny i tkai blyszczacy - zadbany - jestes pewna, ze twoja waga nie przesadza z tym 22+ 😉

Ja dzis odebralam wyniki z obciazenia glukoza i na szczescie okazalo sie zen ie mam cukrzycy 🤪 🤪 falszywy alarm spowodowany na pewno przez tego paczka na czczo i krotko po nim oddanie moczu 🙂) Bo wiecie tutaj nie kaza robic badan kwri i moczu na czczo jak w PL i pozniej takie bzdury wynikaja i ludzi stresuja... na szczescie test z obciazenia glukoza byl przeprowadzono prawidlowo - na czczo z okropienstwem przeslodkim obrzydliwie aaaafeeeeeeeeeee
Tymczasem z calej tej radosci pochlonelam cala czekolade Milke 😜 a co tam niech ma dzidzia troche slodkosci 😉


Cieszymy się bardzo, tylko Ci stracha napędzą i pozbawią na kilka dni przyjemności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co sie tyczy jedzonka - hmmm wszystko teraz sztucznie pedzone - najlepiej miec kogos na wsi i od niego zakupowac.... hipermarkety i miesne sklepy oferuja niestety nie najlepszej jakosci mieso niewiadomo czym pedzone....innym wyjsciem jest zalozenie wlasnego kurnika 😉 A tak powaznie to dla informacji - najlepsze drobiowe mieso to mieso indycze - pamietajcie o tym, gdyby wasze malenstwa mialy alergie pokarmowa to wlasnie mieso indycze jest najmniej alergizujace... Z niedrobiowych mies dobrym mieskiem i nielaergizujacym jest tez krolicze... Wiem cos o tym bo przez pierwsze miesiace karmienia Mii musialam na prawde uwazac co jem i wszystko bylo jalowe i malo urozmaicone... Mam tylko nadzieje, ze przy drugiej dzidzi az tak nie bedzie... Czego i Wam zycze ( zadnych alergii ani kolek) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja dzidzia w 31tyg (30tydz i 1 dzien) - 1587g
karolinek nic sie nie przejmuj dolna granica to nie znaczy ze zle - wszystko zalezy od roznych czynnikow - np. twojej budowy, genetyki - Zakres ktorym sie kierujesz jest ogolny (statystyczny) Przeciez wszystkie dzieci nie rodza sie 3,600g jedna maja troche mniej jedne wiecej sa tez dzieci ktore odbiegaja znacznie od przyjetych norm a sa zdrowe, rozwijaja sie dobrze i czesto przeganiaja swoich nie raz duzo wiekszych rowiesnikow.... poza tym zostalo jeszcze troche czasu i moze malenstwo zdarzy nadrobic 🙂 nie przejmuj sie!!! Ciesz sie ze nie bedzie gigantem - takie trudniej urodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam:-) U lekarza: wyniki moczu ok, skurcze na ktg bardzo słabe ale są, rozwarcie już 3cm lekarka powiedział że mam przyjść za tydzień 17.10 jak rozwarcie będzie 4cm to będzie wywoływać mi poród by przypadkiem pępowina nie wyleciała przodem. no chyba że do tego czasu już samo się zacznie ale lepiej by były skończone 37tygodnie. Maluch główkę ma bardzo nisko i po prostu się pcha... Mam bardzo dużo leżeć przez ten tydzień i pić meliskę na uspokojenie.

w zeszły wtorek tj.35tc ważył 3000gr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
wróciłam:-) U lekarza: wyniki moczu ok, skurcze na ktg bardzo słabe ale są, rozwarcie już 3cm lekarka powiedział że mam przyjść za tydzień 17.10 jak rozwarcie będzie 4cm to będzie wywoływać mi poród by przypadkiem pępowina nie wyleciała przodem. no chyba że do tego czasu już samo się zacznie ale lepiej by były skończone 37tygodnie. Maluch główkę ma bardzo nisko i po prostu się pcha... Mam bardzo dużo leżeć przez ten tydzień i pić meliskę na uspokojenie.

w zeszły wtorek tj.35tc ważył 3000gr.


odpoczywaj kochana ile wlazie!!! I bez nerwow!!! meliska i dobra odprezajaca ksiazka dobrze ci zrobia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...