Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja mam dylemat.....mój dziś wybiera się na pępkowe do swojego kolegi (pisałam Wam, że moja koleżanka w środę urodziła synka). Impreza jest pod Poznaniem u nich w domu....z racji, iż u mnie nic się nie dzieje i zapewne nic się nie zadzieje oczywiście kazałam iść mężowi i dobrze się bawić.....uzgodniliśmy, że w razie czego zamówi taxi i wróci (jeśli nic się nie będzie działo to będzie tam spał). A dylemat związany jest z pytaniem czy mam zostać na noc sama w domu czy lepiej dla bezpieczeństwa jechać do teściowej? Przyznaje, że najchętniej zostałabym w domu ale z drugiej strony troszkę się tego obawiam....inaczej być samej w ciągu dnia a inaczej w nocy....już sama nie wiem...

Ok. Cherry zapisałam nazwę....ten Sab Simplex też zamówię u kuzyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szczerze to ja bym została w domu.... przecież poród to nie jakaś poważna choroba i nawet jak się zacznie będziesz w stanie zadzwonić........ Umów sie z teściową by miała telefon przy głowie w nocy na wszelki wypadek i rób co lubisz i co chcesz dziś.....

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też tak myślę...tylko mężuś troszkę boi się zostawić mnie samą na noc....ale jakoś mu to wytłumaczę....u mnie raczej na 99% nic się nie wydarzy.....pewnie wyląduję w przyszłym tyg. w tym szpitalu tak jak ustaliłam z ginekologiem.....poczytałam wczoraj troszkę na temat mojego przypadku....pewnie podadzą mi żel prostaglandynowy (coś wspominał o żelu) lub założą cewnik Foleya.....i oby podziałało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło matko jaka oczytana 🙂 🙂 🙂

Idę się wykąpać trzyma ten ból i trzyma.... niech śniadanie sie wchłonie a biorę nospę i mam to w dupce !

Napisałam do Madziuni !

Madzia odpisała, że ma chwilowy zastój 😞 że wczoraj na ktg i dziś w nocy miała skurcze pod 100% ale póki co nic nadal się nie dzieje!

WIĘC PROSZĘ TRZYMAJMY KCIUKI BY TO ONA BYŁA NASTĘPNA !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh ta magia liczb...
Urodzeni 11 listopada są niecierpliwi i niezależni. Kochają podróże i wszelkie nowości. Lubią ruch i ryzyko, chcą wszystko wiedzieć i są niezmiernie ciekawscy. powinni uważać, aby nie ściągnąć na siebie nieszczęść przez mieszanie się do cudzych interesów. Mają poczucie sprawiedliwości i szybko się uczą. Wedle tradycji mieć będą dwa mieszkania i dwa zawody. Szczęśliwa cyfra: cztery. Kamień szlachetny: różowy kwarc. Sprzyjający Znak Zodiaku: Bliźnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
[rcolor=][/color]Gosiaq gratulacje!!!!!!!
[rcolor=][/color][color=black][/color] u mnie szyjka miękka ale dłuuuuga.. tak powiedział lekarz.. no ja tez pewnie poczekam jeszcze.Chociaż strach porodowy mnie dopadł i chyba przestalam sie tak spieszyc:P
Jak wygląda pobranie materiału z odbytu? tzn jakims patyczkiem tam grzebia czy jak? hehe.. mam do zrobienia (dopiero!) paciorkowca z pochwy i odbytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):

Agisal[ ja też bym została w domu, są przecież tel 🙂 A jak tam wózeczek? Zadowolona?:


Tak 🙂 wczoraj go rozpracowywaliśmy 🙂 jest super !!! Dobrze, że pojechaliśmy w 2 samochody bo w jeden nie zabralibyśmy wszystkiego 🙂 tzn. gdyby w aucie były 2 osoby to nie byłoby problemu.....rozłożylibyśmy siedzenie z tyłu

Mój maluszek też od kilku dni szaleje....może nie są to kopniaki ale mocno się rozpycha 🙂 cieszę się jednak z tego...przynajmniej wiem, że wszystko u Niego OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIAQ GRATULACJE! WITAMY FILIPKA! ależ Fifi wybrał date, i do tego ta pełnia księżyca 😁 uuuhuu

za madzie trzymam mocno kciuki!
Wczoraj laptop mi padł, a chciałam napisać gratuacje dla Twojej sąsiadki Gosiu. Może Kinia też wybrała sobie jakąś date 🙂
U mnie nic się nie dzieje, a wczoraj poszaleliśmy z mężem że hoho.. Nawet brzuś nie boli ani nic 🙂 Ale już obiecje , że grzecznie poczekam te 2 tyg i nie będe się niecierpliwić i nie będe zołzą.. obiecanki macanki pewnie ;p bo jak tu się nie niecierpliwić. Ale warto spróbować.
A jeszcze jakby zadzwonili do męża w przyszłym tygodniu to chyba skakałabym ze szczęścia. Może Maja na to właśnie czeka, chce być prezentem na znalezenie pracy przez tatusia?

Cherry kochanie, już blisko więc może Twój organizm tak wyjątkowo się na to szykuje.
Pamiętacie pisałam że dziewczyna kuzyna urodziła Olivierka (termin miała na 14 stycznia) jego stan jest stabilny! tzn dziś będą próby żeby sam oddychał, mama mi opowiadała że ma cośtam podłączone do piętki , pępuszka, i jest karmiony przez nosek.. Dużo zdrówka mu życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak dawno mnie tu nie było 😞 😞

Gosiaq!!! Gratulacje 🤪 🤪 Filipek wybrał sobie nietypową datę 😉 życzę dużo zdrówka 😘

poczytam sobie teraz troszkę bo mam duuuże zaległości... Mała nie daje mi nic zrobić bo caaały czas wyje 😞 już nie wiem co mam robić... polożna mówiła mi że podczas ciązy musiałam być nerwowa (co jest prawdą) i dlatego moje dziecko jest takie samo 🤨 oj... chciałabym teraz cofnąć czas 🥴 może dałabym sobie na wstrzymanie z tymi nerwami ☺️
a i pytanie za 100 punktów: jakie mleko poczatkowe najlepsze dla dziecka?? czy któraś ma już jakieś przetestowane??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
jakie mleko poczatkowe najlepsze dla dziecka?? czy któraś ma już jakieś przetestowane??


Moje dwie znajome używają Nutramigen ale to mleko jest na receptę.....bardzo sobie chwalą. Wiem, że ich bobaski miały problem z bólami brzuszka a po tym mleku było wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...