Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny:* wysle dzisiaj mojego po inne mleko 🙂
O 14 polozna przychodzi ciekawe ile mała przytyla.
u nas teraz mała je co 3 - 4 godzinki, ale nie zasypia odrazu najpierw poplacze a jak jej przejdzie to lezy i sie rozglada i czy to jest normalne u 2 tyg dziecka????

gosiu łezka mi się zakrecila jak twoj poród przeczytalam.... .
Napisz jak maciek reaguje na filipka????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lenymama - gratulejszyn 🙂 Zdrowka dla Polki 😉

Ja sie wkurzylam - tyle boli mialam wczoraj - krzyzowe i pachwinowe juz dopakowalam nawet wszystko do torby, przygotowalam ubranie na wyjscie a tu nic...nocka slicznie przespana 😮
ale coz kiedys przyjdzie czas i na mnie/na nas 😉

judzia - jako preparat mlekozastepczy polecam Nutramigen 1 - okropniasty w smaku ale swietny dla alergikow - moja Mia go pila jak przestalam karmic piersia.... Ja karmilam mimo alergi piersia ale dieta byla bardzo uboga - wszelkie mlekopochodne i meleczne produkty byly wykluczone - mowie wam masakra ale dalam rade...

ella- pobudzaj laktacje odsysajac mleko, pij herbatki laktacyjne... a moze problem nie w mleku???

Ja smigam na zakupki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
lenymama - gratulejszyn 🙂 Zdrowka dla Polki 😉

Ja sie wkurzylam - tyle boli mialam wczoraj - krzyzowe i pachwinowe juz dopakowalam nawet wszystko do torby, przygotowalam ubranie na wyjscie a tu nic...nocka slicznie przespana 😮
ale coz kiedys przyjdzie czas i na mnie/na nas 😉

judzia - jako preparat mlekozastepczy polecam Nutramigen 1 - okropniasty w smaku ale swietny dla alergikow - moja Mia go pila jak przestalam karmic piersia.... Ja karmilam mimo alergi piersia ale dieta byla bardzo uboga - wszelkie mlekopochodne i meleczne produkty byly wykluczone - mowie wam masakra ale dalam rade...

ella- pobudzaj laktacje odsysajac mleko, pij herbatki laktacyjne... a moze problem nie w mleku???

Ja smigam na zakupki :*


Kukunari odciagam mleko laktatorem i herbatki tez pije ale jak narazie zero poprawy.
Powiedz mi a jesli to nie problem mleka to co innego moze byc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaq piękny opis porodu!! Ahh i te dodatkowe opisy atrakcji związanych z jego przebiegiem 😁 opisałaś to z jajem i buźka mi się cały czas uśmiechała gdy to czytałam..
No to teraz może relacja Elli? Oczywiście w wolnej chwili bo mała najważniejsza. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z doświadczenia nie po sobie tylko po Bratowej i Szymonie.
Nasz lekarz zapisał mu Bebilon pepti 1 i naprawdę byliśmy zadowoleni bo i kolek nie było po tym mleczku. Do 3 miesiąca miał to mleko następnie kazał im przejśc na mleko ISOMIL czy jakoś tak.

Wiecie co śmiać mi się chce. Moja mama jako że świetnie gotuje to ksiądz poprosił ją, żeby przyszłą do kuchni na plebanię, bo dzisiaj biskup przyjeżdża i ma tam gotować. Dzwoni i pisze do mnie co chwilę czy wszystko jest ok. Bo jestem sama w domu 🙂 Powiedziałam jej w końcu, że jeszcze trochę to sam biskup do mnie zadzwoni 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

Lecimy na obiadek 🙂

GRATULACJE DLA ANI I POLI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z cherry
ja niestety miałam małe problemy w pracy i do tego brak internetu.
Teraz zaczęłam częściej zaglądać i być na bieżąco z brzuszkowymi sprawami. 🙂
Mam ogromną prośbę 🙂 do pauli o zaktualizowanie tabelki. Ja mam termin na 17 a imię dla mojego skarba MAJA. Jakbyś mogła chwilkę to proszę wpisz te dane.
A ja nadal czuję się fatalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenymamo gratulacje!!!

Dziewczyny mam tyle mleka ze Emilka nie nadaży łykać. Boję się ze się zrobi stan aalny ale nie chce odciagac zeby nie pobudzac laktacji jeszcze bardziej, bo odcigalam 2 dni zeby srawdzic ile Emi zjada bo słabo przybiera na wadze. Co radzicie? odczekac az piersi same sie unormuja?

czy któjejs z Was po porodzie spuchły stopy? ja od 3 dni mam jak balony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja sie chetnie poudzielam jak wróce do domu! prawdopodobnie wyjdziemy w sobote jesli wyniki Emi beda dobre. póki co Emi daje w kosc w nocy a w dzien spi i walczymy o kazdy gram na wadze bo mało przybiera!
Zycze wszystkim jeszcze nierozpakowanym wyspania sie jeszcze przed porodem bo pózniej bedzie ze snem gorzej!
szybkich i lekkich porodów 🙂 dobrze to miec za soba i nagrode w łózeczku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dla rozpakowanych mam!! 🙂
ja byłam 3wczoraj u lekarza, pochwaliłam sie czestszymi skurczami, zbadał mnie po czym stwierdził: ''łohoo szyjka długa.. jeszcze sie zobaczymy pani Wioleto''
Wkurzyłam sie:P ale lekarze czasem sie myla, prawda? na koniec powiedział, ze jesli nie urodze a mysli ze nie, to mam przyjsc za tydzien..czyli nadzieje zostawil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie dostałam od znajomej dwie wielkie siaty ciuszków po jej synku, najmniejsze już się piorą 🙂
Przegladając ubranka od razu robiłam zdjęcia, żeby później wiedzieć które są od niej, bo jeszcze nie wiem czy są do oddania czy nie. Uwielbiam przeglądać takie małe ciuszki - są takie słodziarskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje ja oczywiście nie miała na wyróżnienia tych co piszą a te co nie...

Martusiap wróciłaś do nas i to się ceni.... Tak samo nasza kochana Marysia jak wróci do domu to będzie pisać i tak się ceni że się odzywa 🙂 🙂 🙂

ja miałam na mysli te dziewczynki któe w tabelce są a nie napisały prawie żadnego postu - chodziło o to że tak naprawdę nie wiemy ile z nich się rozpakowało a ile nie i w ogóle co u nich słychać.... Ja na forum jestem od maja i pisze regularnie a niektóry dziewczynek n ie znam.... a szkoda 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
zgadzam się z tobą cherry w 100%.
Wiecie jakoś mam dziewczyny przeczucie że dzisiaj wyląduje na IP. Ja już nawet nie mam siły wstać. A dzisiaj mi się śniło że urodziła Cherry 😁 Naprawdę


hahaha nic nie mów bo ja się obudziłam z poczuciem, że dziś urodzę..... 😁 😁 😁

nic póki co się nie dzieję tylko ten krzyż doskwiera ale się przyzwyczaiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
paula tylko najgorsze że ja takie przeczucie mam już od tygodnia 🥴
Ale bardzo bardzo dziękuję za wasze wsparcie 🙂 To naprawdę podnosi na duchu


Martusiap może faktycznie jak tak bardzo źle się czujesz to pojedź na IP...

bo może masz skurcze których nie czujesz.... no nie wiem... może pojedź i to skontroluj.

Ja trzymam również za Ciebie kciuki 🙂 🙂 🙂

p.s. napisałam do naszej Madzi co u niej i jak pierwsze 24 h 🙂 🙂 🙂 zobaczymy co odpisze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co pamiętam Ania miała taką możliwość i tak postanowiła z mężem że chce mieć CC - nie pamiętam czy nie jest też to uwarunkowane tym że Lenka przyszła na świat też przez CC. Chyba tak było, ale jeśli coś pokręciłam to bardzo przepraszam!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...