Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A Mojemu się dzisiaj w nocy śniło, że urodziłam i , że on się popłakał jak zobaczył synusia 🙂 🙂 🙂 Oczywiście zaczęłam pytać o resztę,, jak poród minął, ale zapamiętał tylko tamten moment!
A z płaczem, to pewnie oboje będziemy płakać jak bobry 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a mam do Was pytanie......przeczytałam wczorajsze Wasze wypowiedzi dot. monitoru oddechu.....w sumie nie planowałam tego zakupu ale info od Ani, że 3 x się włączył spowodowała u mnie małą panikę.......część z Was pisała, że już ma ten gadżet......
Czy kupiłyście nawet wtedy, kiedy łóżeczko macie w waszej sypialni i ile płaciłyście? Mi się ten zakup wydawał zbędny.....mamy tylko 2 pokoje i łóżeczko jest w naszej sypialni......z drugiej strony nawet śpiąc obok mogę nie wiedzieć, że mały przestał oddychać....już sama nie wiem......trochę ta cena mnie przeraża......
PROSZĘ O INFO JAK TO U WAS WYGLĄDA 🙂 z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
A z płaczem, to pewnie oboje będziemy płakać jak bobry 🙃


To tak ważna chwila, że chyba każdemu łezka w oku się zakręci......ja to na 100% będę szlochać.....ale ciekawa jestem reakcji męża......tylko 2 razy widziałam łezkę w Jego oku.....czy to będzie 3 raz ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie - Mia dostala kolejny antybiotyk bo chyba ma zapalenie oskrzeli 😞
A moj brzuch jest kompletnie wypelniony przez baczka-paczka 😉Pani doktor powiedziala ze nie spodziewa sie mnie na kolejnej wizycie w przyszlym tyg 😆 Polecala mi rowniez zaszczepic sie przeciw grypie - bedac w ciazy lub do 6 tygodni po - ponoc bardzo rekomendowane....
Co sadzicie??? Musze troche poczytac, popytac i sie zastanowie czy sie nie zaszczepic...

A widze, ze temat telefonow na czasie 😉
Brzuchatki i ich telefony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasami czuje jak mi leci cos cieplego, ide do toalety i na wkladce duzo jest tego sluzu bialego i dosc gestego( ale nie tak jak galaretka). Moze to i to, ale w takim razie to od ponad miesiaca mi tak od czasu do czasu leci. Jutro w szpitalu na pewno bede miala fotelik i usg wiec sie dowiem co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari ja już wcześniej poruszałam wątek szczepienia na grypę w ciąży, bo sama dostałam list ze swojej przychodni, że mnie zapraszają na szczepienie , bo ze względu na ciąże jestem w grupie podwyższonego ryzyka na zachorowanie.......jednak ja nie poszłam, choć na Wyspach to rekomendują! Z tego co wiem, niektórzy reagują na takie szczepienia normalnie, a niektórzy je właśnie odchorowują i po prostu wolałam nie ryzykować! Kiedy indziej bardzo chętnie!

A dziś o 20:30 na tlc "porodówka" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak, tak, sprawa czopa jest zagadkowa... hihihi
Ja rano miałam dużo białego śluzu, a teraz dla odmiany przezroczystą galaretkę... No i bądź tu człowieku mądry. Podejrzewam, że rozwarcie u mnie może postępować, ale jak to sprawdzić samemu? bóle miesiączkowe już prawie nieustannie mam, do tego boli mnie miednica i wzgórek łonowy (takie zmęczenie materiału). I co o tym myśleć? Kukunari, podpowiesz coś?

Ja się nie zaszczepiłam mimo corocznego takiego rytuału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ojojojjj droga sprawa!

ale spokój matki cenniejszy niż złoto!


niestety drogaaaaaaaaaa ale chciałam już dawno to kupić....

jeszcze tylko potzrebuje nowy pokrowiec na to siodełko ale zauważyłam że wystawia się osoba która szyje zamienne pokrowce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
oj tak, tak, sprawa czopa jest zagadkowa... hihihi
Ja rano miałam dużo białego śluzu, a teraz dla odmiany przezroczystą galaretkę... No i bądź tu człowieku mądry. Podejrzewam, że rozwarcie u mnie może postępować, ale jak to sprawdzić samemu? bóle miesiączkowe już prawie nieustannie mam, do tego boli mnie miednica i wzgórek łonowy (takie zmęczenie materiału). I co o tym myśleć? Kukunari, podpowiesz coś?

Ja się nie zaszczepiłam mimo corocznego takiego rytuału.


A co ja tam wiem - glupia jestem mimo iz to moja druga ciaza to jakos to wszystko inaczej 🤔 Wtedy sie poprostu zaczelo bez zapowiedzi....teraz mnie cos jakby lekko pobolewa jakby okresowo 😮 i ten sluz bialy... A moze ten sluz bialy gesty ale nie zelowaty to jakas infekcja??? hmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Cherry zakup udany i na pewno nie będziesz żałować! A o jakim pokrowcu piszesz?


wiesz to nie pokrowiec tylko nowa tapicerka bo nasza jest w tak okropnej kolorystyce że aż nie da się patrzyć 😁 😁 😁 i to nie tylko moje zdanie ale wszyscy tak uważają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz zdecydowałam się na Tommeee Teepeee bo jest tańszy niż Angel Care ale ciekawe czy będę zadowolona.... Bałam się kupować używany i powiem szczerze, że ze zdziwieniem obserwowałam aukcje gdzie ludzie licytowali te urządzenia nie wiem powiedzmy od 100 zł a na dole aukcji takimi małymi literkami urządzenie uszkodzone 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry ja też mam używany, gdybym miała kupić nowy, to pewnie byśmy kupili jakiś tańszy, bo faktycznie nowe są drogie i niestety rzadko kiedy w promocji...ja swój kupiłam zaaaaaa 15 funtów wyobraź sobie i też się bałam , że będzie coś nie tak, ale okazało się , że jest w bardzo dobrym stanie i dział bez zarzutu, Mój pół dnia spędził ustawiając wszystko i wypróbowując go...ta płytka działa bez zarzutu...głośniki super, każdy drobny dźwięk słychać z drugiego pokoju...alarm tak jak u Ciebie włącza się po 20 sekundach...jak się okazało, że wszystko z nim ok, to nie mogłam się nadziwić, że ludzie sprzedają takie rzeczy za bezcen!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...