Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziękuje 🙂 Jutro wstawię te moje jajcoszki kochane 😁
a po niedzieli wstawię swoje zdjęcia bo teraz będę miała cały tydzień remont w domu 🙂 tzn całe piętro będzie remontowane 🙂 znalazłam dla siebie sukienkę na wesele do brata ale jeszcze się wstrzymam z jej kupnem bo jednak od tak położyć 200 złotych to nie lada sztuka. A jak wesele jest na początku października więc myślę, że jak kupię sobie pod koniec września wtedy chyba szybko nie urośnie mi brzunio 🙂

Tak na 3D pani doktór powiedziała, że będzie chłopiec, a na połówkowym już inna namieszała, że dziewczynka 🙂 ale to nic ciuszki się zawsze przydadzą, a może drugie będzie dziewczynką 🙂

Witam również nowe użytkowniczki 🙂 jutro odświeżę tą naszą tabelkę i Was dopiszę tymczasem zmykam bo burza:|

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No włąśnie Paula namieszała Ci w głowie, a przy okazji mi 🙂 Może lekarz da się namówić na wcześniejsze usg i nie każe mi czekać do 3 listopada. Czekamy na te jajcuszka 🙂
Dobranoc
ja też mam dosyć na dziś i strasznie wieje więc chyba będzie burza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już wstałam 🙂 Humor mam nawet dobry, może wybiorę sie na zakupy.
U nas wczoraj też strasznie wiało, początkowo kropiło.. potem zaczęło już padać. Musiałam w nocy wstać i zamknąć okna. Statystycznie noc przespana dobrze, bo tylko raz na siku wstawałam. Zero skurczy, także dość fajnie. Na skurcze nog tata polcił mi żebym naciągała palce stóp do siebie a pięty od siebie. Naprawde pomaga, bo kiedy mnie te skurcze łapały zastosowałam jego propozycje i o niebo lepiej. Nawet magnezu nie musiałam brać. Bo oczywiście ja sobie naciągałam palce tyle że nie do siebie a od siebie co było jeszcze gorsze..

Wczoraj jakoś źle się czułam, dziś lepiej. Nie wiem czy wczorajsze samopoczucie było spowodowane tym że najadłam się ciasteczek, czy tym że potem jadłam śledzie ze słoika. Chyba znów odstawię słodycze bo bez nich czuję się wiele lepiej. Co prawda nie podjadam ich dużo. Ale całkowicie zrezygnuje z tego.

Tak się zastanawiam co dziś na obiadek zrobić. Miałam zamiar ugotować kalafior ale już mi przeszła ochota na niego. Może jakaś zupa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek 🙂

Ja tez sie melduje na posterunku 😆 😆.
U mnie nocka minela wporzadeczku i humor tez dopisuje, choc hormony dzisiaj mi tak szaleja, ze szoooooook 😮 😮 😮 😮.

A jak tam u WAS Kochane mamuski????

Ide na jakies sniandanko

Milego dnia dla Wszystkch 😉 😉 😉 😉

Wlasnie patrzylam na wrzesniowki i kolejny bejbik sie urodzil--- ciekawe jak ansze babelki beda wygladaly 😉 😉 😉. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy majeczke wycaluje normlanie chyba ja schrupie............ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,

Ja po dogrywce snu wstałam. Poczatkowo byłam na nogach przed 5 bo mąż pojechał do centrali swojej firmy i trzeba było koszule wyprasować i takie tam..... Potem sie jeszcze położyłam i dopiero teraz wstałam.

Prąd włączyli nam około 22.00 Także trochę siedzieliśmy przy świeczkach 🙂 🙂 🙂 było naprawdę fajnie bo się nagadaliśmy i do tego słuchaliśmy naszej ulubionej muzyki.

Lala co do skurczy hehehe 🙂 🙂 🙂 uśmiałam się bo właśnie tą metodę miałąm dziś opisać - teściowa też poleciła i też potwierdze że przy zaciśniętych na maxa łydkach pomaga!!!

Dziękuję za wspaniałe komentarze odnośnie dodatków do pokoju.

Posciel kupiłam na allegro od producenta do którego linka dała kiedyś Lala:

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4716132

Zamówiłam u nich: rożek, komplet poscieli i pościelke do wózka. Teraz będę zamawiała drugi komplet i akcesoria do tego. Fantastyczne jest to że można kupowac takie elementy jak chcesz i podzielić sobie na pare rat. Bo mi na przykład ciężko by było wydać ponad 300 zł jednorazowo na duży komplet pościeli. Zamawiasz a dwa dni póżniej wszystko juz u Ciebie. Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie ciężaróweczki 🙂 🙂 🙂 Ja na nogach od 6 rano, wyszykowałam starsze dziecie do szkoły i teraz to bym sie chętnie położyła spać, ale synek nie daje 🤨 Może poźniej jak sam pójdzie na południowa drzemkę. zaraz biorę się za pożądki, bo mam dziś wenę na sprzątanie. W między czasie do Was zagladne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! paula - gratuluję jednak syna! 🙂 będzie miał mały Szymonek fajnego kumpla! uważaj na siebie i odpoczywaj, zgodnie z zaleceniami 🙂

Cherry - piękne plany pokojowe 🙂 na pewno będzie cudownie!
a apropos nawałnicy - u nas była burza i ulewny deszcz, ale jak przeczytałam, że gdzieś w Polsce padał grad wielkości kurzych jaj, to się aż przeraziłam!
mam nadzieję, że szybko uda się usunąć wszystkie skutki - i że dostaniecie pieniążki na osuszenie piwnicy!

któraś z Was, chyba Madzia (ale nie pamiętam dobrze), polecała film 9 miesięcy - oglądaliśmy go wczoraj - totalne wariactwo, ale przynajmniej przeszliśmy na inne myśli i trochę się pośmialiśmy, ja też polecam - na wieczorną rozrywkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
hej dziewczyny! paula - gratuluję jednak syna! 🙂 będzie miał mały Szymonek fajnego kumpla! uważaj na siebie i odpoczywaj, zgodnie z zaleceniami 🙂

Cherry - piękne plany pokojowe 🙂 na pewno będzie cudownie!
a apropos nawałnicy - u nas była burza i ulewny deszcz, ale jak przeczytałam, że gdzieś w Polsce padał grad wielkości kurzych jaj, to się aż przeraziłam!
mam nadzieję, że szybko uda się usunąć wszystkie skutki - i że dostaniecie pieniążki na osuszenie piwnicy!


Wiesz wściekłam sie wczoraj z ta piwnicą -wszystko pływało - jak się ogarnę ide tam zobaczyc co sie dzieje i okno otworzyć .... szkoda mi tez ludzi którzy kupili nowe garaże - płacili za nie 30 tys PLN a mieli po 15-20 cm wody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
wcale się nie dziwię! można się zdenerwować, ale teraz już nie zapowiadają deszczy, więc jest nadzieja, że nie będzie gorzej...


Mam nadzieję.... musze na nowo wyprać to co było na balkonie bo w pewnym momencie nie warto było juz zabierać tego prania do domu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki!
a u nas jedynie lekko padało wczoraj, ale było dużo chłodniej- kilkanaście stopni... dzisiaj od rana słońce 🙂
Witamy nową listopadówkę! ja już łóżeczko mam rozłożone, a w nim wory z ciuchami, które piorę i piorę (po starszym synku).
Paula!!!! gratuluję Filipka!!! nie dośc, że mamy taki sam termin, to jeszcze dwa Filipy będą! SUPER!!! 🤪 🤪 🤪
Madziu, ja po pierwszej ciąży też mam hemoroidy. Są okresy, że wychodzą mi bardziej, ale tylko po kupaniu (przepraszam za dosłowność). Siadam wtedy w miskę z ciepłą wodą i wprowadzam je do środka (za radą pewnej znanej mi pielęgniarki - mojej mamy hihi) i mam na jakiś czas spokój. Poza tym nie czytamy na kibelku! hihihi A tak serio to mam nadzieję, że nie będą Ci mocno dokuczać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
cześć kobitki!
a u nas jedynie lekko padało wczoraj, ale było dużo chłodniej- kilkanaście stopni... dzisiaj od rana słońce 🙂
Witamy nową listopadówkę! ja już łóżeczko mam rozłożone, a w nim wory z ciuchami, które piorę i piorę (po starszym synku).
Paula!!!! gratuluję Filipka!!! nie dośc, że mamy taki sam termin, to jeszcze dwa Filipy będą! SUPER!!! 🤪 🤪 🤪
Madziu, ja po pierwszej ciąży też mam hemoroidy. Są okresy, że wychodzą mi bardziej, ale tylko po kupaniu (przepraszam za dosłowność). Siadam wtedy w miskę z ciepłą wodą i wprowadzam je do środka (za radą pewnej znanej mi pielęgniarki - mojej mamy hihi) i mam na jakiś czas spokój. Poza tym nie czytamy na kibelku! hihihi A tak serio to mam nadzieję, że nie będą Ci mocno dokuczać...


Gosiu, dziękuje. Nie czytamy na kibelku, bo załatwianie to dla mnie istny koszmar ! Jem teraz jogurty, siemię lniane i nic nie pomaga. Myślę, że wpływ ma na to żelazo. Jakoś przetrzymam...choć na szkole rodzenia mówili, że to problem po ciąży, u niektórych widać już w trakcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na poczatku miałąm bardzo duży problem z wypróżnianiem gdzie tego nigdy nie miałam. To wszystko pod wpływem brania żelaza tego silnego na receptę ! Jadłam tonami siemie lniane i coś tam się ruszyło i było lżej.... Jednak naprawdę dużą zmianę mam po przejściu na dietę cukrzycową.... Min. raz dziennie wizyta w kibelku ale bardzo szybka i bardzo krótka 🙂 🙂 🙂 Z tym że o dziwno po tych witaminach i innych tabletkach aura zapachowa bywa czasami nie do zniesienia - przepraszam za dosłowność.... Po prostu po wyjściu ogłaszam w ubikacji min. 10 min kwarantanne 😁 😁 😁 przed ciążą tak nie było......... 😁 😁 😁

ach włączyły mi sie gówniane tematy hehehe 😁 😁 😁 😁 😁


p.s. ta glukoza poranna jest straszna! Po śniadaniu musze zmuszać się do wysiłków a posiedziałabym spokojnie hehehe..... Dziś posprzątałam całą łazienkę ! I Godzine po zjedzeniu mam na poziomie 133! Gdyby nie wysiłek pewnie bym miała jakieś 160 😮 😮 😮
Ale dla mojego Kacperka wszystko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,

poskarżę się trochę...
Od kilku dni mamy nareszcie telewizję polską, więc nie mogłam wczoraj odpuścić sobie "T. Lisa Na żywo", tutaj do czasu polskiego dodajemy 1 godz do przodu, więc poszłam do łóżka koło 23:30, potem trzeba było poczytać jeszcze książkę i światło gasiłam gdzieś około 1 w nocy. Nad ranem złapała mnie bezsenność od 4 do 6 patrzyłam w sufit. Lena o 7 rano zrobiła scenę, że chce już wstać, więc ogólnie nie zaczęłam zbyt dobrze tego dnia 😞
Może się rozkręcę. Piszecie dziewczynki o pogodzie, dorzucę też swoje trzy grosze, chociaż to takie przewidywalne... u nas już ponad 40, ale wilgotność zaczyna minimalnie spadać jest więc nadzieja, że w ciągu kilku tygodni będzie można zacząć normalnie wychodzić na zewnątrz...
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Ja na poczatku miałąm bardzo duży problem z wypróżnianiem gdzie tego nigdy nie miałam. To wszystko pod wpływem brania żelaza tego silnego na receptę ! Jadłam tonami siemie lniane i coś tam się ruszyło i było lżej.... Jednak naprawdę dużą zmianę mam po przejściu na dietę cukrzycową.... Min. raz dziennie wizyta w kibelku ale bardzo szybka i bardzo krótka 🙂 🙂 🙂 Z tym że o dziwno po tych witaminach i innych tabletkach aura zapachowa bywa czasami nie do zniesienia - przepraszam za dosłowność.... Po prostu po wyjściu ogłaszam w ubikacji min. 10 min kwarantanne 😁 😁 😁 przed ciążą tak nie było......... 😁 😁 😁

ach włączyły mi sie gówniane tematy hehehe 😁 😁 😁 😁 😁


p.s. ta glukoza poranna jest straszna! Po śniadaniu musze zmuszać się do wysiłków a posiedziałabym spokojnie hehehe..... Dziś posprzątałam całą łazienkę ! I Godzine po zjedzeniu mam na poziomie 133! Gdyby nie wysiłek pewnie bym miała jakieś 160 😮 😮 😮
Ale dla mojego Kacperka wszystko 🙂 🙂 🙂


Cherry przyszedł mi na myśl taki dowcip, a propos zapachów o których piszesz:0

Co mówi kobieta, która wychodzi rano z łazienki?
- Kochanie jak wyglądam?
Co mówi mężczyzna, który wychodzi rano z łazienki?
- Nie wchodź tam przez 10 min!


Także cherry nie przejmuj się, u Ciebie to przynajmniej czasowe, potem wszystko wróci do normy, a "im" już tak zostaje 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Cześć dziewczynki,

poskarżę się trochę...
Od kilku dni mamy nareszcie telewizję polską, więc nie mogłam wczoraj odpuścić sobie "T. Lisa Na żywo", tutaj do czasu polskiego dodajemy 1 godz do przodu, więc poszłam do łóżka koło 23:30, potem trzeba było poczytać jeszcze książkę i światło gasiłam gdzieś około 1 w nocy. Nad ranem złapała mnie bezsenność od 4 do 6 patrzyłam w sufit. Lena o 7 rano zrobiła scenę, że chce już wstać, więc ogólnie nie zaczęłam zbyt dobrze tego dnia 😞
Może się rozkręcę. Piszecie dziewczynki o pogodzie, dorzucę też swoje trzy grosze, chociaż to takie przewidywalne... u nas już ponad 40, ale wilgotność zaczyna minimalnie spadać jest więc nadzieja, że w ciągu kilku tygodni będzie można zacząć normalnie wychodzić na zewnątrz...
Miłego dnia!


Kochana przesylam Ci troche norweskiego chlodu------ u nas dzis 13 stopni!!!!!!!!!!!!!!!
Sama wiem jak to jest jak brzdac od samego rana protesuje 😮 😮 😮 😮

Cherry pisala o swieczkach i rozmowach- ja juz nie pamietm kiedy my tak siedzielismy z mezem -- tylko TV TV i TV!!!!!!!!! Chyba dzisiaj powykrecam korki jak wroci z pracy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzięki Ella 🙂 Nie podejrzewałam nigdy, że będę komuś zazdrościła takiej temperatury 🙂 Co do dzieci, no tak... w takich sytuacjach jak dzisiaj trzeba wykazać się instynktem, inaczej zabiłabym.

A "Przepis na życie" też uwielbiam.. I dzisiaj nie odpuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem szczerze że było tak sympatycznie że juz nie pamietam kiedy tak sie nagadaliśmy....bo zawsze coś.... jak nie Tv to komputer lub coś innego....

p.s. moje dziecko robi chyba przemeblowanie u mnie w brzuchu 😁 😁 😁 bo jakoś mój brzuch dziwnie się rusza w różne strony 😁 😁 😁 i jest w dodatku krzywy 😁 😁 😁 pepek mam z prawej strony a nie pośrodku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...