Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie,

Ellla ale masz fajnie, pewnie Twoja Majeczka już duuuuuża. Przecież Ty za miesiąc i trochę rodzić możesz. Wow. A powiedz, czy jak szaleje tak wieczorami, to rano daje pospać? I ciekawe, czy to się potem przeniesie na zwyczaje życia codziennego. Masz synka pannę? To fajny znak dla facetów, a te nasze małe listopadówki to skorpiony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,

Mnie coś w nocy w klatce piersiowej bolało jak się z boku na bok przekręcałam, ale teraz już jest normalnie, więc mam nadzieję, że się to już nie będzie powtarzać...

Bardzo pocieszające to, co piszecie, bardzo... Szczególnie dla tych, które spodziewają się pierwszego dziecka. Bo skoro mi już teraz coraz ciężej i czuję tą ciążę od początku doskonale (mdłości, zgagi, bóle przeróżne...), to co będzie przy następnej? 😮 A może... będzie właśnie na odwrót... 😜

Agisal, niezły powrót do domu miałaś 😉 Ja bym się chyba wściekła... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja niestety juz sie nie nadaje na seanse kinowe myslalam ze nie wysiedze film trwal poltorej godizny a ja doslownie krecilam sie jak dziecko.. a poza tym puscicli tak glosno film ze malo co nie ogluchlam w koncu poszlam poprosic zeby przyciszyli zebym im tam nie urodzila ale jakos wiekszej roznicy nie zauwazylam. film nie nalezal to najlepszych jak na moj gust byl malo efektowny i mozna powiedziec trroche nudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! 🙂
co ja to miałam do kogo... 😉

lenymamo - gratulacje 🙂 wiedziałam, że się uda! 🙂 tu mowa o twarogu, a co do Twojej córeczki - na pewno sobie świetnie da radę! 🙂 ma taką dzielną mamę to i sama pewnie bardzo dzielna mała kobietka! 🙂

Cherry - imponująca fotka 🙂 i ja tam wcale nie widzę żadnych nadmiarowych kg!

Gosiu - to, co mówi Twoja mama aż mi się w głowie nie mieści, bardzo Tobie współczuję, bo ja się obawiam, że nie przebiję się przez tych wszystkich, którzy będą wiedzieli lepiej, co mam robić, a co dopiero Ty - życzę Ci wiele sił!

Madziu_m3 - mówiłam, że nie będzie źle na ćwiczeniach! 🙂 a co do poncho - norweskie wzory - z kapturem, rozpinane na guziki z przodu i ma fajne rękawki, próbowałam znaleźć w sieci, ale jakoś mi się nie udało - kosztuje chyba coś koło 130 zł, ale bardzo ciepłe! najlepiej się przejść i samemu zobaczyć! ano i znów przepis, któremu nie mogę się oprzeć! 😁

Agisal - ja bym chyba miała mega focha na męża - jak można stawiać kobietę w ciąży w takiej trudnej sytuacji - teraz powinien być w pełnej gotowości przy Tobie! ale gratuluję, że podeszłaś do tego z humorem i popieram pomysł kupienia nowej torebki przez niego 😁 🙂

w ogóle - od miesiąca myślałam, że mam wizytę 19.09 (poprzednią miałam 19.08, a poprzednią 19.07, więc już się przyzwyczaiłam), a robiłam porządki w dokumentacji ostatnio i znalazłam karteczkę - wizyta 15.09! ja bym sobie siedziała tutaj, a tam lekarka czekałaby na mnie, 100 km dalej 😁 wyobrażacie sobie? a w poniedziałek to już bym chyba nie miała czego tam szukać i musiałabym umawiać się na następny wolny termin! 😁
także dołączam się do powiększającego się grona tych, którzy mają w tym tygodniu medyczne spotkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby,

przy okazji zobaczę, ale cena mogłaby być niższa i pytanko czy jest tak ciepłe, żeby wytrwać w tym do listopada. Mi po prostu szkoda aż tyle kasy wydawać, jeśli wiem, że włożę coś kilka razy, a potem może podczas drugiej ciąży i też nie mam pewności, że to będzie ten sam termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie - ta cena! trudno mi powiedzieć, splot swetrowy, dość gruby - ale po tej prognozie pogody, którą tu Marinel cytowała - to ja nie wiem, zresztą, nie znam się aż tak na ponchach - w końcu jak mocno zawieje, to jak nie przytrzymasz, to zaraz możesz mieć je na twarzy! wiem, że są panie, którym poncho starcza na całą zimę, ale przecież kurtki nie zastąpi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby witaj po weekendzie 😉 kochana i znow kobieca intuicja zbadaniami ostatnio ja teraz Ty 😉 😉 😉 😉.

Lenymamo- tak moj synek to panna 🙂 a co do majeczki to rano spokojnie jest. Przekreci sie co najwyzej i chyba spi!!!!!!! Ja jej dam jak mi bedzie buszowala i w nocy i rano 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Shelby witaj po weekendzie 😉 kochana i znow kobieca intuicja zbadaniami ostatnio ja teraz Ty 😉 😉 😉 😉.

Lenymamo- tak moj synek to panna 🙂 a co do majeczki to rano spokojnie jest. Przekreci sie co najwyzej i chyba spi!!!!!!! Ja jej dam jak mi bedzie buszowala i w nocy i rano 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ach no widzisz 😁 a Tobie gratuluję udanej przeprawy kulinarnej! i zadowolonych gości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Dzień dobry Mamusie, ja właśnie jem śniadanko i za godzinkę wyruszam do położnej. Pogoda straszna, pada i wieje, a czeka mnie 40 min spacer;( mam nadzieję, że mój parasol przetrwa tą wyprawę 🙂


u nas świeci słońce - trzymaj się mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie 🙂
Ja już odwiozłam córcie do przedszkola, wypiłam kawusię, bo bez niej to ja chyba nie umiem funkcjonować i zbieram się na szał zakupowy z koleżanką. Noc minęła całkiem spokojnie pomijając, ze Maluszek naciskał na pęcherz. Życzę wam miłego dnia, zapowiada sie sympatycznie. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[ella1 napisał(a):
🤪 🤪 SHELBY GRATULACJE DZIS WYBIL WAM 30 TYDZIEN!!!!!!! 🤪 🤪

Jeszcze troche i wszystkie bedziemy mialy 3 z przodu 😉 😉 😉 😉


My też dołączamy i gratulujemy Shelby 🙂
Oj Ella, "jeszcze trochę" mówisz...ja bym powiedziała, jeszcze trochę długo - dla co niektórych 😉 Strasznie mi się dłuży ta druga ciąża..
Yenefer, powodzenia i udanego jesiennego spaceru.
Dziewczynki, wklejam zdjęcie, zobaczcie chyba jeden z największych absurdów cenowych kraju nad Zatoką.




[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a82fdf7973a2699c][IMG]http://images35.fotosik.pl/904/a82fdf7973a2699cm.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
lenymamo - masakra!


No, to chyba najlepsze słowo.
A wiecie jaką karierę robi tutaj nasza polska (?) chyba tak, modelka Ania Rubik. Jak na razie widziałam ją na czterech reklamach dużych sieci, których jest twarzą: GAPP, H&M, Massimio Dutti, Ellie Saab. Naprawdę mamy fajną światową dziewczynę. A mnie zawsze cieszy, jak widzę tutaj jakieś polskie akcenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! nasza nocka tradycyjnie już z przerwami technicznymi, znaczy obracam się z lewej na prawą i stękam jak staruszka 🙂
Witam nową listopadówkę! Agisal! ale Twój zrobił niezły numer! ja bym chyba zabiła! a już na pewno miałabym focha przez parę dni, bo ja to potrafię, oj potrafię.... 😁 😁 😁
Boli mnie trochę gardło.... znaczy, że jesień już na maxa.... u nas leje i wieje 😞
Gosia 734! Ty się dzieciaku kochany oszczędzaj! i biegusiem mi do lekarza w czwartek!
Mój Filipek szaleje na maxa! lubi pokopać wieczorem, w nocy i nad ranem, po porannej bezkofeinowej kaffce, po 14... ciekawe czy tak samo będzie czuwał jak już będzie po drugiej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...