Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie.
W Polsce dzisiaj niedziela, pewnie niewiele będzie się działo na forum, to i wieczorem niewiele do nadrabiania 😉 Wrzucę swoje pięć groszy nt. termometru. My mamy taki scan na czoło. Jest wygodny. Nie polecam BabyOno, kupiłam 2 i obydwa oddałam, fiksował, podawał nieprawidłowe wyniki, ale to tylko elektronika, może trafiałam na zły egzemplarz.
A my wczoraj byliśmy u lekarza, Nataszka jest ułożona główką w dół, waży 1520 gr., lekarz chwali, że wszystko jest ok., Nareszcie dostałam skierowanie na morfologię i mocz. Dziewczynki wiecie jakie to wspaniałe uczucie zobaczyć tą małą śliczną buźkę w sowim brzuchu no nie? I w ogóle to malutkie bezbronne ciałko.... Humor miałam wczoraj doskonały, ehhh szkoda, ze kolejna okazja dopiero za kilka tygodni.
A Wy znowu narobiłyście mi smaka na jedzenie. Drożdżówki, to jest to!
Miłego dzionka Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 😁

Miało być pięknie, a pada i 11 stopni.

Teraz zaczęłam się martwić, że wszystkie okna nie są pomyte. Wszyscy mówili spokojnie jeszcze zdążycie.

Jak piszecie o swoich mężach, to ja chyba nie powinnam narzekać. Mój w sumie zrobi wszystko, tylko trzeba go poprosić, bo sam od siebie nic nie zrobi.
Podobno to bardzo częste u mężczyzn, że oni nie pomagają, bo NIBY nie wiedzą jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
u nas słonecznie ale chłodno.
Lenymamo cieszę się na tak dobre wieści. Nataszka rośnie i juz nawet ułozona jak trzeba!
Nawet zapomniałam o termometrze. Rany kiedy ja to wszystko kupię?
Znalazłam pościel ale nie wiem czy cena nie jest zbyt wygórowana.
http://allegro.pl/6ele-posciel-hafty-100x135-milpol-i1807444284.html
Podoba mi się i ma atesty, Czy ten rozmiar kołderki 100x135 to standard do łóżeczka 60x120?
Zastanawiam się nad wzorem 101 lub 108, lub 122 lub 129. Podoba mi się jasny beż ale nie wiem czy nie za blada, ten łososiowy jest wyraźniejszy i pasowałby do zielonego pokoju bo mam w nim już pomarańczowe rolety i mogłabym dokupić inne pomarańczowe dodatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

znowu noc do bani nic a nic sie nie wyspałam .... tym razem śnił mi sie poród na zmiane z wizyta w szpitalu 😮 😮 😮 Im bliżej terminu tym bardziej dostrzegam że mój Mężuń też się stresuje. Każde moje wyjście nocne na siku to u niego pobudka pod tytułem czy wszystko jest ok? czy przypadkiem już się nie zaczęło 😮 😁 😮 😁

Jedziemy dziś na obiadek do teściów także zwolniona jestem z gotowania 🙂 🙂 🙂

Tak wczoraj pisałyście o swoich mężach - nie chciałam się wtrącać bo ja naprawdę nie mam powodów do narzekania. Wiele rzeczy robi sam z siebie, o niektóre trzeba go poprosić a wykonuje je od razu 🙂 🙂 🙂 Dlatego nie narzekam jak gra na tym Playstation lub ogląda snookera i pije piwko - bo przecież też mu się od życia coś należy 🙂 🙂 🙂 Jeśli teraz się to raczej o to że ja robię za dużo a nie powinnam - ale ja przecież cały czas na tyłku nie potrafię 😆 😆 😆

Jak będziemy wracać z obiadku to do tesco chcemy podskoczyć bo niezłe promocje są:

Persil 3kg + Sillan 2l - 29,99
Szampon Dove + odżywka - 12,99
Żele pod prysznic 400 ml x 2 - 10,49
i inne 🙂

więc jak tu nie kupić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Witam,
u nas słonecznie ale chłodno.
Lenymamo cieszę się na tak dobre wieści. Nataszka rośnie i juz nawet ułozona jak trzeba!
Nawet zapomniałam o termometrze. Rany kiedy ja to wszystko kupię?
Znalazłam pościel ale nie wiem czy cena nie jest zbyt wygórowana.
http://allegro.pl/6ele-posciel-hafty-100x135-milpol-i1807444284.html
Podoba mi się i ma atesty, Czy ten rozmiar kołderki 100x135 to standard do łóżeczka 60x120?
Zastanawiam się nad wzorem 101 lub 108, lub 122 lub 129. Podoba mi się jasny beż ale nie wiem czy nie za blada, ten łososiowy jest wyraźniejszy i pasowałby do zielonego pokoju bo mam w nim już pomarańczowe rolety i mogłabym dokupić inne pomarańczowe dodatki.



PIĘKNE:

mi osobiście podoba się wzór 108 lub 129 🙂
Ja mam kołderkę w tych mniejszych wymiarach 120 x 90 ale to przez pomyłkę przy zamawianiu. ten wymiar o którym piszesz jest ponoc najlepszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam kołderkę 120 x 90, ale zamówioną celowo. Drugą mam tę większą (została po Maćku). Zresztą mam też 120 na 90 taką gorszą, bo do żłobka była potrzebna, więc teraz będę miała na rzucanie na dywan, jak zaczniemy leżakowanie na dywanie 🙂
Co do mężów, to przy Maćku mój też chyba był zdezorientowany, teraz znosi to lepiej, chociaż po przyjeździe musiałam z płaczem wyjaśniać, że nie mam już siły, bardzo się męczę i potrzebuję, żeby on robił zakupy i wyrzucał śmieci (wejście na 3 piętro jest coraz gorsze). Teraz jak jedzie na kurs, to już od rana mówi, że musi mi zrobić zakupy, żebym nosiła tylko pieczywo do domu 🙂 Więc chyba podziałało 🙂
A! ponawiam pytanko o wymiary gondoli i części spacerowej (do tych, które swoje pojazdy już mają) 🙂
A dzisiaj mam 7 rocznicę ślubu! Happy anniversary to me 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie mam jeszcze wozka, ale zazwyczaj okolo 80X36X20 lub ciutek mniejsze bo ok 75x36x20. Ja kupie ten wiekszy, tylko nie wiem jeszcze jakiej firmy.
Gosia najlepszego z okazji rocznicy 😉
Co do termometru to myslalam o smoczku albo tez do ucha czy czola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki...właśnie godz temu wróciłam z tego targu, co ludzie wyprzedają własne rzeczy z domu i po raz kolejny trafiłam na świetne okazje...gdyby nie ten targ, to na pewno nie miałabym tyle rzeczy dla małego, a tak kupuje je za bezcen, firmowe i niektóre nawet z metkami. Ostatnio szukałam karuzeli do kołyski, bo łóżeczka kupię dopiero w Polsce i wszędzie były takie duże...a tu proszę...za jedyne 1,5 funta karuzela grająca z Chicco.....a na drugim zdjęciu zestaw ubranek...za które łącznie dałam z 10 funtów, tym sposobem mój mały ma juz ciuszków i zabawek na rok do przodu 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Gosiu, gratuluję i wszystkiego najlepszego życzę! 🙂

Ja pomimo niewyspania mam humorek bardzo dobry dzisiaj 🙂 W końcu mogłam przytulić i poczuć, że tak całkiem sama nie jestem. Cały czas mi narzeczony powtarza, że będzie mi teraz pomagał, jak tylko będzie umiał i wspierał. Teraz pojechał do siebie poremontować pokoik... a ja z jednej strony wolałabym być z nim i go nadzorować, a z drugiej, to myślę, że lepiej by było przyjechać jak już będzie wszystko zrobione, żeby się nie denerwować niepotrzebnie...

Mam wrażenie coraz bardziej, że córcia jest znów główką do góry... Czuję bardzo silne kopniaki na dole... takie, że aż podskakuje z bólu. Wcześniej kopała na górze i najczęściej trafiała w nic, więc nie bolało nawet 🙂 A teraz te jej ruchy na dole... Trochę mnie to martwi, a do wizyty jeszcze 1,5 tygodnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer świetne te rzeczy!
Gosiu wszystiego NAJ ♥
My jeszcze wózeczka nie mamy.. trzeba bedzie się ogarnąc i zamówić. Mam już upatrzony, właściwie to trzy.. ale chyba zamówimy makalu http://allegro.pl/wozek-spacerowy-quatro-makalu-3w1-nowwosc-i1818886157.html ten zielony.

We wtorek wizyta u gina, zobacze swoją żabcie. Ciekawa jestem jaka już jest duża.. czy się ustawia do porodu.. A jutro odbieram wyniki, morfologia, mocz , glukoza i poziom przeciwciał hbs. Mam nadzieje, że wszystko ok.

Martka, przepraszam dopiero teraz doczytałam że pisałaś o wymiarach tego przewijaka.. Jak tylko znajde miare, to go zmierze! :*

Marinel, pościel ładna 🙂 ja za swoją wypełnienie+poszewki+rożek płaciłam 120zł. Ochraniacz i prześcieradełko kupiłam wcześniej.
Dokupie jeszcze poszewki i ochraniacz na zmiane, ale to jak już mała będzie z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam ten przepis Gosi :
50 dkg twarogu, 3 jaja, 1 szklanka mąki, sól, masło, bułka tarta. Twaróg+żółtka+mąka+sól+piana z białek. Zrobić wałeczki i pokroić skośnie. Masło stopić na patelce, polać i podsypać cukrem.

Jaka mam od kilku dni ochote na buraki.... 😁 Wiec na obiadek mam dzisiaj ziemniaczki z kurczakiem i zasmazane buraczki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...