Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a właśnie bo miałam pytać!

Pamiętacie jak pisałam o tym bólu okresowym jak wróciłam z piekarni? Przypomniało mi się że kiedy wróciłam do domu to poczułam właśnie że mi mokro.. Na wkładce miałam taki glucik wielkości paznokcia kciuka. Wyglądał jak żelatyna bardziej bo był przeźroczysty.. I tak potem pisałyście o tych czopach więc się zastanawiam czy to mógł byc jego kawałek.. hm. Nie pisałam o tym wcześniej bo zapomniałam, bardziej skupiłam się na tym bólu. Ja wiem, że może głupie to pytanie, bo czop chyba inaczej wygląda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://noworodek.pl/index.php?sm=1 koleżanka mi wysłała... Która z was jest ciekawa niech sbie sprawdzi z tym co jej lekarz powiedział czy ma być chłopczyk czy dziewczynka... Oczywiście to jest tylko w formie zabawy a nie traktowanie tego na poważnie bynajmniej moim zdaniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia -m3 myślę, że taka ilość alkoholu w cieście i po obróbce termicznej piekarniku na pewno nie zaszkodzi...nie dajmy się zwariować 🙂

lala89 ja też mam taka wydzielinę, czasem białawą, czasem żółtawą i czasami nawet jest jej sporo...ale sądzę że to zwykłe upławy ciążowe! Uważam, że czop jednak ma jakiś bardziej charakterystyczny wygląd, choć jak w nocy wstaję na siusiu to często nie zapalam światła, więc nawet nie wiem czy go w ogóle zauważę 🙂

a te kupne ravioli nie były takie złe jak myślałam, że będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co .... mam ostatnio straszliwą ochotę na białe wino musujące! 🤪 🤪 🤪

strasznie za mną chodzi !

No ale jeszcze wytrzymam....

Mam pytanie do Was: wasz dzidziunie też sie tak wypinają? Najczęściej z prawej strony? Bo mój cały czas i zastanawiam się czy wszystko okej jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia według tego testu wyszło, że na 50% będzie chłopiec, a 50% dziewczynka hehe 😁
Miałam pisać jeszcze Wisience, że również podziwiam zdjęcie, a jakże promienny uśmiech na twojej twarzy- tak trzymaj!!
A i nie masz się co martwić, Kacperek się rozciąga i wypina co nieco to tu, to tam 😉
Mi wczoraj Emilka na kuchennych rewolucjach urządziła taniec brzucha 🙂 ale dla mnie to sama radość, stresowałabym się dopiero wtedy jakbym jej nie czuła.
Piorę sobie koszule do szpitala i szlafrok. Niby nowe ale lepiej przeprać nie? Poza tym ja jeszcze się nie pakuję, planuję to zrobić tak za tydzień po wizycie u mojej ginekolog- 26 października.
Lala ty nie miałaś przez cała ciążę zgagi? 😲 mnie ona męczy prawie codziennie, a na migdały już nie mogę patrzeć choć przyznam że pomagały, ale mi się przejadły. Wczoraj kubek mleka wypiłam i trochę pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry - dziękuję!

ale wyglądasz przecudnie! zadowolona, uśmiechnięta, wcale nie widać, że miałaś ciężką noc!
jestem zadowolona, że Cię poprosiłam o fotkę, bo naprawdę super! 😁


To ja dziekuję Shelby 🙂 🙂 🙂

Hned mi to zlepšilo náladu... 😜 😜 😜;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
ja też wyprałam koszule do szpitala i piżdżamkę 🙂

a Oskar tak się zaczął wiercić i wypinać, że aż mi to ból sprawia, ale tak jak napisała Zania...wolę to , niż jakbym go miała nie czuć!!!


co racja to racja....

p.s. ale mnie korci by napisać do Jadwigi, ale muszę dać sobie na wstrzymanie i cos skrobnę pod wieczór....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby nie wiem ale może ten ból jest od kręgosłupa i promieniuje w tamtą stronę. 🤨

Mam jeszcze pytanie co do odplamiaczy. Dostałam kilka ubranek od koleżanki na których znajdują się plamki, które nie udało jej się sprać. Jak myślicie jaki odplamiacz mógłby je zwalczyć? Te rzeczy są jak nowe i szkoda by było żeby takie palmy na zawsze już na nich zostały. Wiem, że Lala jakiś polecała, aaaa nie, to był chyba wybielacz 🥴 może macie jakiś sprawdzony sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaniu, cała moja ciąża jest bez wymiotów - nie mówię że nie miałąm mdłości bo czasem mnie mdliło ale do kibelka latać nie musiałam. A co do zgagi, też cała ciąża cisza - tylko raz miałam jak skusiłam się na zakupach na soczek kubusia, ale szybko przeszło.

Cherry moja Maja też się tak wypina że ma dupcie z jednej strony a z boku wystawia piętke. Strony sobie zmienia jak chce, raz prawa raz lewa 😁 a tu delikatnie poazane na zdjęciu.. delikatnie bo najczęściej wypina się wieczorem i to nawet na 3cm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...