Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja za to mam zupełnie odwrotnie. Lecę co najwyżej na łóżko albo czasem na jedzenie... ewentualnie chce mi się do toalety lecieć jak pomyślę zbyt intensywnie o jedzeniu 😜
Sny to mam tragiczne wręcz, śnią mi się kleszcze, jakieś robale i martwe konie. Są też milsze, dlatego zwalam wszystko na zmiany w organizmie i tym brzydkim nie nadaję żadnego znaczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

jak miło wstać i być zmęczonym... paszcza mi się nie zamyka i cały czas ziewam.... muszę jechać po zwolnienie...bo zmieniły się druki i trzeba mieć własny nip a ja wczoraj nie miałam... 🤔

mnie też śnią się głupoty od snów erotycznych po jakieś inne głupoty...

brzucho nadal swędzi - chyba rośnie 🙂

będę robić dziś sałatkę tak mnie wczoraj nakręciłyście....

Mąż właśnie pozbawił mnie mojej kochanej błyskotki kórą nosze nieustannie przez 8-10 lat!!! Wyciągnął mi kolczyka z pępka uuuuuu 😞 nie zdążyłam się z nim emocjonalnie pożegnać uuuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Mąż właśnie pozbawił mnie mojej kochanej błyskotki kórą nosze nieustannie przez 8-10 lat!!! Wyciągnął mi kolczyka z pępka uuuuuu 😞 nie zdążyłam się z nim emocjonalnie pożegnać uuuuu 😞


Ja robiłam dwa podejścia. Najpierw wyjęłam, ale po kilku dniach stwierdziłam, że jednak jeszcze nie... Ale teraz chyba już dojrzałam do tego, bo nie tęsknie aż tak za nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a mnie strasznie swędzą piersi, no cóż chyba rosną 😞 no i niestety pojawiają się małe rozstępy a przecież wcieram raz dziennie krem, hmm?widocznie jest mało skuteczny 😞
U Nas na śląsku również pogorszenie pogody ale nawet dobrze, bo był straszny zaduch
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂
coraz więcej listopadówek 🙂
a ja zanim się tu zalogowałam myślałam, że tylko my zmajstrowaliśmy Bąbelka w marcu 🙂) wszystkie moje znajome chcą rodzić na wiosnę bo to bo tamto...
a ja się cieszę, że moje Kochany Bąbelek przyjdzie na świat na zimę 🙂 będziemy grzać się w domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzannaa35 napisał(a):
Dziewczyny a mnie strasznie swędzą piersi, no cóż chyba rosną 😞 no i niestety pojawiają się małe rozstępy a przecież wcieram raz dziennie krem, hmm?widocznie jest mało skuteczny 😞
U Nas na śląsku również pogorszenie pogody ale nawet dobrze, bo był straszny zaduch
Miłego dnia


kochana, raz dziennie to troszkę mało, ja smaruję 2 razy dziennie, a nawet widziałam na niektórych balsamach, że 3 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mojej siostry i póki co u mnie sprawdza się perfecta mama dax cosmetics ok. 22 zł za butelkę, ma dobrą konsystencję (mniej gęsty, a więc mniej się go zużywa niż np. sexy mama z bielendy, ale bardziej gęsty, więc skuteczniejszy niż np. krem firmy rossman)

początkowo myślałam, że to drogo, ale gdy spytałam w aptece o kremy z AA i usłyszałam kwotę 38 to stwierdziłam, że 22 to nie jest źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też będę chciała przerzucić się na dax cosmetics. Smarowałam buzię kremami od nich i nie dość, że wydawały mi sę bardzo fajne, to cena nie przeraża. Na razie mam krem bielendy, ale używam tylko, jak czuję, że rosnę 😉 Chyba nie ma też co przesadzać z tymi kremami, bo wtedy skóra cała wymaziana nie ma możliwości naturalnie pracować. Na razie od czasu do czasu ją nawilżam, uelastyczniam i odżywiam kremikiem i nie ma widocznych żadnych zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dziękuję dziewczyny muszę się wybrać na zakupy 🙂

Martka3 ja zawsze mówiłam,że będziemy mieli Dzidziusia jak będzie miał gdzie mieszkać...i też nie do końca wyszło bo mieszkanko dopiero w listopadzie nam oddają a jeszcze cały remont bo stan deweloperski... ale pójdziemy z Bąbelkiem odebrać klucze 🙂 niech wie, że to też jego domek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja przy młodszej córce szłam do szpitala a mąż z rodziną w ten sam dzień organizował przeprowadzkę - na szczęście urodziłam 2 tyg później a w miedzy czasie puścili mnie do domu na tydzień, mogłam przynajmniej poukadać po swojemu, przygotować łóżeczko itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie niestety od porodu do przeprowadzki liczymy w najlepszym przypadku 2/3 miesiące- mieszkanie w stanie deweloperskim :/ trochę problem gdzie się przez ten czas podziejemy ale będziemy myśleć jeszcze trochę czasu!!

ps. napisałyście o swędzeniu brzucha i już mnie swędzi 🙂) hehe

muszę szybko nabyć coś na rozstępy bo skóra się rozciąga i zaraz będzie za późno :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
mam pytanie w których tygodniach ciąży robiłyście badania usg? bo jak ostatnie miałam robione w 12 tygodniu a teraz mam dopiero mieć w 22 tygodniu bo lekarz u którego robię usg idzie na urlop. Strasznie długi odstęp czasu. Prawda? A może zapisać się do innego lekarza? jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...