Skocz do zawartości

Gratulacje dla Kwietniowych mam | Forum o ciąży


alexia_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
skurcze mam co 7 minut, nie do wytrzymania... zbieram się z moim do szpitala. Trzymajcie kciuki dziewczyny 😉

no i się udało Szyszka!!!!! GRATULUJĘ!!!!! trwało to prawie dwa tygodnie (prawie ;D) 😁 bardzo się cieszę, że możesz już trzymać na rękach Twoja kruszynkę 🙂 duużo zdrowia Wam życzę i wielu wspaniałych chwil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Marta coś tu piszą że urodziłaś - ja nie uwierzę dopóki nie zobaczę hihi

a tak poważnie to serdeczne gratulacje dla Ciebie i szczęśliwego tatusia
dużo wytrwałości i zdrówka życzę i całuski dla Majeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zobaczę, to nie uwierzę 😁 😁
Szyszka, gratulacje i oklaski !! Wracajcie do nas szybko w zdrowiu i szczęściu !!
Dzięki Tobie słowo PORÓD nie jest już tak straszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie nie było 6 dni więc czuję się usprawiedliwiona tym że gratulacje złożę kilku osobom w jednym poście - więc gratuluję -
Andżelice
kmatus
lincee
szyszce
i Tynce
Kochane wracajcie do zdrowia, formy i pierwotnego kształtu Grażyny co by pierwszy sex po rozwiązaniu był niezapomniany
😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DO MATYLDY:

No moja droga.. leciałam z łazienki z gratulacjami i mało zębów nie wybiłam 😁 i już spać szłam ale jak ten sms dostałam to mąż był zmuszony oglądać mnie nagą 😁 mam nadzieję że nie będą mu się koszmary śniły

Więc gratuluję z całego serca, życzę Ci mądrości, wytrwałości cierpliwości i morza miłości, daj Lence wszystko to o czym marzy każda mała księżniczka. Wierzę że ta mała istotka wynagrodzi Ci wszystkie trudy porodu bo na to zasługujesz (nie tylko z tego powodu)

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATYLDA 🙂 jestem w szoku masz swoją córeczkę na rekach ty marudo nasza jak ty wytrzymałaś poród ? szok na forum urodziłaś 🙂 normalnie gratuluje Ci baaardzooo czekam jak wrócisz i napiszesz nam cokolwiek. Miałą byc calineczka...hehe super
Wszystkiego najlepszego dla Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...