Skocz do zawartości

Gratulacje dla Kwietniowych mam | Forum o ciąży


alexia_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kmatus i Linka ale zaskoczenie! człowiek się jeszcze nie obudził do końca a tu już dwie rozpakowane! SERDECZNIE WAM GRATULUJĘ! Życzę dużo zdrowia dla maluszków i szybkiego powrotu do formy dla mam 🙂[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinko gratulacje synusia Dominiczka 😘 😘
Angelika gratulacje synusia Fabianka 😘 😘
Duże klocusie synusie Wam porosły w brzuszkach 😉 😉 😉
A teraz gratulacje dla mam księżniczek Milenki i Majusi 😘 😘
Kasiu i Ewelinko wam również gratuluje córeczek
widzę ze dziewczynki juz mniejsze od kolegów z brzuszka 😁
reasumując 😁 kobitki samych pięknych chwil z maleństwami, zdróweczka dla dzieciaczków bo to jest najważniejsze i buziaki od cioci Kasi i Liweczki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka, baaaardzo dziękuję ci za emocje, za odblokowanie mi kolejki 😁 mam nadzieję, że wszystko poszło sprawnie. Dużo zdrowia Wam życzę, cierpliwości tradycyjnie i wracaj do nas szybko !! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka ty się przyznaj że specjalnie czekałaś tak długo żeby pobić i rekord długości trwania ciąży i wagi bobasa i jak na razie w kwietnióweczkach prowadzisz -chyba że ja i Lenka będziemy lepsze( w co wątpię 😉)

No to teraz mogę na spokojnie pogratulować, wielkiego i zdrowiutkiego synka. Życzę całej rodzince wszystkiego dobrego , zdrówka a mamusi dużo wytrwałości i cierpliwości .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka cóż moge powiedzieć , mała jesteś wielka 🙂 🙂 🙂 wielkie gratulacje kochana i wszytskiego dobrego, naczekałąś sie kochana ale za to twój Tomaszek duzy chłop i zdrowy 🙂 super kochani 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...