Skocz do zawartości

Gratulacje dla Kwietniowych mam | Forum o ciąży


alexia_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelisiu wszystkiego najlepszego!!! cały czas czekałysmy na informacje czy Dominis jest już u Ciebie na raczkach 🙂 napisałaś w sms ze jestes najszcześlwisza na świecie aż łezka popłyneła 🙂 kochana nasza jesteś bardzo dzielna!!! Gratuluje bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jaki tu ruch - już mi pomysłów brakuje 😁



Kasiu - gratuluję Ci Twojej królewny, życzę Wam dużo zdrowia i samych szczęśliwych chwil, zresztą chyba bardziej szczęśliwa niż dziś to nie będziesz już nigdy 😜' No chyba że postarasz się o rodzeństwo dla Liwii 😜
Wracaj szybko do formy i do nas - czekamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ola no nic trzeba się powtarzać

Kasia doczekałaś się w końcu, myślę że parę dni nie zrobiło Ci różnicy bo warto zawsze czekać na takie cudo
Gratuluje serdecznie szczęśliwym rodzicom, dużo zdrówka i wytrwałości życzę i oby jej uśmiech wynagrodził Ci wszystkie trudy porodu ( jeśli w ogóle jakieś były 😉)
czekamy na Was z niecierpliwością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasieńko. Cieszę się że już Liwcię na świat sprowadziłaś. Teraz nic innego nam nie pozostaje jak umówic się za jakiś czas na wiosenny spacerek po Goczałkach 🙂 Albo do parku w Pszczynie 🙂
Życzę wam wszystkiego najlepszego. Żeby to wasze słoneczko oświetlało wam drogę przez życie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, niech ten wyczekany Cud, który już przy Tobie i pewnie na cycu wisi kłopotów ci nie sprawiał, rósł zdrowo i samych radości przysparzał. Liwcia, witamy na świecie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...