Skocz do zawartości

Gratulacje dla Kwietniowych mam | Forum o ciąży


alexia_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola - żadne słowa nie są w stanie opisać tego cudu.. łzy się cisną, otworzyłaś "magiczny worek" a tym samym nowy rozdział w swoim życiu.. gratuluję Ci tego szczęścia, teraz już rodzina w pełni i pełnia szczęścia... Niedługo dołączymy do Ciebie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wioluś[color=blue][/color] gratulujemy 😘
Najwieksze szczęście dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-życie,to ich własne dziecię,
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa;
Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa
Radosnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,
Niechaj sie chowa w zdrowiu,długie,długie,lata.

I sercom Waszym da widok radosny!
Jak mała jaskółka na początek wiosny.
Serdeczną miłością,z prawdziwą szczerością
Niech kocha świat!
I w owej miłości,dla całej ludzkości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola jestesmy z Ciebie bardzo dumne 🙂 masz sliczną córeczkę wielkie GRATULACJE DLA Ciebie kochana!!! i życze Ci samych takich cudownych chwil z maleństwem:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioluś jeszcze raz Ci wklejam mój prezent dla Was bo na forum możesz się nie dokopać po tylu dniach a gratulacje zapewne będziesz czytać 😜

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/23796395375385463946.jpg[/IMG][/URL]

to mówiłam ja - Ola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola - żadne słowa nie są w stanie opisać tego cudu.. łzy się cisną, otworzyłaś "magiczny worek" a tym samym nowy rozdział w swoim życiu.. gratuluję Ci tego szczęścia, teraz już rodzina w pełni i pełnia szczęścia... Niedługo dołączymy do Ciebie..


nic dodać, nic ująć. Dziękujemy Wiola za TAK pozytywne emocje, jakimi nas dzisiaj z Laurką obdzieliłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola najszczersze gratulacje dla Ciebie i Tomka, Malutka Laura jest prześliczna
Życzę Tobie szybkiego powrotu do formy, a całej waszej trójce dużo zdrówka i samych kolorowych dni.
I musze dodać Wiola że ja to twarda jestem i nie sądziłam że taki emocje się we mnie obudzą, ryczałam jak bóbr jak dostałam fotkę
czekam na WAS 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola gratulacje, piękna córeczka, nawet nie myślałam że narodziny dziecka budzą aż tyle emocji...dziękuje Ci ( i szczęśliwemu tatusiowi) za nie. Życzę szybkiego powrotu do domku z serduszkiem już poza brzuszkiem 🙂 a maleńkiej Laurze samych szczęśliwych dni i dużo radości.
Czekamy tu na was 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIOLA
Najserdeczniejsze GRATULACJE dla świeżo upieczonej mamuśki, naszej forumowej oazy spokoju i PIERWSZEJ KWIETNIÓWECZKI!!!!!! Córcia CUDOWNA, życzę WAM samych najpiękniejszych i kolorowych chwil- niech utkną w Twojej pamięci na zawsze!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
WE LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu, Kochana nasza! Gratuluję Ci z całego serca! życzę Wam dużo zdrówka a Tobie przede wszystkim wytrwałości i samych pięknych chwil z Twoją córeczką która jest prześliczna! i taka malutka... JESZCZE RAZ SERDECZNE GRATULACJE!!! i tysiące buziaków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioluś kochana bardzo serdecznie Wam gratuluje! Oczywiście pisze to wszystko zachlapując klawiaturę łzami bo nie dość, że takie emocje to dla mnie dodatkowo to takie symboliczne, że akurat Ty pierwsza zostałaś mamą. Laura jest prawidziwym cudem! 😘 😘 😘[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...