Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Agus źle mnie zrozumiałaś, ja nie mieszkam nad morzem, mam do morza 100 km, natomiast pod nosem mam jęziorka 🙂
Fredeczka ja też nie lubię alkoholu w postaci wódki, piwa itp. Smakuje mi tylko dobre czerwone winko, białe martini i grzaniec, w rozsądnych ilościach - nie piję aby się upić lecz raczej delektować 🙂
Zgryz ja też Tobie gratuluję. Coś mi sie wydaje, że dołączę do grona mausiek synusiów 🙂 okaże się już w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale żeście się rozmarzyły,ja też nie moge przeżyć co rok byłyśmy nad morzem a w tym roku siedzimy w domu 😞 Jestem sąsiadką Dagi więc w góry mam naprawde blisko,ale co z tego jak ja tak uwielbiam morze :P

Agnieszka widze że lubisz białe martini to polecam też martini doro szkoda tylko że u nas w polsce jeszcze go nie spotkałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie na allegro ciuszki dla maleństwa i nieraz można trafic naprawdę coś fajnego i taniego jak np http://allegro.pl/item695717590_mieciutkie_skarpetko_buciki_dl_8_5cm_super_cena.html , szkoda tylko że cena przesyłki jest dwa razy większa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia dziekuje za zyczenia ;*

Agnieszkaw ja nawet wina nie lubie ani szampana hehe. domyslam sie ,ze nie pijesz zeby sie upic bo na tyle glupie to sa tylko dziewczyny mniej wiecej w moim wieku 🤢 chociaz coraz popularniejsze jest nie picie i nie palenie. Mi tez sie wydaje ,ze synusia bede miec 🙂 jakies takie przeczucie... 🙂 ciesze sie bardzo na sama mysl ,ze bede mamusia a czy chlopca , czy dziewczynki to juz mi obojetne 🙂
A te buciki tez dzisiaj ogladalam ale tez mnie cena przesylki przerazila 😲 ja chyba zamowie tamte recznie robione jak sie dowiem jaka plec bo ppoprostu zakochalam sie w nich 🙂 albo poprosze babunie zeby zrobila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję dziewczyny za gratulacje 🙂
widziałam ze piszecie o wakacjach. Ja uwielbiam morze choć blizej mamy w góry i częściej tam jeździmy no ale w tym roku i tak bym nie pochodziła po szlakach więc jedziemy nad morze. Tak sie cieszę bo myślałam ze nic nie bedzie ciekawego w tym roku w wakacje, nie mogę sie doczekać, wyjeżdzam w poniedziałek, mam nadzieje ze bedzie pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mitka ponieważ mój mąz nie przepada za kurortami to jedziemy do wiochy Rusinowo sie nazywa, bedzie dużo przestrzeni , spokój i miejsce na wieczornego grila, a do morza 1,5 km to chyba nie za daleko, to Rusinowo jest 15 km od darłowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!

Ufff ale sie rozpisałyście w ciągu jednego dnia 17 stron 🤪 !!!!Gaduły :P :laugh:

Fredeczka wszystkiego najlepszego!!!
Zgryz gratuluje synka, mąż pewnie bardzo zadowolony 🙂 .
Wygląda na to, że moja Majka to rodzynek, same chłopy wśród grudniówek :P

jak wam wczoraj pisałam, dzisiaj przyjechała do mnie siostra z mężem i siostrzenica więc rano na lotnisko, później jakiś obiad trzeba było skobinować a teraz byliśmy się wykompać, morze cieplutkie jak w wannie 😆 bossssko !!!

teraz czekam na mężusia i kolacja 🙂

Miłego wieczorku laski!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzusie 🙂

Fredeczka wszystkiego naj naj naj!!!
A zgryz gratuluje syneczka- jak narazie to tylko Wiolka i Gosia 2301 będą miały córy :P

Ja sie wzięłam za pakowanie na urlop bo jutro wyjeżdzam i... kompletna załamka 😞 😞 😞 częśc ubrań które sobie przygotowałam jest za ciasna ☺️
dobrze, że przyszło mi do głowy, aby je chociaż zmierzyc zanim schowam do walizki... ehh

Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki, ale dzisiaj duża aktywność, jak ja w pracy siedzę to taka ma być 🙂

Fredeczka, dużo zdrówka i szczęścia w dorosłym życiu 🙂
Zgryz, wielkie gratulacje synka, kolejny facet w naszej "kolekcji" 🙂 , oj biedne te "nasze" 2 dziewczyneczki:laugh: , i życzę pięknej pogody na wczasach:laugh:

Ja po zakupach, więc trochę jestem podszykowana do szpitala, jakby co 😉
Szkoda, że nie wiem kim jest mój mały człowiek, bo teraz są fajne przeceny i trochę bym pokupiła, a tak to nic z tego 😠 może dowiem się za 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka... Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!

Zgryz, gratuluję synka 🙂
Rzeczywiście na razie chłopcy prowadzą 🙂 Ja już nie mogę doczekać się grudnia, by poznać płeć mojej dzidzi :laugh:

Dziewczyny!!
Kupiłam ten wózek po baaaardzo okazyjnej cenie. Kobietka za niego zapłaciła 700 funtów a sprzedała za 200, także cena symboliczna 🙂
Także jeden poważny zakup za mną i na razie tylko tyle :P

Jeśli chodzi o morze, to mieszkam nad morzem północnym... w góry mam 3 godziny jazdy samochodem.
Widoki piękne, ale najbardziej kocham polskie bieszczady i w następnym roku na pewno lecę do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz ja to tak jak twój mąż nie lubie kurortów więc taka wiocha to w sam raz dla mnie.W Rusinowie jeszcze nie byłam ale jak przetrzesz szlak to daj znać może i ja się tam kiedyś wybiore 🙂 Niestety takich miejsc jest coraz mniej nad naszym morzem.Ja zawsze jeździłam do Grzybowa kiedyś to naprawde była wiocha a teraz domków tam jak grzybków :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za komentarze na NK 🙂
Własnie się szykuję do snu. Dzidzia mnie tak dziś kopała mocno, aż widziałam jak się brzuch rusza 🙂
Fredeczka te butki ręcznie robione są przecudne i też sobie pomyslałam , że pokaże mojej babci i ona mi takie na drutach zrobi, bo potrafi fajne rzeczy 🙂
Odliczam dni do poniedziałku, mam nadzieję że poznam płeć i że z maluszkiem wszystko w porządku.
Buziaki i dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czzesc dziewczyny!

Mialam ciezki wieczor, wpadla ciotka z cora, babka z dzadkiem i tak mnie pomeczyli troche 😜 wlasciwie to milo,ze przyszli ale wiecie jak to jest jak ja chcialam z moim skarbem wkoncu spedzic wieczor sam na sam a tutaj lipa... ale pozniej nadrobilismy,poszlismy spac tak przytuleni jak dawno nie spalismy co prawda obudzilam sie cala mokra ale wazne ze z nim 🙂

Mi sie marzy to morze wiec pewnie sie tez wybierzemy jesli moj kochany nie wpadnie na taki pomysl to ja wpadne i to ja zrobie mu niespodzianke i pojedziemy... 🙂

jutro sie wybiore na male zakupki dla siebie i dla maluszka a przy okazji chce mamie sukienke kupic 🙂 bo nie ma zadnej ladnej a ona sama zdecydowac sie nie potrafi wiec ja cos wybiore i bedzie ok 🙂

Aparat mi cos szwankuje 😠 a wlasciwie to baterie wiec bede musiala od kogos pozyczyc jakis fajny aparacik ,zeby chociaz akies foty miec 🙂

Nie lubie feela ale podoba mi sie piosenka "no kochaj mnie" uspokaja mnie jakos... chociaz normalnie jak slysze feel to sie zaczynam strasznie denerwowac i ogarnia mnie irytacja straszna hehe

Ktos mnie chce wylicytowac z tym fajnym pajacem pieskiem 😠 a tak mi sie podobal, ale max 30zl chociaz jest uzywany co wyczytalam przed chwila ale nie widac tego po nim a strasznie mi sie podoba i chcialabym zobaczyc w nim swojego maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek grudniuweczki..widze i czytam ze wszystko z górki teraz hi hi juz zakupy sie zaczeły no i przewaga chłopców sie robi 🙂 🙂ale to nic najwazniejsze zeby zdrowe wszystkie maluszki były 🙂28lipca mineło 2 miesiace po stracie Nataniela....jestem juz z tym pogodzona i ciesze sie ze juz mam regularnie miesiaczke ze nie ma zadnych komplikacji tez czeka mnie wizyta u gina bo naczytałam sie ze po poronieniu to szybko mozna zaskoczyc a ja jednak chciałabym sie jakos zabezpieczyc i mam dylemat bo tabletek nie moge i tak myslałam o wkładce ale z drugiej strony????? 🥴 🥴 🥴 napewno lekarz mi cos doradzi zmieniłam na prywatnego do tamtej baby juz nie pojde za to jak mnie potraktowała w ciazy 😞zycze miłego dzionka udanych zakupów i wesołego weekendu 🙂 🙂brzusie do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Dorunia 🙂 jesli lekarz Cie zle potraktowal to nawet nie idz do niego i szczerze mowiac u nas jest lekarz ,ktory malo za wizyte nie bierze a chyba od kilku lat udalo mu sie poprowadzic do konca moze 10ciaz a reszta jest stracona... nie wiem czy to on tak trafia na te kobiety ktore nie maja szans doniesc ciazy czy poprostu jest takim zlym lekarzem. Na poczatku wszyscy go sobie chwalili a teraz narzekaja. Ja osobiscie zmienilam lekarza prowadzacego dopiero na sam koniec 18tc ale bardzo sie ciesze bo ta kobieta inaczej podchodzi do sprawy, odpowiada na wszystkie pytania, sama tez duzo mowi i sama sie pyta a wiadomo,ze czasami sie o czyms zapomni a pozatym jest sympatyczna i widac ,ze praca jest dla niej bardzo wazna a gdy spotyka kobiety w ciazy to dba o nie tak jak sama by chciala ,zeby dbano o nia a ma dwie male coreczki wiec pewnie wie jakie to wazne dla cieazrowek.

Kochane ja lece dzisiaj na zakupki i jakos nie mam co ubrac... :| chce kupic cos dla siebie i dla malenstwa no i dla mamci i mojemu skarbowi tez bym cos chciala kupic ale zobaczymy jak to bedzie... 😜 bo on same drogie rzeczy nosi 😠 wiec chyba poczekam az dostanie wyplate i wtedy mu kupie 😁

Wogole on wymyslil,ze z wyplaty wezmie tak 300-400zl na swoje nowe hobby - wedkowanie 🤔 wogole mi sie ten pomysl nie podoba ,bo do tej pory jego hobby byl sport i jakos sobie nie wyobrazam takiej zmiany a pozatym nie chce mi sie jezdzic na ryby, boje sie ryb :P co prawda taki wedkarz czesto przynosi i nam sprzedaje takie swiezo zlowione ryby i one smakuja calkiem inaczej niz te kupione, sa poprostu rewelacyjne wiec jakby jeszcze moj kochany mi lowil rybki byloby super, ale za malo czasu na to mamy a pozatym cos mi sie wydaje ,ze pojedzie kilka razy i ta wedke rzuci w kat a szkoda tyle pieniedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Fredeczka z tymi męskimi hobby to bywa baaardzo różnie 🙂. Mój mąż kiedyś siedział tylko w garażu i grzebał coś przy swojej maszynie 🙂, topiąc w nią pieniążki, od jakiegoś czasu już nie grzebie bo maszyna stała się również moją (zrobiłam prawko), więc to nie to samo.
Teraz chodzi jak nakręcony, bo odkąd dowiedział się,że w końcu rodzina mu się powiększy szuka większego samochodu.
A wczoraj oznajmił mi, że nasze autko poszło pod młotek, a na nowe prawdopodobnie będziemy czekać 13 tygodni 😲 . Ach Ci nasi faceci, mają swoje szalone pomysły i ulubione zabawki ale jak ich nie kochać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
Dorunia witam cie to juz dwa miesiące mineło!!!!!!!!!! ciesze sie ze wszystko sie unormowało bedzie dobrze zobaczysz 🙃
fredeczka mój mąż ma jedno hobby budowa domu i powiem ci ze przeznacza na nie wszystkie swoje pieniądze 🤪 ale myśl ze kiedys bedziemy miec swoje gniazdko jest cudowna kupiłam dzisiaj fotelik 0-13 kg z chico za 150 zł prawie nieśmigany kolor i dla dziewczynki i dla chłopczyka ale jestem hapyy
juz coś mam na alegro mozna czasami coś utrafic !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...