Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

TO JUŻ BĘDZIE OSTATECZNA JAK NA DZIŚ LISTA
WIOLKA OCZYWIŚCIE ŻE NALEŻY DO GRUDNIÓWEK
WIOLKA - 27 XI
BTI7 - 2 XII
EWA84 - 3 XII
FREDECZKA I DAGIM - 5 XII
PANNA NIKT - 6 XII
AGNIESZKAK - 7 XII
AGNIESZKA84 - 9 XII
MITTKA - 11 XII
AGUSIAW - 12 XII
ZGRYZ - 17 XII
AGNIESZKAW 26 - 19 XII
ANJA25 - 20 XII
DZIDZIA - 23 XII
PERSY7 - 23 XII
GOSIAG - 24 XII
EMMAX - 26 XII
AKOMPF - 27 XII
GOSIA2301 - 29 XII
JEŻELI JESZCZE KOGOŚ ZAPOMNIAŁAM TO MI PRZYPOMNIJCIE A TERAZ ZMYKAM SPAĆ. DOBRANOC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej hej......
Mittka Jak mogłaś o mnie zpomniec :evil: widze ze jest nas troche ale tak osobiście sadze ze urodze w listopadzie tak jakoś czuje ☺️ zresztą tego nikt nie zaplanuje
dziewczyny wiecie co pojawia mi sie juz jakaś wydzielina z piersi jak naprzykład wycieram sie po prysznicu nie zasze ale od czasu do czsu a kiedyś nawet miałam plame na piżamie bo pewnie przygniotłam piers w nocy ..... nie wiecie czy to nie zawczesnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WITAM :laugh: :laugh:
BTI7 NA TO NIE MA REGUŁY. NATURA PRZYGOTOWUJE NASZE CIAŁA DO OGROMNEGO WYSIŁKU I TYLKO ONA WIE KIEDY TO NASTĄPI A CO DO WYDZIELINY TO ZAPEWNE SIARA TOBIE WYPŁYNEŁA TO JEST TEŻ NATURALNE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszate gadułki 🙂

Nadrobiłam z 15 stron lektury. Pomysł z listą znakomity 🙂, ciekawe, która z nas kochane pierwsza urodzi malucha 🙂.
Witam nowe mamusie na forum 🙂
Oj faktycznie duuużo nas 🙂
Mnie dzisiaj czeka ciężki dzień. Sprzedaliśmy samochód a tyle mam spraw do załatwienia w Katowicach i Sosnowcu 😞. Grześ się uśmiechnął wczoraj do szwagra i troszkę mnie pomoże w przemieszczaniu się po rozkopanym Śląsku, (trochę komunikacją miejską trochę ze szwagrem - jakoś dam rade). No ale co własnym autkiem to własnym,a nowe dopiero we wrześniu i to przy dobrych wiatrach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po nadrobieniu 15 stron o wczoraj wieczora, gaduły:laugh:

Fajny pomysł z listą naszych grudniówek 🙂

Wczoraj zainspiorowana waszymi zakupami poszłam do sklepu, i jak zobaczyłam te ciuszki to mnie trafiło, że nie znam płci i wyszłam, bo chciałabym kupić typowo dla dziewczynki lub dla chłopca różowe lub niebieskie 😠 a tak lipa nie wiedziałam co oglądać 😠
W "dziecku" widziałam taki kombinezon jak któraś kupiła za 35 to tam był po 93 😠
No i spodobał mi się wózek dla dzidzi
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=240
Co o nim sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, już łóżeczko dostane w spadku i zawsze sobie obiecywałam że moje dziecko będzie miało ekstra wózeczek, ale planuje kupić bez fotelika, bo fajny fotelik najprawdopodobniej dostane więc wtedy kosztuje ok 1500, też drogo ale co zrobić jak mi się tak spodobał, no chyba że znajdę jeszcze coś innego i tańszego, ale wstępnie ten. dla siebie mogę z ciuchów zrezygnować ale dla dzidzi to już będzie trudniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki ja się położyłam wcześniej spać a tu tyle stronek dzisiaj muszę czytać od rana :P Bardzo mi się podoba, lubię jak jest nas dużo! Witam nową mamusię. Fajny pomysł z listą -jestem w czołówce aaaaa 🤪 hehe

Ja umieram od wczoraj bo objadłam się frytek i boooli mnie żółądek, zaraz poratuję się nospą.

Buziaki grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzucholki

Emmax wózek jest cudowny ale powiem Wam dziewczyny, że dzidzia i tak nie ma świadomości w jakim się wózku wozi i jakie ma na sobie ciuszki. Ważne dla niej żeby była kochana, nakarmiona, żeby miała ciepło...a to my wariatki tak szalejemy - a to wózek za 2000 tys, jakaś kołyska extra, łóżeczko hahah 🙂
Emmax jeśli Cie stać na ten wózek to kupuj i się nie zastanawiaj bo jest super 🙂
Mi osobiscie podobają się te wózki http://allegro.pl/item698054446_wozek_sprinter_fotelik_idealny_dla_noworodka.html a w szczególności czarny w białe kwiaty

Dziewczyny ale śliczną dostałam sukieneczkę od szwagierki , zaraz wkleję zdjęcie 🙂 Ona kupila dla swojej córeczki, która jednak okazała się synkiem :P

A teraz ide na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzucholki

Emmax ja też na początku zachorowałam na ten wózek ale jak go zobaczyłam w rzeczywistości to trochę się ochłodziłam. Jak dla mnie to gondola jest strasznie mała.
Nie wiem jak ty ale radziłabym Ci żebyś go sobie zobaczyła w rzeczywistości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!!!

Jak mogłyście o mnie zapomnieć ☺️ 😉 na początku termin był na 01.12, później przesunął się na 27 listopad i chyba nie wypakuję się w grudniu ale to się wszystko okaże.

Gaduły!!!!!!! Ponad 30 stron :laugh: :laugh: !!!
Witam nowe mamusie na forum 🙂
Akompf wczoraj była taaaaaaaaaka zarąbista burza u mnie, całe popołudnie i wieczór nie miałam prądu więc i u mnie się zdarza hehe, chociaż dzisiaj już jest znowu gorąco więc idę zjeść śniadanie i nad morze 🤪

Wózek fajny, też chciałabym kupić ale mi juz nie dadzą bo mam w spadku, powinnam się cieszyć ale nie wiem czemu jakoś mnie to wkurza, że prawie nic nie mogę kupić na maleństwa 🤢

Bti siara Ci pewnie pociekła, ja jeszcze nic takiego nie mam, na razie tylko moje piersi przypominają poorane pole przez te pier..... rozstępy 😠 😠 😠

Persy7 daj znać co i jak po powrocie!

Buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sukieneczka mojej córci [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05057__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądają haftowania [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05058__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, właśnie widziałam go w rzeczywistości, no mała jest ta gondola, ale są jeszcze mniejsze, a większe gondole wiążą się z zakupem wózka, który wcale mi się nie podoba, a takiego na pewno nie kupie.
A fakt faktem, że rzeczy, które kupujemy niestety cieszą nas a nie nasze dzieci, bo dla nich inne priorytety będą ważniejsze.
Może znajdę jeszcze coś innego, ten mi się tak wczoraj spodobał w tym sklepie, no i ma pompowane koła co jest rzadkością niestety, no i mam nadzieję, że do grudnia jeszcze stanieje, bo będą jakieś nowe modele:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU BARDZO PRZEPRASZAMY 😉 😉 😉
AGNIESZKAW SUKIENECZKA JEST SŁODKA A WÓZEK TEŻ JEST ŚLICZNY.
JA JESZCZE BĘDĘ NEGOCJOWAĆ Z MOIM M NA TEMAT WÓZKA BO DLA PIERWSZEGO TEŻ NIE MIAŁAM NOWEGO WIĘC CHCĘ DLA DRUGIEGO NOWY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wózeczki super, ja jednak musze sie skłonić do tańszego. Ten, który pokazywała agnieszkaw jest rewelacyjny! Agnieszkow nie obrazisz się jak sobie tez kupię taki czarny w białe kwiaty? też choruję na ten wzór 🙂

Do listy trzeba dopisać też Dzidzie 😜

Ciekawe gdzie sie nasza fredeczka podziewa!? Już dawno powinna być. Chyba, że postanowiła poleniuchować?! 🙂

AgnieszkaW - sukienka przesłodka, ale jak włożysz w nią swoją córunię to normlanie miód malina!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wózek musi miec przede wszystkim duże, pompowane koła żeby zimą mógł przebrnąć przez wszystkie zaspy śnieżne 🙂

Akompf pewnie że się nie obraże, a nawet będę się cieszyć, że komuś podoba się to co mi 🙂

No własnie gdzie się podziewa Fredek ? Juz wczoraj wieczorem jej nie było ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny właśnie zjadłam śniadanie i zasiadłam na forum wózeczki bardzo fajne sukieneczka przesłodka 🙂 ja wózek mam już zapakowany w piwnicy dostałam w spadku więc jeden wydatek mnie ominie chociaż te wózeczki są teraz takie śliczne że nie wiem czy się jeszcze nie skuszę i nie kupię nowego ale zobaczymy jak z finansami będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...