Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A o to jeszcze raz sweterek na którego może któraś z Was się skusi :laugh: :laugh: [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_040-f5bd25d68b3a1fb0f8d9630123fb7b49.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam, witam nowa grudniówkę 🙂

pospacerowałam od sklepu do sklepu, zaliczyłam 2 lumpki ale nic nie kupiłam, byłam w tej biedronce ale rajtuzek nie kupiłam bo moim zdaniem są grube a w domu mam ciepło więc nie będę dziecka przegrzewać, w ogóle ja większość ciuszków mam bawełnianych, przecież mała będzie miała jakiś kaftanik pod spodem i jeszcze zawinięta w rożku, więc chyba będzie jej ciepło 🙂

dziewczyny butelki i smoczki to się jednej firmy kupuje bo dziecku się buzia przyzwyczaja i nie złapie się dwóch innych, poza tym wada zgryzu się kłania na dzień dobry, jak się różnych smoczków używa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem na posterunku, ale w międzyczasie staram się poukładać naczynia w szafce. Mieszkam tu ponad rok i jeszcze się nie ogarnęłam hehe. Jest tu mnóstwo rzeczy babci mojego męża i ciężko mi dojść z tym do ładu 🤨

A w ogóle mam na biodrach wysypkę, taką czerwoną!!! Mogę bez problemu napić się wapna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 ja wyemigrowałam chwilowo do kuchni zrobić jakies przygotowania obiadowe.
Zamierzam rodzić tutaj, bo nikt mnie z brzuchem do samolotu nie wpuści już, nawet jak pomacham zaświadczeniem od lekarza to za duże ryzyko. Poza tym jakbym pojechała wcześniej to kilka miesięcy do porodu, później trzeba z miesiąc odczekac po porodzie i zrobić paszport dla Nati. A ja i mąż na tęsknotowym uschnięciu w tym czasie. Nie dla mnie takie rozstania. Zresztą, a kto by mnie z łóżka podnosił do toalety w nocy, bo plecy bolą. A dzisiaj miałam jakiś potworny skurcz w nocy, myślałam, że to już, a mój mąż - biedaczysko - zerwał się na równe nogi 😁 Następnego skurczu nie było, a ten biadaczyna nie mógł zasnąć ponownie 😁 A skurcze niestety coraz częstsze i coraz bardziej dokuczające :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś śliczny sweterek, ale ja bym Ci radziła go zostawic, bo cos czuję , że Bartek zamieni się w dziewczynkę hahahha

Fredeczko rajstopki kupiłam takie jak Ty, też inne jakos nie powaliły mnie na kolana, a poza tym to fakt że są grube, ale akurat moim zdaniem to ich plus 🙂 🙂 mimo , że też mam w domku ciepło, mogą przydac sie na wyjście 🙂

Marta jak czytam twoje posty, to czuję się jak bym trzymała w ręku ciekawą książkę 🙂 Fajnie opowiadasz o Turcji 🙂 zabarwiasz swoje wypowiedzi lekkim akcentem humorystycznym - 16 stopni - chłód o poranku 🙂 haha
A tak a propos to zostajesz tam już na stałe, czy zamierzasz wracać do Polski? Twój mąż jest Turkiem??

Akompf biedactwo , chyba musisz od kogos pożyczyć pare grosików, no bo jak Ty przeżyjesz za 5 zł tyle dni?? A jeszcze musisz Basie karmić, nie wspominając o obiadkach dla Pana Akompf ... nie no poważnie, niech Cię podratują rodzice, teście, bracia czy ktokolwiek... no i ode mnie tez buziak na dodanie otuchy. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :P

przyszlam jeszcze zobaczyc przed wyjsciem co naskrobalyscie 😁

bo do jutra popoludnia to mnie pewnie nie bedzie 😉)


Ewa ja na boczkach jakies krostki mam ale to od poczatku ciazy i wydaje mi sie,ze to od tluszczyku bo jak mi sie kiedys przytylo to na udach tez mi sie zrobilo tak :P



Mi cos w uszach zaczelo piszczec i nie wiem od czego hmm....


Akompf a ja proponuje wprowadzenie skarbonki 😉 ale to jak juz pienazki beda 😁

My zawsze wrzucamy to co mamy w portfelu ponizej 50gr i czasami tez ktos wrzuci te 50gr czy 1zl czy nawet 2zl zalezy od humoru i wogole i tak potrafi sie uzbierac naprawde duzo 😉 ostatnio przez jakies 2 tyg bylo 10zl ale samych 10 groszowek i mniej a jak sie od czasu do czasu wrzuci jakis wiekszy nominal to az milo 🙂

A moja mama zawsze jak ma wiecej niz jedną 2zlotowke w portfelu to jedną wklada do sloiczka i tez tak czasami sie ladnie uzbiera 😉 od czasu do czasu 5zl wrzuci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agunie, mój mąż jest Turkiem, stąd moja obecność tutaj. Na razie nie planujemy żadnych wyprowadzek, widocznie dobrze nam tutaj 😁 Nie narzekamy w każdym razie, póki co, ale jak zaczniemy to czuję, że on będzie pierwszy żeby stąd wiać, byle dalej i szybciej 😁
Aguś ksiązki nie napisałam, ale przyznam się, że miałabym z czego, więc jeszcze nie napisałam! 😁. A dawno i właściwie szybko po przeprowadzce tutaj przestałam patrzeć przez różowe okulary, więc jakbym nie traktowała połowy rzeczy z uśmiechem na ustach, to może by mnie tu nie było 😁 Do wszystkiego się człowiek przyzwyczaja, w końcu każdy kraj ma swój "urok", również nasza Polska i nawet mój ukochany Wrocław.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...