Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a starszy synek żyje na swojej planecie i nie może się doczekać kiedy urodzi się braciszek. W szkole ma problemy z rówieśnikami, ale staramy się na bieżąco wyjaśniać wszystkie konflikty, teraz szukamy terapii behawioralnej dla dzieci autystycznych- i niestety krucho z tym terminy dopiero od stycznia... ale damy radę. Uciekam posprzątać mieszkanko i po młodego do szkoły, później szybki obiad i z Kubą na trening.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, czyli gondola normalna, to mogłam kupić. Ale mój też jest świetny, ale ja bez fotelika mam, bo fotelik mam od siostry. Moja ma 80cm nawet, w środku. Niby powinna mieć 78cm wg opisu.
Mój jest V-travel od polskiego producenta. Tylko ja kolor zmieniałam na inny z v-maxa zamówiłam odcień.
Na stronie sklepu tu: http://www.babyworld.eu.com/link/produkt/id/11
Na allegro tu:
http://allegro.pl/item778861411_nowosc_v_travel_od_producenta_bezposrednio.html

Ja mam jasno beżowy w kółeczka, ten prawie na samym dole na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne te wózeczki macie. Martaer masz bardzo podobny do mojego, tylko ja wybrałam trójkołowca ale czterokołowy tez jest dostępny:
http://allegro.pl/item776078150_wozek_trinity_wozki_dzieciece_wielofunkcyjne.html

Ewa - ja posprzatałam kuchnię - pozmywałam naczynia, wytarłam kurze, blaty, parapety i podlałam kwiatki i już musiałam usiąść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item720718541_trinity_dymex_wyprzedaz_wysylka_gratis.html

a to jest mój 🙂 w kolorze czerwonym i fotka na żywo 😁 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0289-f2268155191587df209bd2430e75dac0.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne macie te wózki, ja jeszcze nie wiem jaki model chce, wiem tylko, że kolor czerwony, bo bardzo mi się podobają. Łóżeczko kupimy w listopadzie, bo lekarz stwierdził, że mogę się wcześniej rozpakować, bo malutka bardzo niziutko siedzi i musze być już ze wszytkim przygotowana. A wózek... kupimy go chyba w styczniu dopiero, bo wcześniej chyba na spacery nie będę wychodziła, a fotelik do samochodu to się najwyżej pożyczy od kogoś... Pogoda fatalna, zimno mi niesamowicie. Dobrze, że u mnie w bloku już grzeją, bo kaloryfery mam na full poodkręcane. Teraz można tylko Marcie pozazdrościć tych zimnych 16 stopniowych poranków 🙂 Och... jak bym sobie pojechała w ciepłe kraje... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax chodzi Ci o sam stelaż?? Jesli tak to zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Koła są dość duże, ale łatwo sie je odczepia i przyczepia (jesli mi to nie sprawia problemu, to naprawde jest OK) więc nawet do małego bagaznika sie zmieści 🙂 na wszystko jest jakis sposób.
Wg mnie nie ma wózków idealnych, w każdym można się dopatrzeć jakiejś wady... ale w końcu cos trzeba wybrac 🙂
Ja postawiłam na X landera przede wszystkim dlatego , ze ma atest , poza tym jest bardzo solidnie wykonany, posiada solidne pasy bezpieczeństwa w spacerówce i w foteliku i moim zdaniem wcale aż tak drogo nie zapłaciłam, bo jest to wózek firmowy a za firmę często dużo się płaci 🙂ja znalazłam fajną okazję na allegro i kupiłam 🙂

Marta Twój wózio tez fajny i Akopmf i w ogóle wszystkie macie super wózki.

Ja tez sprzątałam, prałam, odkurzałam, ścierałam kurze...

A teraz grzeję sobie gołąbki bo mi zostały jeszcze trzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂

Dzięki za miłe słowa co do zakupów 🙂

AgnieszkaK kocyki śliczne, może taka moda że nadruk na dole a ja się nie znałam po prostu 😉

Co do bólu to krocze na szczęście nie boli 🙂

Usypiam tylko na plecach choć na prawdę kręgosłup bardziej czuć wtedy ale inaczej nie umiem 🤪 No dzisiaj się ledwo ruszam przez kręgosłup właśnie 😞

Przewijak kupiłam taki twardy na łóżeczko, moja siostra po kąpieli córki kładła ten przewijak na swoim łózku i tak ubierała małą też się nadaje i fajnie że ma profilowane boki większe bezpieczeństwo dzidzi 🙂

Mittka i Marta fajowe te wózeczki macie 🙂

A ja odliczam, dzisiaj 31 tydzień ciąży więc zostało 9 🤪

Jak wy się na nk odnalazłyście? [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-5942bce90da520af15276379c005cab6.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu daje namiar na nk jak któraś ma ochotę 🙂

http://nasza-klasa.pl/profile/7951575 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-e4da15cebce00233eb100168af947405.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...