Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Juz jestem. Nie kupilam zbyt duzo.
Dwa grubsze biale kocyki, pieluszki tetrowe, szczotke i grzebyk dla maluszka, skarpetki, sliniaczki czapeczki cieplejsze i takie na zaraz po kapieli, rekawiczki niedrapki, wkladki do biustonosza na mleko i pare kosmetykow.

Postawilam pierwszy krok w przygotowaniu mojej torby do szpitala....kupilam majtolki jednorazowe :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: zawsze musi byc jakis pierwszy krok


OK nadrobie straty i zaraz wracam...


Akompf widze ze jednak Cie dobrze zainspirowal nowy avatar... Slicznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Akompf tu jest zawiastum poniedziałkowego odcinka Brzyduli

http://brzydula.plejada.pl/3072,wideo,1,124697,,,odcinki_detal.html

a awatar fantastyczny!!

a ja leże i prawie rycze z bólu... Bartek chyba z moich żeber drabine sobie zrobił i sie wspina... 🤢

w domku już cieplej, M wrócił z pracy, coś tam psrtyknął, piknął i działa 🙂

a ja jem loda 🤪 tak mnie naszło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nadrobiłam to co napisałyście jak mnie nie było uffff

Wracając do wózków AgnieszkoK mnie w sklepie pani odradziła atlantica chociaż byłam na niego napalona od samego początku jak tylko go zobaczyłam. Powiedziała mi że są bardzo wadliwe ze względu na dużą ilość plastikowych elementów. Są problemy z reklamacją części plastikowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na TAKO Jumpera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GosiaG - i dobrze zrobiliście 😁
Uciekam oglądać film 🙂 na kompie 🙂 przynajmniej sie poprzytulam do meżunia!

Bede za jakieś 2 godzinki!

Aha! dzieki za mile słowa na temat mojego nowego avatarka 😁 😁 😁 😁 Jesteście kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezle Anja wcinasz loda jak masz 13 stopni w domu :laugh: :laugh: :laugh:

AgnieszkaW- to łóżeczko z kwiatuszkiem jest ok tylko kolory mi się nie podobają, za to Mittka ty masz łóżeczko wyrąbane w kosmos!!! Boskie! 🤪

Co do praniua ciuszków to za to to ja się zabieram już od miesiąca i jakoś nie mam weny 🤨 🤢

Emmax to Ty masz najmniejszy brzusio na to wychodzi, ja się czuję jak słoń :laugh:

PannoNikt to okrągłe łóżeczko to całkiem fajne rozwiązanie ale trzeba mieć odpowiednio okrągły pokój bo pod ścianą to go nie postawisz :laugh: :P

AgnieszkaK mam nadzieję, że wkrótce będziesz się lepiej czuła, leż i pij ta herbatkę.

Ami nie [przywitałam Cię jeszcze na forum więc się poprawiam i witam 🙂 mało w sumie przytyłaś, ja mam na plusia tak jak Fredeczka +12 i mam nadzieję, że najwyżej jeszcze 1/2kg i koniec, kołyskę masz sliczną 🙂

Akompf uhuhuhuhuh!!!! Cóż za awatar babolu, chcesz nas wszystkie w kompleksy wpędzić czy co?? heh 😉 Podaj linka do tej rzeźni to pokaże mężowi, może mnie będzie częściej masował jak zobaczy przez co musze przejść ha ha ha :laugh:

Marta O ZGROZO!!!!!!!!!!! Biedna ta Twoja koleżanka, z dzieckiem wszystko w pożadku??

Dobra kochaniutkie ide kolacyję zjeść i jakis film z mężolkiem obejrzec 🙂 . Plecy mnie juz tak nie bolą, nawet mi się udało parę rzeczy poprasować 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety ale naskrobalyscie mialam 14stron do narobienia w ciagu 3h...Oj jestem dzis spiaca moze dlatego tak szybko wrocilam z zakupow, w niedziele jedziemy z mezem kupic wanienke nosidelko dla niego jak bedzie chodzil na spacery z maluszkiem a takie zakupy na ostro do konca wybierzemy sie pod koniec listopada lub przed 10grudnia. Zawsze w razie w...jakby dzidzia byla wczesniej w co watpie zebym urodzila przed 10-12-09 to i tak mam wystarczajaco na start a pozniej mozna dokupic to czego brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia nie może byc tak źle skoro tyle kobiet urodziło to i ty dasz radę, niezakleżnie gdzie to będzie. Ja mam tutaj tylko 1 szpital oddalony jakieś 45km od domu, warunki raczej takie sobie, jak już kiedyś pisałam PRL-owskie ale za nas nikt nie urodzi, ja się ciągle śmieję, że jak nie zdążę dojechać do szpitala to urodzę gdzieś po drodze w stajence jak Maryja :P 😉

Agnieszka Twój Bartuś to urwisek, nie daje mamusi odpocząć, moja Majeczka jest dzisiaj wyjątkowo spokojna, czaem sie tylko powyciąga i dalej lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki wiola. Zobaczymy jak to bedzie, ja tylko cztam opinie dziewczyn z calej anglii ja osobiscie jestemm nastawiona bardzo dobrze nawet jesli chodzi o szkole rodzenia to jest super,zmartwily mnie tylko wpisy kilku dziewczyn bp ja to czuje sie na pelnym luzie jak narazie z opiek bardziej sie boje samego porodu :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pokłóciłam z męzem, tylko łazi i bałagani, nawet talerza po sobie do zlewu nie odniesie, nie mówiąc już o tym, żeby pozmywał ten stos garów leżących w zlewie...Kur...

Idę sobie w wannie poleżeć, wiem że nie bardzo można ale mam ochote na ciepłą kąpiel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię trochę cierpliwości 🤨 Ma ktoś na sprzedaż? Bo mnie już szlag jasny trafia.
Mała dostała karę - zakaz oglądania bajek za to, że się mnie nie słucha. Siedzi i ryczy już 1,5 godziny... Zwariuję normalnie 😠 Raz na dwa miesiące ma jakieś dziwne jazdy i nie słucha mnie 🤨

A dwa już mam dosyć rodzinki, ale to temat rzeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola fajny Twój brzucholek 🤪 🤪

PannoNikt niestety takie są dzieci 🙂

Ja już też swojemu małemu tłumaczę że jak się nie będzie słuchał to kara na bajki i komputer będzie ale my sobie możemy pogadać 😉

Bardziej męża się słucha i wtedy są jakieś skutki bo ja mam miękkie serce i jak Tomek na niego nakrzyczy to za 5 minut idę do Kamilka i go przytulam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...