Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Kochane,
nie było mnie troszkę bo musiałam oddać komputer do naprawy:-(

Wczoraj byłam u lekarza i wszystko dobrze:-) Synuś waży 2156g, łożysko na ścianie przedniej nieprzodujące; płód w położeniu podłużnym główkowym no i termin porodu wg USG wyszedł mi na 29 listopada.

Zdjęcie wrzucę Wam wieczorem jak mąż mi drukarkę zainstaluje bo płyty nie mogę znaleźć:-(

Także jestem szczęśliwa,że wszystko dobrze, bo troszkę się bałam przed wizytą. Teraz wizytę mam na 9 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A ja zamierzam lulac swoje dziecko 🙂 Moja mama miała nas troje , rok po roku i wszyscy byliśmy bujani i wspominam to cudownie bo bujali nas z tatkiem tak długo, że to pamietam.
Pamiętam też jak zasypialiśmy w ich łóżku a potem wszystkich nas przenosili do naszego pokoju i jak czytali nam bajki...
I kocham ich strasznie za tą miłość, którą nam okazali i własnie ja będę ukręcac łeb tym, którzy będą mi mówić ze mam swojego dziecka nie nosić na rękach, nie bujac itd jeśli trzeba będzie to rzucę wszystko aby swoją kruszynkę polulac i ponosić 🙂

Ale..... każdy robi jak uważa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, o wkładkach wiem.
A w leżaczku zaden szkrab nie będzie leżal aż 2 godziny, bo mu się znudzi po godzinie, chyba że ze zmianą miejsca patrzenia i kompletu zabawek na rączce 😁 chociaż i to niewiadomo 😁

Aguś ja swojego nie zamierzam bujać, a przynajmniej tak zakładam, ale jak Mała będzie drzeć się a nie płakać i będzie to jedyny ratunek to oczywiście dla chwilowego świetego spokoju, będe ją bujać ile wlezie 😁 Ja tak zakładam oczywiście, a zycie pokaże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny ja to chyba juz wyleciałam z pzki grudniówek wcale nie moge siedzieć przy kompie koszmar dopadaja mnie złe strony ciazy zreszta zaczynam 35 tydz i oby do listopada dociagnać i niech sie dzieje co chce torbe mam spakowaną brakuje nam tylko wózka ale to po porodzie szkałe zakończyliśmy ale mąż tylko do końca pierwzego okresu porodu przy mnie potem tylko ja i położna bo nie mam zamiaru sie dodatkowo denerwowac a połozna sobie wynajełam na tel nie wiem ile jeszcze mnie to bedzie kosztowac ale wole nie ryzykowac co do nocy to koszmar śpie do 3 a potem to tylko patrze w sufit i to sikanie poprostu koszmar ale juz nie długo i szymek bedzie z mnami pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta tyle, że foteliki mają specjalną wkładke dla noworodków dzięki, której maleństwo leży płasko. I tak jak emmax napisała nie dłużej niz 2 godzinny dziennie. Z jakiej firmy masz ten leżaczek bo skoro rozkłada się na całkiem płasko to problem z głowy?
Agusia super,m że wszystko w porządeczku, czekamy na fotkę. To masz termin 2 dni po mnie heh. LISTOPADÓWKO!!!!!
Ja chcę aby moja maleńka była jak najwięcej przy moim ciele więc zastanawiam się nad hustą do noszenia w domu jak mała nie będzie spała, znudzi jej się siedzenie a ja będę miała co robić. Narazie to tylko taki pomysł.

Gotuje obiad więc odezwę się później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie żadnego bujania 😠 Dziewczyny to jest taki kłopot bo nic nie będziecie mogły zrobić bo maleństwo non stop będzie chciało być bujane :P
Ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy :laugh:
A tylko się żalcie na forum że przez bujanie nawet czasu na pierdnięcie nie macie czasu :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki wszystko wyjdzie w trakcie 🙂 teraz to My możemy planować a życie samo pokaże co mamy robić 🙂

Czyli co szykuje się też gorący listopad jeśli chodzi o nasze rozpakowywanie 🙂 no ciekawa jestem jak się to potoczy 🙂

Bti Ty zawsze byłaś jesteś i będziesz grudnióweczką więc nie smutaj.Każda z nas ma kiepskie dni wypoczywaj dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka a co gotujesz?? Podrzucisz troszkę potrzebującej koleżance???

Racja z tym, że to nasze dzieci same pokażą nam co im sie podoba, co lubią a czego nie 🙂

Cześć Bti 🙂 dawno Cie nie było, z sikanem to ja tez tak mam, dziś 3 razy w nocy wstawałam 😞

Agusia Twój synek kawał chłopa, ja wczoraj miałam usg i moja niunia waży 2 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka a co gotujesz?? Podrzucisz troszkę potrzebującej koleżance???

Racja z tym, że to nasze dzieci same pokażą nam co im sie podoba, co lubią a czego nie 🙂

Cześć Bti 🙂 dawno Cie nie było, z sikanem to ja tez tak mam, dziś 3 razy w nocy wstawałam 😞

Agusia Twój synek kawał chłopa, ja wczoraj miałam usg i moja niunia waży 2 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam zamiaru uczyć bujania i noszenia na rękach jeśli tylko dziecko nie będzie tego wymagało, niestety mieszkam sama, rodzice daleko i nikogo do pomocy nie mam, a w domu wszystko trzeba będzie zrobić, oby tylko mi się udało bez tego noszenia i bujania:laugh:

bit pojawiaj się częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂 jestem z powrotem
No więc byłam u lekarza w związku z uciskiem na serducho i kołataniem, ale podobno to normalne... Czy któraś z was też na to cierpi? kołatanie to normalne bo krążenie jest większe i niby wszystko jest oki, a ucisk to od jedzenia za dużo na raz, bo żołądek mi uciska więc muszę jeść mniej, ale częściej. Zobaczymy 🙂
poza tym byłam wczoraj na usg 3D i normalnie szok... Jakiego mam ślicznego synka 🙂 Mój mąż to siedział z wytrzeszczonymi oczami z otwartą buzia jakby ducha zobaczył 🙂 Pan doktor stwierdził, że mamy bardzo filmowego synka, bo rączką po buźce robił tak, jakby pokazywał ile ma kłopotów, ssał kciuk, uśmiechał się i ziewał. I to wszystko podczas 10 minut 🙂)) Kurcze to jest niesamowite zobaczyć jak wygląda twoje dziecko... i móc już teraz powiedzieć, że jest cały tata 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziewczyny, piszecie , że termin wam się przesunął z usg, ale od zawsze termin wylicza się z miesiączki i on chyba nie może się przesunąć 😉 , a z usg to tylko parametry dziecka mogą być inne niż wyrysowana statystycznie tabele, ale wiadomo, że dzieci nie rodzą się z jedną wagą i długością, więc jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się tylko obawiam że moja starsza córka zabuja młodszą na śmierć 🤪 heh,ale zobaczymy jak to będzie.Wiem jedno będę walczyć z teściową bo widze co wyprawia teraz z tą malutką od męża brata.Dziecko leży sobie spokojnie to ta ją na ręce fik i już ją nosi o nie nie u mnie to tak nie będzie.Nie płacze nie ma mokro leży spokojnie to ręce precz :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja tez mieszkam sama.... tzn z męzem, ale to tak jak by sama, bo mąz wiecznie w pracy albo na budowie .

Dziewczyny Was tez bolą brzuchy jak dzidzia się mocniej ruszy lub kopnie, bo mój brzuch to już cały obolały, nie wspominająć już tego bólu podbrzusza ....

Mittka zgadzam się z Tobą w kwestii ,,nie płacze, nie krzyczy to ręce precz" a już tym bardziej ręce teściowej hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Marto ja też zawsze się dziwię po co te nasze dziewczyny tyle sprzątają!!! Wczoraj miałam po prostu przypływ energii i musiałam coś zrobić bo by mnie rozniosło. Generalnie się nie przemęczam bo mój skarb w brzuszku jest ważniejszy niż wyszorowana podłoga

Agnieszko84 najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło! Tylko stosuj się do zaleceń ODPOCZYWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘

Fredeczko co za śniadanie hehe mieszanka wybuchowa :laugh:

Gosia zmykaj do domu i to już!!!

Zgadzam się, że nie wolno stawiać tych leżaczków na stole. Mój bratanek leżał w ciężkim foteliku samochodowym, moja mama odwróciła się na kilka sekund i mały był na podłodze… płacz, pogotowie… nic się nie stało na szczęście, ale po tym zdarzeniu nigdy nie położę małego w bujaczku na stole.

Bujaczek też chcę kupić, ale najpierw mały może być w foteliku bo fotelik też ma funkcję kołyski.

Agusia super, że wszystko gra 🙂 kawał chłopa z Twojego synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...