Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wróciłam właśnie od lekarza

Nasza Basia wazy 2600g, jest ułożona główką w dół i wszystko ma na swoim miejscu.
Ale niestety, szyjka skrócona,miękka, rozwarcie na jeden palec!
🥴 mam leżeć,żeby jeszcze z 2 tyg wytrzymać, leków silnych nie chce mi dawać, bo jak mówi, to niebezpieczne w tak zaawansowanej ciąży. Wszystko wskazuje,że moja Basia będzie listopadowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ami chyba niemasz za bardzo czym się martwić, Twoja Basieńka już jest duża i jak się urodzi za 2 tygodnie to będzie w sam raz 🙂 póki co duuużo odpoczywaj i szykuj się psychicznie na szybsze rozwiązanie 🙂

Co do mąki ziemniaczanej to sprawdzona przez pokolenia zasypka niedostępna niestety tutaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami to leż i się niczym nie denerwuj i nie przemęczaj 🙂

Pannonikt, tak poszłam do tej szkoły bo lekarz mi zaproponował, i szczerze mówiąc głupio mi było odmówić, a że jest to szkoła bezpłatna, to poszłam, i bardzo się cieszę. w piątek mamy karmienie naturalne i sztuczne, aż jestem ciekawa co tam się dowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

Mam neta w domu juz 😁

Ojj jesli chodzi o sudocrem to ja akokpf jak bedzie wiekszy przyplyw gotowki np w postaci becikowego to mam zamiar zrobic spory magazynek :P bo podobno tonami idzie tego...

AgaW mi tez kursor nie chcial wskoczyc na miejscowosc i jak mialam kod wpisany to wcisnelam tabulator 🙂

AgaK milo ,ze wrocilas tylko jeszcze ciekawe kiedy Ewa wroci ?

Wiolka chyba lepszy jest sudocrem tylko,ze nie mozna zostawiac warstwy "do wchloniecia" na pupie 🙂

Agusia mi na tej stronie z probkami taaaaakie male literki wyswietla ,ze az nie widze co wpisywac...

Biedna Ewa musi siedziec w szpitalu ehh 😞

zobaczymy co moja gin mi powie w czwartek... 😉

AgaW mi kazda kobitka mowi,ze ciecie krocza to ogolnie gorsze od calego porodu a jeszcze kolezanka puscila skurcz i wtedy ja naciela wiec czula caaaaaly bol... a znowu inna nawet nie wiedziala kiedy ja nacieli... pierworodki podobno u nas wszystkie nacinaja ,zeby nie pekly w strone odbytu bo wtedy sie zle goi rana i wogole...

PannaNikt zjedz cos co ma duzo blonnika. Albo np sliwki jak gdzies dostaniesz

ja meza nie mam ,ale moj chlop w budowlance siedzi hehe :P

Akompf to w obornikach jest szpital ? :P a ja nie wiem jak to jest z tymi karetkami... u mnie najblizszy szpital jest w Złotowie ( 12km) a nastepny dopiero w Pile ( 30km)

Ami ale najwazniejsze,ze Twoja Basia jest juz sporych rozmiarow bo 2600 to ja nawet nie mialam jak sie urodzilam. 3mam kciuki ,ze bedzie dobrze! 🙂

Emmax widze,ze Twoja mala ma miec na imie Diana? sliczne... jak ksiezna Diana 🙂

Marcin juz jedzie do domu 🙂 ja jakas godz bedzie... 🙂

a ja buszuje po allegro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

Mam neta w domu juz 😁

Ojj jesli chodzi o sudocrem to ja akokpf jak bedzie wiekszy przyplyw gotowki np w postaci becikowego to mam zamiar zrobic spory magazynek :P bo podobno tonami idzie tego...

AgaW mi tez kursor nie chcial wskoczyc na miejscowosc i jak mialam kod wpisany to wcisnelam tabulator 🙂

AgaK milo ,ze wrocilas tylko jeszcze ciekawe kiedy Ewa wroci ?

Wiolka chyba lepszy jest sudocrem tylko,ze nie mozna zostawiac warstwy "do wchloniecia" na pupie 🙂

Agusia mi na tej stronie z probkami taaaaakie male literki wyswietla ,ze az nie widze co wpisywac...

Biedna Ewa musi siedziec w szpitalu ehh 😞

zobaczymy co moja gin mi powie w czwartek... 😉

AgaW mi kazda kobitka mowi,ze ciecie krocza to ogolnie gorsze od calego porodu a jeszcze kolezanka puscila skurcz i wtedy ja naciela wiec czula caaaaaly bol... a znowu inna nawet nie wiedziala kiedy ja nacieli... pierworodki podobno u nas wszystkie nacinaja ,zeby nie pekly w strone odbytu bo wtedy sie zle goi rana i wogole...

PannaNikt zjedz cos co ma duzo blonnika. Albo np sliwki jak gdzies dostaniesz

ja meza nie mam ,ale moj chlop w budowlance siedzi hehe :P

Akompf to w obornikach jest szpital ? :P a ja nie wiem jak to jest z tymi karetkami... u mnie najblizszy szpital jest w Złotowie ( 12km) a nastepny dopiero w Pile ( 30km)

Ami ale najwazniejsze,ze Twoja Basia jest juz sporych rozmiarow bo 2600 to ja nawet nie mialam jak sie urodzilam. 3mam kciuki ,ze bedzie dobrze! 🙂

Emmax widze,ze Twoja mala ma miec na imie Diana? sliczne... jak ksiezna Diana 🙂

Marcin juz jedzie do domu 🙂 ja jakas godz bedzie... 🙂

a ja buszuje po allegro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze lista jak to u mnie wyglada z ciuszkami posegregowane rozmiarami :

56 : spiochy 2x
body kr. rek. 4x
body dl rekaw 2x
kaftanik 2x
pajacyk 2x
spodnie 2x
sweterek 1x
bluza 1x
sukienka 1x
bluzeczka dl. rek 3x
rajstopki 3x
spiworek do spania 1x
szlafroczek 1x


rozm 62
spiochy 3x
body kr rekw 3x
body dl rekaw 3x
body bez rek 1x
kaftanik 2x
pajacyk 4x
kombinezon zimowy 2x
cieply pajac polarowy 1x
spodnie 2x
sweterek 1x
bluza 1x
bluzka dl. rekaw 3x
rajstopki 2x
spiworek do spania 1x


rozm 68
spiochy 1x
body dl rekaw 1x
body bez rekawow 1x
spodnie 2x
sweterek 1x
bluzka dl rekaw 1x


rozm 74
body kr rekaw 1x
body bez rek 1x
spodnie 2x
sukienka 1x
bluzka dl rekaw 1x


r 92
pajacyk 1x
spodnie 1x



rozne inne rzeczy :
czapeczka bawelniania 7x
skarpetki 10x
lapki niedrpaki 4x
buciki welurowe 2x
czapki zimowe 4x
buty rozne rozm 3 x

i to by bylo chyba na tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem dlaczego,ale wstawia mi 2 razy posty... dobra dziewczyny, ja uciekam 😁 czekam na tego mojego kochanego i zobaczymy co tam bedziemy wieczorem porabiac 😉

ide wstawic makaronik na obiad... dzisiaj makaron z sosem pieczarkowym ( z paczki hahahaaha ) .

Mam ochote na pizze ale taka domowa a nie chce mi sie robic 😞 albo krokiety... albo pierogi!!! Mniaaaam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję się dobrze 🙂 Najważniejsze że wszystko się uspokoiło i tak chociaż z 2 tygodnie potrzymać małego w brzuszku a potem jak coś się będzie dziać to powstrzymywać nie będą. Kazał dużo odpoczywać nie przemęczać się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny z tym sudokremem to nie przesadzajcie bo to jest bardzo wydajne, mojej siorze ta próbka ze szpitala starczyła na kilka miesięcy a Marcel naprawdę ma bardzo delikatną skórę i bardzo często ma odparzenia i często go stosuje, przecież zawsze można dokupić bo wszędzie tego pełno, a po co ma sie przeterminować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...