Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczyny no nie wierze ale tu się dzieje hoho gratulacje dla Ami 🙂 niech dziewczynki szybciutko wracają do domku. Trzymam kciuki za Akompf musi być dobrze na pewno ma w szpitalu dobrą opiekę. Dorunia powodzenia na rozmowie na pewno będzie wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany!!!! Gratulacje dla AMI i jej córeczki!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 JA TEZ JUŻ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka84 póki co nic się nie dzieje, skórcze przeszły 😠 😠 a ty się tam trzymaj i póki skórcze nie będą występowały non stop nie masz co panikować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Z dnia na dzień robi się tu coraz ciekawiej... AgnieszkoK1601 można wiedzieć na kiedy Ami miała termin? Fajnie, że tak ze wszystkimi utrzymujesz ten kontakt, przynajmiej jesteś zawsze na bieżąco... Taki powiernik grudniówek z Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki. ale sie dzisiaj zle czuje. masakra. od samego rana boli mnie głowa i strasznie mi sie w niej zawraca. stopy mam strasznie spuchniete juz od 4 dni. wogole cos dziwnego dzieje sie z moim organizmem. i boje sie ze zosia wybierze sie na swiat juz wkrótce. a w srode zaczyna sie dopiero 37 tydzien wiec mogłaby jeszcze troszke poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ale wiadomości szok!
Gratulacje dla Ami! a co do Akompf i jej dzidziusia to też trzymam kciuki żeby wszystko jak najlepiej się skończyło z tym porodem.
Wpisałam sobie Wasze numery do telefonu, mam nadzieję że nie macie nic przeciwko 🙂
Ja właśnie zabrałam się za pranie ciuszków dla maluszka 🙂 hmm.. problem teraz z szafą bo miejsca mam mało więc męża pogoniłam po płyty żeby półki dorobić w szafie heh..
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...