Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anja25 wózek kupowałam w sklepie-hurtowni i kosztował 359zł w tym przy płaceniu babka mi mówi 259zł, nic się nie odezwałam i nie wiem teraz czy się pierdzielła czy po cenie hurtowej mi sprzedała 🤔 Najpierw się cieszyłam że stówa w kieszeni a teraz mam wyrzuty sumienia że się nie odezwałam... 🥴

Aga przy tym wózku też jest tacka przy rączce 🙂

Mały godzinę leżał spokojniutki w leżaczku i już wiem dla czego! Usrał się tak że aż mu bokiem trochę wyszło 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Agnieszko mnie też się nie otwiera ta stronka z wózkiem.

Fredeczkoo wiem że to nie jest możliwe żebyście się nie widywali,ale powinnaś zdecydowanie ograniczyć to do minimum.Bo inaczej się zamęczysz.

A pewnie wszystkie w czwartek będziecie wiedziały że mój mąż przyjechał 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW koty mieszkają raz w domu pod warszawą, a raz w Berlinie 🤪 Właściciele tak z nimi jeżdżą także moje koty zrobiły się światowe hehe. Na początku były wystraszone i nie chciały jeść, ale już jest ok. Nadal jak o nich pomyślę albo oglądam fotki to poleci mi łezka... niesamowite, że człowiek może się tak przywiązać do zwierząt. No, ale nie żałuję swojej decyzji bo byłoby tu z nimi piekło.

Mittko fajnie, że mężuś przyjeżdża, nawet na forum 'widać' że od razu jesteś weselsza 🙂

Dziewczyny jakbyśmy się teraz porządnie wzięły do roboty to byłybyśmy grudniówkami 2010 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo nie wywołuj wilka z lasu 🤪
Ja tak zaszłam w ciąże,mój mąż przyjechał niespodziewanie do domu i masz prezent mi zrobił :P i teraz znowu przyjeżdża,musze się porządnie zakleić 🤪 :laugh:

Fajnie że kotki mają się dobrze,ja też jak patrze na mojego Franka to się łezka w oczku kręci,ale też sobie tego nie wyobrażam sama z dwójką dzieci i jeszcze z kotem się męczyć,a ta sierść masakra 🤢 A moje dziecko coś o piesku wspomina czy jej kupimy jak Emilka podrośnie,ale gdzie to do takiej klitki jeszcze psa tu brać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ EWCIA TY TO MASZ POMYSŁY :laugh: :laugh: JA NA RAZIE PODZIĘKUJĘ ZA DZIDZIĘ ALE JAK O NASTĘPNA BĘDĘ SIĘ STARAĆ TO JUŻ NIE NA GRUDZIEŃ 😉 DWÓJKA MI WYSTARCZY STRZELCÓW :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW mój mąż nie toleruje takich piesków,nawet by z nim na dwór nie wyszedł :P jeszcze bny mnie z tym psem wygonił z domu.Jeśli pies to musi być duży najlepiej bokser,albo coś tego pokroju 🤢

Oj ja chyba też moją już pójde kąpać bo coś strasznie marudzi.Kurcze przychodzi 19 a ona jest nie do zniesienia wtedy,trzeba biegiem kąpać i spać szykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam za miłe słowa pod adresem Basi 😉

Basia ze starym bawili się 1,5 h w skaczącego Małysza z czego oboje mieli straszny ubaw, a teraz padli Basia w łóżeczku, Tata na fotelu i śpią, a Mama ma chwilę dla siebie.

Co do pasów wyszczuplających ja nosiłam przez 6 tyg po porodzie, za wygodne to to nie było, ale chyba skuteczne, bo brzuch mam taki jak przed ciążą. Muszę się Wam pochwalić,że ważyłam się w weekend i jest 2 kg mniej niż przed ciążą 🙂 A żadnych diet poza odstawieniem słodyczy nie stosuje. W ogóle oglądałam swoje zdjęcia z ciąży i tak mi się zatęskniło za brzucholkiem 🙂 Nie widzę już po swoim ciele śladów ciąży, rozstępów nie miałam, piersi mi się nie zmieniły, pewnie dlatego,że Basia od początku jest na butli.Ciało się nie zmieniło,ale wewnątrz zmieniło się wszystko. Jestem MAMĄ i każdego dnia z tego powodu rozpiera mnie bezgraniczna duma,że moja Owieczka wystrzyżona, mój Puchatek z pełnym brzuszkiem, mój Koszałek Opałek, moja mróweczka pracowita jest ze mną!!!!! Kocham ją nad życie


Powiedzcie,czy Wasze dzieci próbują siadać? Basia położona w pozycji półleżącej podnosi się znacznie, kiedy podam jej ręce siada sobie całkowicie i mogłaby tak siedzieć bez przerwy,żadna inna pozycja jej się nie podoba. Ma dopiero 3,5 miesiąca, martwię się,że to za wcześnie na takie akrobacje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki,,,
wpadlam sie tylko przywitac bo mam atak 3 stopnia w domu z mezusiem....ahhh jak ja go kocham nawet jak sie z nim kloce ale narazie zachowam to dla siebie bo sie nie oddzywamy do siebie....Maluszki sliczne urocze calusne
hmmm mam nadzieje zedam rade zagladnac do was jutro...Ide cos jesc poi mala spi....


Do napisania 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obiecałam ze napisze więc jestem jestem moje kochane a więc po pierwsze jestem w szoku a to dlatego że jestem wrześniówką:laugh: :laugh: :laugh: jak narazie kuźwa jestem ponad 2 tygodnie więcej w ciązy niz przypuszczałam 🤪 dzidzia zdrowa serduszko ładnie bije i nawet mam foto później wkleję jezu normalnie myślałam że na zawał zejdę dzisiaj przed tą wizytą nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU SUPERAŚNE WIEŚCI 🤪 🤪 🤪

JAK JA SIĘ CIESZĘ ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU 🤪 🤪 CZEKAMY NA FOCIE 🙂

MÓJ BZIBZIOŁEK WYKAPANY PO CYCU ALE NIE ŚPI 🙂 DAŁ MI DZIŚ KONCERT PODCZAS KĄPIELI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu aż mi łzy poleciały... Bardzo się Cieszę!!!
Moja starsza córcia jest z września, piękny miesiąc.

Ami moja Majka była taka silna... miała 2,5 miesiąca i już się rwała do siadania 😲 Marika na razie jeszcze nie 😉

Ja na ten grudzień dzieci nie planuję :laugh: :laugh: W ogóle już nie planuję więcej dzieci :P Choć nie powiem... Czasem mi się tęskni za kopniakami w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA CÓRCIA JUZ WYKAPANA, ALE SPAC NIE CHCE. CYCA CIAGNIE.

AMI DZIĘKUJE ZA KOMPLEMENT DLA LENKI 🙂 MASZ RACJE, WARKOCZE TO MY SWOIM CÓRCIOM NIE PRĘDKO UPLECIEMY.

GOSIU GRATULUJĘ 🙂 BARDZO SIĘ CIESZĘ TWOIM SZCZĘSCIEM 🙂 DBAJ O SIEBIE KOCHANA 😘

MITTKO TO W TAKIM RAZIE MOZE ZAOPIEKUJCIE SIE PSEM FREDKI 🙂 DUŻY , SILNY, MĄZ NIE POWSTYDZI SIĘ WYJŚC Z NIM NA SPACER I PIESKOWI ZYCIE OCALICIE 🙂TYLKO Z DRUGIEJ STRONY PIES TAKI NIE NADAJE SIE DO BLOKU..

mOJA LENKA JESZCZE NIE SIADA :laugh: :laugh:

I MUSZE WAM SIE POCHWALIC ZE JEST CORAZ GRZECZNIEJSZA, SAMA JUZ POLEZY NA ŁÓŻKU I W BUJACZKU , DA MI SIE RANO WYMYĆ I UBRAC A NAWET ZJEŚC ŚNIADANIE, UGOTOWAC OBIAD ITP 🙂
I NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ZE OD JAKIEGOS TYGODNIA NIE MA KOLEK I NIE PŁACZE TAK PRZERAŹLIWIE 🙂
OBY NIE ZAPESZYĆ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu cudne wieści nawet nie wiesz jak się ciesze 🙂

AgnieszkoW dokładnie takie pieski nie nadają się do bloku a co dopiero do 40 metrów 😞 po za tym tak jak fredeczka napisała te pieski mają swojego jednego właściciela i bała bym się go wziąść 🙂

A moja córa zawsze wyczuje kiedy ja jem to dotyczy śniadania i obiadu :P nigdy nie moge spoojnie zjeść przed jedzeniem leży spokojnie wystarczy że zjem kilka kąsków a syrena się załacza :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Mittka to sobie wyobrażam co to będzie w czwartek. A nie wyobrażam sobie co będzie jak Wioli husband przyjedzie 🙂 to dopiero będą cyrki :-):-):-)
no ja po wizycie u gina. Moje jajniki to nie jajniki, tzn jajniki tylko nie one mnie bolą a rana po cesarce bo gin powiedział że wszystko pięknie wygląda więc nie mam powodów do obaw a to że boli to dlatego że organizm dochodzi cały czas do siebie i jeszcze trochę to potrwa. No a w ogóle to mi powiedział że najlepiej jak będę karmić jeszcze 6, maks 8miesięcy bo dłuższe karmienie odwapni mój organizm i dla dziecka jest najlepiej jak nie pije cyca więcej niż 10 miesięcy ale ja i tak będę karmić tyle ile ja będę chciała, do tego roku maks. Poza tym zmieniłam gina bo ta moja co mi ciążę prowadziła to porażka, mamie mojej przyjaciółki zmierzyła mięśniaka 6cm a była u innego lekarza i ma 11!!! Tak robi na odpierdal! A ten gin to rewelka! Naprawdę super! Nie dość że przystojny to miły na maksa i w ogóle :-):-):-)
Fredeczko ja Ci nic nie powiem co masz zrobić, jeśli Marcin będzie chciał wrócić. Uważam że to jest Twoje życie i sama musisz dokonać wyboru a jeśli będzie zły to nie będę miała wyrzutów sumienia że Cię do czegoś namawiałam. Wychodzę z założenia że to Twoja dupa i zrobisz to co chcesz. Jak dostaniesz po dupie to będziesz miała nauczkę i będziesz mądrzejsza o kolejne doświadczenie. Ja mogę Cię pocieszyć że wszystko będzie ok, cokolwiek nie zdecydujesz! No ale póki co to Marcina nie było i nic więcej nie wiemy

miałam zamiar coś napisać ale zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...