Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AgaW no ja tam tez mam same oryginaly :P next, george , early days, h&m , st bernard , cherokee tylko niektore body , spiochy itp sa nieoryginalne. a na allegro narazie nie wystwie. powstawialam przyszlym mamuskom na brzuszku linki narazie ja mam allegro zablokowane :/ bo marcin nie zaplacil :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Kobietki 🙂

U mnie pada 🤪 zaczęło w nocy i do teraz jupiiiii 🤪 😁
Kamil często budził się w nocy mimo że już chłodniej było 🥴 Na szczęście nie było płaczów tylko z miejsca zasypiał przy cycu i dobrze bo mi się Viburcol skończył 🤢

Tak się kłóciłam z mężem wczoraj że szok 😞 Strasznie się zmienił odkąd mały się urodził 😞 Mam straszną ochotę pierdolnąć to wszystko i wrócić do Piotrkowa... jednak jestem świadoma że będzie wtedy 3 wojna światowa 🤢 😞 ale wiem że kiedyś nie wytrzymam...Kocham tego dupka jak nie wiem co ...

Dla czego smarujecie paszki sudocremem ? 🤨 Ja używam sudocremu jak się zaczerwieni pupka ( czyli prawie nigdy) tak to najzwyklejszej oliwki bambino po co mam pakować chemie w dziecko jeszcze ze składnikami leczniczymi jak nie ma co leczyć...

I pediatra mi mówił że potówki zostawia się w spokoju niczym nie smaruje same muszą zniknąć 😮

mittko ja na Twoim miejscu ścięła bym córci włosy ale grzywki nie robiła bo w te upały to tylko będzie jej przeszkadzać 😉

Gratuluję Lence ząbka i samodzielnego wstawania w łóżeczku 🙂 i współczuje mieszkania przy rondzie 🤢 Nienawidzę hałasów jak się kładę spać, mam parking prawie pod oknami i zawsze ktoś słucha muzyki głośno w samochodzie albo pierdoli trzy po trzy do 2 w nocy 🤢 🤢 🤢

fredeczko czytałam że rok po porodzie nawet jak się nie karmiło mogą pojawiać się kropelki mleka, tak że niepotrzebnie panikowałaś z ciążą i chora też pewnie nie jesteś 😉 Dobrze że normalnie gadacie ale z drugiej strony była bym czujna czy coś się za tym nie kryje... 🥴

Ja do chodzika dziecka nie włożę takie mam postanowienie i zgadzam się z fredeczką co do hodzików 😁

Ja szukam jednoczęściowego kostiumu 🤢 ale nie wiem po co bo nigdzie nad wodę ani na wakacje nie wyjeżdżam 😁

Wiola posikałam się z teledysku oni na prawdę tak śpiewają 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WIKTORKU 😘 😘 😘

Kamil rusza ustami do wyrazu mama ale głosu nie wydobywa 🤪 😁

Wiola Twoja smoczyca zaboboniara jak moja sorry ale idiotki na potęgę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł laleczki 🙂

U nas nocka spoko,z mała przerwą koło 7 pospałyśmy do 9 🙂

Aniu to napewno nie moja siostra,ona nawet nie podobna do mnie 🤪 i ma dwójke dzieci 🙂
No i wakacje w tym roku w egipcie mają 😜

Fredeczko myśle że za tyle ciuszków i firmowych to cena jest bardzo spoko 🙂

Wiola Twoja teściowa to haha nie ma takiego określenia na nią i jej wierzenia 🙂

Kajtucha no to niezły maraton 🙂

A u nas cudownej pogody ciąg dalszy 🙂 rano co prawda lało ale teraz już spoko i tak fajnie chłodno jest 🙂

Dla Wiktorka spóźnione ale szczere życzenia zdrówka z okazji 7 miesiąca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW no tez tak sadze... i dodatkowo lista ile czego jest
poprawka linków .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka?authkey=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka02?authkey=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

i lista ubranek :

19 body na krótki rękaw
6 body długi rękaw
7 półśpiochów
14 śpiochów
3 dresy ( spodnie + bluza )
20 kaftaników
20 pajacyków
7 bluz
5 sweterków
10 par spodni
6 sukienek
4 pary butów ( 2 pary adiadsków "adidas" , buciki do chrztu , kozaczki zimowe )
2 szlafroczki
1 śpiworek do spania
10 par skarpetek
5 par łapek niedrapek
1 rękawiczki na zime
1 opaska
7 par rajstopek
17 czapeczek
1 czapka z daszkiem
3 kombinezony zimowe
2 rożki nieusztywniane
1 okrycie kąpielowe

i do tego gratisy jakies dorzuce.

Asiula czujna jestem. to ze normalnie gadamy nie znaczy ze minela mi nienawisc do niego ! ale cos mi sie wydaje ze to tylko cisza przed burza. a wczoraj koelga mi powiedzial ze i tak Marcin bedzie chcial do mnie wrocic predzej czy pozniej :| jakos nie sadze, a pozatym chciec to on sobie moze 😁 ja juz go nie kocham dawno i niech sp*erdala na drzewo :P

no i chodziki to indywidualna sprawa kazdej z nas ale wydaje mi sie , ze Wiki i tak woli chodzic za raczki . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA WSPOŁCZUJE TYCH KŁÓTNI Z MEZEM. MAM NADZIEJE, ŻE SIE JEDNAK SZYBKO DOGADACIE I ŻE NIE BEDZIE 3 WOJNY 🙂

MITTKO JESZCZE WRÓCE DO FRYZURKI DOMINIKI - PROPONUJE JEJ ŚCIĄĆ TAK TE WŁOSKI, ABY MOGŁA JE TEZ ZEBRAĆ W KUCYK W CZASIE UPAŁÓW NP 😉 DO RAMION 🙂 TAKA UNIWERSALNA DŁUGOŚC 🙂

U MNIE TEZ JEDNAK W MIARE CHŁODNO, A MYSLAŁAM ZE BEDZIE UPAŁ BO SŁONKO SIE PRZEBIJAŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, ja też szukam jednoczęściowego, bo te rozstępy... wrrrr

A znowu mi pediatra powiedziała że mogę na potówki używać sudocremu żeby je zasuszyć.
Ja paszki też robię tylko oliwką bambino. Sudocrem w sumie używam na odparzoną pupę, co zdarzyło może się z raz jak pierdnął z kupką w nocy i dupcia się zaczerwieniła.
Poza tym jak misiowi się zaczerwieniło za uszkiem i pod paszkami to używałam kremu Hipp na odparzenia i mówię Wam, jest super. Nie drogi a na drugi dzień nie było śladu!

No i popieram Asię co do grzywki!!! Mittko, w takie upały to jak się Iśka będzie to grzywa będzie się jej kleić do czoła no a poza tym ja np niby mam proste włosy jak drut ale grzywka mi się ciągle wywijała po myciu i zawsze musiałam ja prostować... a z tym wątpię żeby sobie poradziła na obozie.

Mittko a jak Ty się czujesz? jak twój kręgosłup?

no i ja chodzika też nie chcę, chociażby dlatego że nie mam miejsca... ale gdybym miała to też bym nie chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittko z tego co pamiętam to pisałaś o czopkach które się Luminalum nazywają? Mój Kamil je dostał jak miał kilka dni na zbicie żółtaczki 😲 teraz w ulotce doczytałam że działają też uspokajająco 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie smaruje Majce paszek sudokremem tylko po każdej kapieli pudruję szyjkę, paszki i rączki. Cholerne potowki 😠 Sudokrem używam codziennie przy zmianie pieluszki, wogole oliwki przy małej nie uzywałam, tylko do ciemieniuchy. Nie lubie po prostu.

A u mnie jest tak goraco, że mam w pokoju 32 stopnie!!!!!!! I weź tu spij człowieku. Majka się zaczęła przebudzać w nocy, nie wiem czy to od choroby czy po prostu od upału bo tutaj w nocy temperatura nie spada za bardzo, jak w dzieńw cieniu jest 38 stopni to w nocy spada do 30 🤢 🤢 🤢

Majka ma znowu wysoka temperaturę, kurwa jego mać.

Wiecie co, właśnie poszukałam o tych naszyjnikach bursztynowych i kupe ludzi to nakłada swoim dzieciom!!! 😲 😲 😲 jestem w szoku, bez kitu! Poszukałam i w PL, we Francji i Chorwacji to jest normalka 😮 chociaż ja nigdy o tym nie słyszałam. Fajnie dzieciaczki w tym wyglądaja ale bym się bała, że Majka to zerwie, połknie bursztynek albo co gorsza sie udusi. NIe przemawia do mnei też zastrzeżenie producenta, że nie ponosi odpowiedzialności w razie W. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAUNKUUUUUUUUUUUUUU W BARTKA WSTĄPIŁ DIABEŁ 😞 PŁACZE I PŁACZĘ I NIC GO NIE USPOKAJA 😞 😞 😞 ANI CYBA ANI PIĆ I ANI JEŚĆ A O SPANIU TO ZAPOMNIJ BO WRZASK JEST NIEMIŁOSIERNY 😞 😞 😞 😞

OCZY MA TAKIE CZERWONE OD PŁACZU I SZKODA MI MOJEGO MALEŃSTWA 😞 JUŻ NIE MAM POMYSŁÓW 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki,ale ja nie zamierzam Dominice robić grzywki 🙂 więc nie musicie mnie przekonywać żeby jej nie robić.Kiedyś jak była młodsza to miała grzyweczke,ale szybko jej zapuściłam bo ani spinki ani nic tego nie trzymało i strasznie się umęczyłyśmy.Teraz już tyle lat nie ma i robić nie zamierzam 🙂 Zetne jej tylko,albo do ramion albo ona chce krótsze bo koleżanka takie ma 😜 zobaczymy musimy wypracować jakiś kompromis.Wiem jednak że jak będzie miała dłuższe to i tak i tak nie będzie ich spinać 😠 bo ona w taki upał potrafi wyjść z tymi długimi włosami nie spiętymi byle bym jej tylko nie czesała 😜

Ja też nie używam oliwki jakoś nie mam do niej przekonania zresztą moja pediatra też nie 🙂
Jeśli widzxe taką potrzebe to mam balsamik z bubchena i nim ją smaruje,ale to rzadko.Sudocrem do pupy też używam i ostatnio szyjke jej samrowałam bo od wiązania kapelusika jej się coś odparzyło i ładnie jej zeszło.

A co do chodzika to ja jak już wiecie nie mam nic przeciwko,ale moje dziecko owszem nie chce w nim siedzieć 😠 i troche mnie to dołuje.Bo ja za rączki nie moge jej za bardzo prowadzać 😞

Kajtucha dzięki w miare ok,ale oczywiście jak dłużej posiedze nie tak jak trzeba,albo ganiam z mała po domu za ręce to od razu mi drętwieje i mrówki mi łażą.Przydała by się ta rehabilitacja no ale jak 🤢

Asiula no te czopki moje dziecko dostało właśnie przy chorobie żeby jej się lepiej zasypiało.Teraz jednak ich nie używam przy Dominice częściej stosowałam.

Wiola ja też nie słyszałam o tych bursztynach.Szłyszałam że właśnie chorobe wyciągają,ale na ząbkowanie 😲 pierwsze słysze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WIOLU ZA RADĘ ALE JUŻ ZASNĄŁ BO BYŁ ZMĘCZONY TYM PŁACZEM 😞 JAK SIĘ POWTÓRZY (OBY NIE) TAKA SYTUACJA TO TAK ZROBIĘ 😞 ALE DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale nie mam komu się wyżalić i Wam muszę potruć 😞

Jest tak że zostawiłam w Piotrkowie wszystko, rodzinę, znajomych, mieszkanie po generalnym remoncie gdzie wszystko ja wybierałam, meblowałam, od płytek po okna, drzwi, farbę łazienkę całą kuchnię w zabudowie.... Wyprowadziliśmy się bo więcej niż 1200 się nie zarobi w Piotrkowie a tu 3 osoby muszą za taką kasę żyć... bo mąż nie lubił mojego ojca, bo mąż zaczął popijać...
Wprowadziłam się do rudery (w porównaniu do mojego mieszkania) gdzie teściu jest alkoholikiem awantury i te sprawy... teściowa jaka jest to wiecie same choć nie mogę powiedzieć zajmuje mi się Kamilem jak mam obiad ugotować czy do sklepu muszę wyjść i co do tego to jestem jej wdzięczna i zawsze będę.
Z mężem kłócimy się o picie... Jest tak... mąż pracuje na budowie od 6 do 17 przychodzi zmęczony jak wół do 21 czas zapierdala że szok przez ten czas obiad i inne domowe obowiązki nawet nie ma chwili żeby się sobą nacieszyć, 21 kąpie dziecko (jego obowiązek i ulubiona czynność od urodzenia Kamila) 22 idziemy spać... tak wygląda cały tydzień w sobotę pracuje do 14 ale według mojego męża sobota jest po to żeby się napić jego tekst "mnie już się nic od życia nie należy?" więc w sobotę prawie każdą chla w niedzielę zdycha bo mu wóda nie służy ani na spacer ani przy dziecku nic nie zrobi bo jak jak zdycha.... Teraz się trochę poprawił bo jeszcze po pracy nawet codziennie się zdarzało że czteropak leciał teraz jedno piwo dwa piwa w tygodniu, ale też musiałam walczyć o to... Zastanawiam się tylko czy nie pije bo obiecał że nie będzie czy dla tego ze mamy długi i po prostu kasy nie ma a jak będzie to się zacznie od nowa... Czasami nie wytrzymuje bo wszystko dla niego poświęciłam a mam męża na papierku, nie mam siły czasem po prostu mam doła giganta wybaczcie ... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawię Wam focie z wczoraj
tu Szymek z tatusiem
[URL=http://img833.imageshack.us/i/p7180030y.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1671/p7180030y.jpg[/IMG][/URL]

tu z mamusią
[URL=http://img839.imageshack.us/i/p7180032.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5328/p7180032.jpg[/IMG][/URL]

a tu uśmieszek dla brzuszkowych cioć 🙂 nowa minka 🙂
[URL=http://img828.imageshack.us/i/beztytuugz.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3813/beztytuugz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU SKARBEŃKU POSTAW MU ULTIMATUM 😞 WIEM ŻE GO KOCHASZ ALE NIESTETY ALKOHOL ZNISZCZYŁ NIE JEDEN ZWIĄZEK GDZIE MIŁOŚCI BYŁO TYLE ŻE SZOK 😞 WIEM O CZYM MÓWISZ BO U MNIE JEST TO SAMO 😞 PIWSKO KRÓLUJE CO WIECZÓR JAK TOMEK JEST W DOMU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weźcie mnie kurwa bo zwariuje przez ta tesciowa!!!!!!! Ona sie tajk martwi, że wydzwania prawie non stop i pyta czyMajka ma temp,. i przez pół godziny mi miałczy co to może być, że ona nie wie i tak kurwa przy każdym telefonie!!! OPierdolca dostane, wymysliła już mononukleozę, ząbkowanie, zapalenie ucha, sierść psa NA PŁUCACH, gardło i jeszcze z tysiać rzeczy a ja tej oślicy ciągle powtarzam, że NIE WIEM DO KURWY NĘDZY bo ni jestem lekarzem!!!!!!! Zadzwonie do pediatry jak tylko przyjdzie do pracy i będę wiedziała co dalej! Przecież ja też się martwie!!!!!! A takimi telefonami i pierdzieleniem co to moze byc wcale mi nie pomaga!!!!!!!!

Asiu strasznie mi przykro, że macie problem z alkoholem, trzeba z tym walczyć jak najszybciej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojego też wsadzałam do wanny jak marudził i był spokój...

kurwa ktoś pali na balkonie i śmierdzi mi w całej chacie....

Asiula, nie wiem co Ci napisać... rzeczywiście dużo poświęciłaś, o ile można tak powiedzieć w tej sytuacji... no ale zachowanie męża, to picie, to cios poniżej pasa, masz rację. A powiedz, czy on też pił jak mieszkaliście z Piotrkowie?
A czy jeśli on znów popłynie to nie możesz pojechać do siebie na kilka dni, żeby zatęsknił i poczuł ile może stracić przez picie?
matko nienawidzę alkoholu...mój nie pije non stop, w wiadomo, kierowca, więc nie może w tyg ale w weekendy zawsze piwko. Jedno, dwa, a czasami mu tak odwali że po kryjomu wypije sobie np setkę żeby mieć dobry humor, bo tak jak Twój mąż, Artur też pyta czy nic mu się już od życia nie należy... no ale sporadycznie, ale jak wypije to zawsze są awantury, a nawet... w nocy jak śpi i chrapie a ja go szturchnę to potrafi bić na oślep przez sen, bo potem mi mówi że jemu się pewnie wydaje że ktoś go atakuje... już raz mi okulary prawie złamał, na szczęście poszły tylko noski... więc nienawidzę jak wypije bo ja całą noc nie śpię bo on chrapie a ja go nie tknę w nocy i nawet jak on się kręci to ja się wzdryguje bo boję się że dostanę 🙂 kiedyś powiedziałam o tym teściowej a ona do mnie "no ale Kasiu, to powinnaś mu zabronić" no kurwa ja, to moja wina że jej syn ma pociąg do wódki... jemu ani słowa nie powiedziała, tylko do mnie się dojebała... i tak jest nadal... i też mamy warunek. Chodzi o Szymka. Jeśli jeszcze raz się napierdoli tak żeby się rzucać albo drzeć mordę na mnie i wyzywać od najgorszych, wypad stąd i tyle. Kurna nie pozwolę na to żeby moje dziecko miało takie wspomnienia z dzieciństwa, gdzie ojciec po pijaku wywołuje awantury a w nocy potrafi przez sen uderzyć matkę... oczywiście zdarza się takie coś raz na 3-4 miesiące ale się zdarza... może rzadziej...
nie ważnie... ten kto wymyślił alkohol powinien nie wiem... powiesić się za to co zrobił rodzinom, dzieciom... gdybym mogła ja gdzieś wyjechać to zabrałabym małego i pojechałabym tam, po takich ekscesach, żeby jełop zrozumiał co ma i co może stracić... ale ja nie mam dokąd jechać... a jak bym już pojechała to moja mama by się kapnęła a to że Artur lubi wypić jest wielką tajemnicą przed moimi rodzicami bo z miejsca by nas wykopali pewnie...
Asiu, u mnie dwa dni przed ślubem Artur się tak nawalił z kolegą, że przylazł do domu i pieprzył że on ślubu nie chce że mnie nigdy nie kochał i zaczął się pakować... moja mama powiedziała mi że nie przyjdzie na nasz ślub a jak przyjdzie to łzy nie będą łzami szczęścia tylko rozpaczy... na szczęście zatrzymałam go na silę w domu, on następnego dnia udobruchał mamę i było ok. ale kurrrr debil jest i tyle... pierdolony alkohol...
Asiu, 3maj się dzielnie!!!

kurcze tak długo pisałam tego posta bo mały się obudził z mega kupą śmierdzącą na całą chate...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!

U nas cudnie bo dalej jest chłodek. Piter od razu weselszy i lepiej śpi 🙂

Asiu współczuję problemów z alkoholem. Musisz być twarda i walczyć z tym z całych sił żeby nie było gorzej!

Buziaczki dla Wiktorka 😘 😘 😘 spóźnione, ale szczere!!! No i gratuluję, że sam sobie usiadł 🙂

Wiola no teściową to masz udaną, rozumiem, że się martwi, ale mnie takie telefony też doprowadziłyby do szału 😠 o bursztynach to się nawet nie wypowiadam...

Kajtucha cudne zdjęcia! No i spacerek niezły mieliście!

AgaW może kiedyś przyjedziecie do Wrocławia i sen się spełni 🙂

Co do teściowych to ja chyba jednak jestem strasznie wredna bo teściowa nic mi nie mówi. Przy mnie siedzi cicho, tylko później mężowi smsy wysyła 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula trzymaj się dzielnie i tak jak dziewczyny piszą walcz tym póki nie jest jeszcze gorzej.A tekst mnie też się coś od życia należy też już słyszałam,ale to nie jest argumet!!!
Wierze że uda Wam się przetrwać to najgorsze.

Szymuś jest słodki i superowe minki robi 🙂

Wiola współczuje bo takie telefony potrafią dodatkowo wnerwić.Jej co Wy macie z tymi smoczycami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...