Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej dziewuszki!

AgnieszkaK - oberwało się nie tej Agnieszce 🙂 Wzięłam bratanka pod pache i z nim obeszlam pół osiedla 😉 jestem padnięta, a jeszcze na cmentarz poszlam do taty.
Widzę, ze pilnie obserwujesz inne ciężarówki...
AgnieszkaW - sorka za pomyłkę z tym awizo 🙂
Fredeczka - ładny ten fotelik, wygląda na taki milusi :P
Skórka - Grudnióweczką to już będę po wsze czasy ale chciałabym rodzic w styczniu... dla dobra Maleństwa...Ale Ty chyba nie unikniesz grudnia 🙂
Mittka - tak codziennie na te tańce zaprowadzasz córe?
Wiolka - mój mąż też mnie opiernicza... jak marudze że mi dupsko urosło to On, że przecież w ciazy jestem... a ja na to, że Baśkę mam w brzuchu a nie w... (nie będę konczyć, bo głupio to brzmi :P ) a czekoladkę też bym wciągnęła 😁 ostatnio taka mega ochotę mam, ale sn sąsiada łapie świerszcze dla naszego Kermita to mu zapas czekolady wydałam, żeby mnie nie kusiła za mocno :P
Skórka - wierz mi, ze ja ważę duuuuuuuużo więcej... a 45 kg to bardzo mało!

AgnieszkoK - to ważysz mniej niż moja wyjściowa waga :P Chyba jestem największa na tym forum 😞 i znów mam doła 😞

Nie zazdroszczę porodu Karoli83 ;]
Goshe i Moniczek - my jeszcze 2 -3 miesiące będziemy cierpliwie znosić kopniaki naszych pociech ;] Ale ja to lubię 🙂
justyna626 - masz rację - przełom i to jaki! Ja jak na razie to sie porodu nie boję, gorzej z tym co będzie po.... 😁
PannaNikt - ale córcia sie rozbrykała! Śliczne smoki!

Uciekam mężuniowi koszulę wyprasować 🙂
A Baśka fikołki wywija dziś, ze ho! ho! 🤪

Do zobaczenia jutro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt to fajnie że wszystko jest w porządku a córcia już dba o swoje rodzeństwo 🙂 🙂 A mówił Tobie co by chciała mieć brata czy siostrę choć ja wiem że to jet tajemnica dla Was wszystkich 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia chce brata i to tak mocno, że ostatnio się poryczała jak powiedziałam, że może to być siostrzyczka. Ale potem przeszłam z nią poważną rozmowę i mówi, że siostra też może być 😉
Mąż za to myśli o drugiej córce.
Ja nie mam przeczuć 😉


O jeszcze mi się przypomniało, że jutro w przychodni mam odebrać taki pas ciążowy, dzięki któremu niby ma mniej boleć kręgosłup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie juz wszystkie brzuszki spia... Ja jeszcze nie spie bo czekam na meza bedzie dopiero za godzine ale jest ok bo maluszek zaczal sie bawic wiec mam towarzystwo... Ojj jestem taka szczesliwa 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😉 😉 😉 mam wspanialego meza, mame z nami i malenswto ktore dolaczy do nas juz za kilka miesiecy... Coz wiecej mi trzeba?? Tylko zeby dzidzia byla zdrowa i nic wiecej do szczescia juz mi nie jest potrzebne bo wszystko co najwazniejsze bede miala.

OK dobranoc brzuszki jak juz spicie 😉

Make a pregnancy ticker


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki ponownie 🙂

Musze wam powiedziec,ze jesli o rosol chodzi to tez uwielbiam pikantnie! zreszta jak wszystko 🤪 🤪 🤪

HoHoHo to ta Karola miala co nosic pod serduszkiem 😁 klocek jak nic! 🙂

PannaNikt jakie sliczne smoczki! 🙂 🙂 🙂 powinnas sie cieszyc ,ze corcia nie jest samolubem i dba o dobro dzidziusia 🙂
no i zazdroszcze ,ze ten pas ciazowy bedziesz miec na allegro one kosztuja chyba 140zl :/

a ja wczoraj dostalam od znajomej pake ubran ciazowych 😁 chyba 3 czy 4 pary spodni i jakies 7 bluzek 🙂 jedne mam juz na dupce 😁 ale wisza jak nie wiem... ale za to jak wygodnie!wygodniej niz w dresie 😁 ide myc glowe i niedlugo do dzieciaczkow lece 🙂 ciekawe jaka dzisiaj bedzie pogoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was grudnióweczki 🙂
Julia i to się nazywa pozytywne myślenie 🙂 🙂 🙂 Masz ode mnie oklask za to 🙂 🙂 🙂 🙂
Fredeczka to miłego dnia z gromadka dzieciaczków a najmłodsze ucałuj od nas gródniówek :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Fredeczka jak zwykle od rana na najwyższych obrotach 🙂 powodzenia kochana chodź i bez tego dzielnie sobie radzisz 🙂

A u nas pogoda się zepsuła w nocy burza i od rana pada,na dodatek nie mam jak dojść do domu trzeba chodzić naokoło porozkopywane wszędzie coś wymieniaja 😠

Ata fajna stronka napewno z niej skorzystam jak będę kupowała coś z allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Ja właśnie na śniadanko zajadam się pączkiem z serem i z budyniem , pycha... taka dziwna ochota mnie naszła:-) Wcześniej po zjedzeniu słodkiego z rana by mnie muliło do południa hehe

Dziewczynki z Wrocławia , to już wybrałyście na 100% kamińskiego?? Ja też się nad nim zastanawiam. Tylko nie wiem, trzeba do szpitala iść przed porodem i zgłosić że się tam chce rodzić> Bo coś mi się takiego o uszy odbiło?

PannoNikt , śliczne Twoja córcia smoczusie kupiła:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...