Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Jestem!

Ewa - gdzie kupiłas taka ładną koszulkę? Pajacyk wymiata 😁 - jak znajdziesz odpowiedz na swoje 100 pytań to wklej je na forum 😁 chętnie poczytam :P
Megulka - ja najbardziej nie moge sie doczekać, żeby buźkę maleńkiej w końcu zobaczyć 😁
Paula - witaj wśród grudniówek 🙂
Asiula - służe pomocą 😁 Polecam się na przyszłość :P
Ewa - hahahahaha (odn. "było przyjemnie" 😉, na dupe powinnaś dostać za to mycie okien :P hehehe może mąż nie zauważy 😁 Oni nigdy nie zauważają 😁 Pomysł z herbatami świetny jeśli tylko Twoja mama lubi sobie

coś dobrego czasami wypić 😁
Asiula - pozazdrościłam i zaczęłam molestować męża o łóżeczko 😁 😁 😁 może już w środę mąż przywiezie 😁 Już się nie mogę doczekać!!!!! Słodki misiak na szczycie! 😁 Tez mi powyłaziły rozstępy :/ A oliwki chyba litrami na siebie wylewam :/
Mittka - trzeba ustawić córkę, że teraz szczególnie ma cie nie denerwować :P
AgnieszkaW - no to świetnie, ze jest już w doł ułożona Twoja Ania. Jedno zmartwienie mniej 😁 Spora babka już z Twojej córuni :P Ciekawe ile moja waży...
Panno Nikt - ojojoj - nie zazdroszczę Twojej malutkiej 😞 Buziak ode mnie i od Basieńki :*:*
Wiolka - więcej odpoczywaj! A kiedy idziesz do lekarza?
Asiuniunia - wiemy wiemy o co chodzi 😁 😁 😁 😁 Jeśli sie nie powtarza to pewnie nic takiego....

Co do mojej wizyty u lekarza: Wszystkie badania wskazują, że nic niedobrego się nie dzieje. Dostałam recepte na leki, które mam zażywać. jeśli w trakcie porodu cos się będzie działo, to sztab lekarzy (?!) będzie musiało się mną zająć :P w teorii przynajmniej

Tymczasem uciekam, później jeszcze do Was zajrzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przyjęłam i nawet już trochę pooglądałam Wasze zdjęcia.

Jestem zła, bo mała nie pokazała gardła. Tylko mąż wraz z lekarzem naleźli w internecie jak to mniej więcej wygląda i na tej podstawie dostała antybiotyk 😠
Za cholerę nie wiem co jej jest, jutro idę z nią jeszcze raz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akomp do lekarza idę dopiero za 3 tygodnie ale wiadomo, że jak się będzie cos działo to mam to gdzieś czy swiątek, piątek czy niedziela dzwonie do niej albo jadę do szpitala. Chyba dzisiaj przesadziłam z tym praniem, prasowaniem i suszeniem ciuszków jednocześnie 🤢

Aaaaaaaa jak ja nie lubie takich nie zapowiedzianych wpadek sąsiadów, szczególnie jak kiepsko się czuję. No tak to ja jeszcze nie miałam, chyba zaczyna do mnie docierać , że to juz 8 miesiąc i nie ma żartów 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf koszule dostałam w spadku więc nie wiem gdzie była kupiona. Super, że z Twoim serduchem wszystko w porządku!

PannoNikt dziwny ten lekarz, że przepisał antybiotyk bez oglądania gardła! Pooglądałam sobie Twoje fotki i fajna z Ciebie kobitka, a córeczkę masz przesłodką 🙂

Wiola nie ma żartów oj nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
mam pytanie, co powinien wziąć ze sobą do szpitala na poród rodzinny przyszły Tatuś?Dziś byliśmy razem z ukochanym na zajęciach w szkole rodzenia, zwiedzaliśmy porodówkę, która okazała się zaskakująco ładnie urządzona, czyściutka i nowoczesna jak na mój rodzinny sieradz. I powiem Wam wszystkim grudnióweczki, że jak obejrzałam to wszystko z bliska, to nawet jakby troszkę mniej się boję...

ja też chcę linki do Was na nk 🙂)

i jeszcze jedno, dziś podjęliśmy z mężem decyzję, że nasza mała nie będzie Magdalenką tylko po dwóch prababciach Baśką, więc akompf grudniowe Barbórki będą dwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nasza-klasa.pl/profile/28424429 prosze bardzo Ami i kto tam mnie jeszcze nie ma 🙂

A co do tego co ma zabrać tatuś to tutaj masz fajną liste, wyprawkę, a na końcu jest napisane co jest potrzebna tatusiowi 🙂zreszta ten link na naszym forum był juz wklejany miliony razy

Akompf imponujące są Twoje posty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nasza-klasa.pl/profile/28424429 prosze bardzo Ami i kto tam mnie jeszcze nie ma 🙂

A co do tego co ma zabrać tatuś to tutaj masz fajną liste, wyprawkę, a na końcu jest napisane co jest potrzebna tatusiowi 🙂zreszta ten link na naszym forum był juz wklejany miliony razy

Akompf imponujące są Twoje posty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Ja znowu krotko ale nie mam za bardzo sil...

Dzisiaj nabylam szlafroczek kaczuszke, bodziaka i czapeczke 🙂 ale szlafroczek wymiata 😁

Marze tylko o tym,zeby miec juz niunie calą i zdrowa przy sobie... ahh tak bym juz chciala... w sobote byl 33tc... wiec juz coraz blizej i blizej i blizej...

Milej nocki grudnioweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu wıeczorkiem zawrzało u grudniówek 🙂

Dziewczynki odpoczywać, odpoczywac, odpoczywać!
Prać i prasować na raty, a mycie okien... normalnie sprałabym na kolanie...
Macie za dużo do stracenia, zastanówice się czy warto myć te durnowate okna!!!
Ja przez swoje nic nie widzę, a u mnie padało może ze 3 miesiące temu jak nie więcej i kurz lata jak szalony, ale mi to ryba, nie zamierzam z brzuchem myć żadnych okien.
Wiola a Ty od paru dni nie siadasz z tego co widzę, jutro zrób sobe leserski dzień, bo Maja może też ma dosyć grzania się przy żelasku.

Odnośnie rozstępów to ja nie mam. Pierwsze 2 miesiące ciąży używałam oliwkę. Później uzywałam krem Lierac'a razem z balsamem nawilżającym Babe i naturalnym olejkiem z migdałów. Później miałam przerwę i używałam tylko olejku z migdałów. Teraz znowu zrobiłam mix i znowu mieszam Mustelę z olejkiem migdałowym i czasem dokładam jeszcze balsam Garniera ten nawilżający przez 24h. W Tr babki stosują tylko olejek migdałowy i działa podobno. U nas niestety niedostępny, chociaż może jakieś zielarskie sklepy, ale wątpię.

Wracam jeszcze do tematu wózków. Koleżanka, która tu zajrzała z majówek 2009 uzywa x-landera. Nie jest zadowolona, często trzeba wymieniać dentki, a to raczej robótka nie dla kobiet i niestety wózek źle się składa do samochodu. Więc chyba dobrze, że takiego nie kupiłam, bo mój prawie cały dzień pracuje, więc wymiana dentki czekałaby do wieczora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...