Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki 🙂chcialam nadrobic wszystko ale nie dalam rady 😞
gratulacje dla Ami 🙂 trzymajmy kciuki za Akompf i za Fredeczke aby wszystko bylo dobrze.
to jest moja stronka na nk http://nasza-klasa.pl/profile/10696865
u mnie torba prawie spakowana bo jesli wszystkie zaczniemy sie tak rozsypywac to i na mnie kolej przyjdzie ... w czwartek ide do lekarza wiec sie dowiem co i jak u maluszka 🙂
Pozdrawiam wszystkie i milego dnia zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hejka 🙂 Nadrobiłam zaległości, ale nie robiłam notatek więc nie wiem czy wszystko zapamiętałam!

Ami gratulacje!!!!!! Następna grudniowa mamusia 🙂 Jejku nie mogę uwierzyć, że to już my rodzimy 🤪 Dużo zdrówka dla córeczki 🙂

Mężu Akompf trzymamy kciuki za Agnieszkę i Basieńkę. Musi być dobrze!!! Buziaki dla Was 🙂

Biedna Fredeczka 😞 Najgorsze jest to, że bidulka nie wie co się dzieje. Miała wyjść do domu, a teraz gdzieś ją wysyłają... trzymmay kciuki kochana!

Co do numerów tel. to też podaję swój 791-509-440 bo Agnieszka rzeczywiście zbankrutuje przez nas.

Aga84 dziwne są te Twoje skurcze... tzn. często je masz, może na dniach też zostaniesz mamusią 🙂

Ja się przyznam bez bicia, że troszkę się pogubiłam w znajomych na NK i w sumie też nie wiem od kogo było ostatnie zaproszenie ☺️

U mnie nocka kiepska, a dzisiaj tak mnie bolą plecy, że ledwo chodzę, jeszcze nigdy tak nie miałam. Listę rzeczy do zrobienia na dziś mam mega długą bo boję się że już nie zdążę skoro grudniówki w takim tempie rodzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , co sie dzieje z Fredeczki maleństwem 😞 ale się zmartwiłam 😞 😞 biedne dziewuszki.

MeżuAkompf trzymaj sie dzielnie, wierze Ci, że siedzisz jak na szpilkach, ale na pewno będzie dobrze, inaczej być nie może...

Agnieszka84 Ty lepiej nic nie rób tylko lez plackiem jeśli ciągle masz jakieś skurcze....

Justyna w 36 tygodniu ciąża juz jest uważana za donoszoną, więc się nie martw jeśli być teraz urodziła.

No i gratulacje dla Ami 🙂 ależ ja jej zazdroszczę ....tylko że ja jeszcze bym chciała do końca listopada ponosić maleńką w brzuszku.

Mittko puściłam Ci sygnał, 163 końcówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja wiem ze juz teraz moge spokojnie aczac rodzic. ale zawsze dla dzidzi jest lepsze to jak zostanie w brzuszku do konca. 🙂 teraz jest juz coraz ciezej. ale to juz koncóweczka. moje ubranka dla dzidzi własnie sie prasuja. a jest ich masa. nie wiem co bedzie jak kazdy jeszcze cos od siebie przyniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach laski trzymać, ściskać nogi ile wlezie :laugh: :laugh: :laugh:
Dobra Akompf, DagiM, Ami i Fredeczce wybaczam że wepchnęły się w kolejkę Wioli ale reszta niech mi się nie waży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...