Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wróciłam kobiety 🙂

wszystko ok, pobrał mi wymaz na paciorkowca i zwolnionko do końca ciąży napisał, następna wizyta 10 grudnia, ciekawe czy dotrwam:laugh:

Zaświadczenie do becikowego wystawi mi po porodzie 😉

Panie Akompf litości my tu takie ciekawe co i jak, ale warto czekać 🙂

Dziękuję za komenty na nk 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem ja na pewno doczekam zdjęć Basieńki bo mam dyżur przy moim chorym synku właśnie próbuje zasnąć ale ma gorączkę i coś mu się nie udaje fajnie że u Was wszystko w porządku a może jutro znowu pojawi się grudniowy dzidziuś 🙂 a teraz idę zapalić jeszcze zajrze:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax to super że u Ciebie wszystko w porządku 🙂

A mnie minęły skurcze choć brzuszek dołem pobolewa ale może wezmę kąpiel to przejdzie mi całkowicie 😉

Ja tez nie wiem czy wytrwam do tych wiadomości od Pana Akompf ale się postaram :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak mnie wnerwia ten brzuszek, pół godziny nadrabiam 8 stron, non stop mnie wywala .....

Ja chyba nie dotrwam do sesji zdjęciowej Basi Akompfów bo juz mi się oczy kleją, ale jutro rano będę miała co oglądac 🙂

Emmax fajnie, że wszystko w porząsiu u Was.

Brakuje mi Fredeczki na forum... 😞

Wiolka nie łam się , takie życie... nie wszystko da się zaplanowac , a juz na pewno nie termin porodu... no chyba że CC jak na przykład u Dagi było.

AgaK mnie też dzis brzusio pobolewa...

Mittko może się czegos najadłas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax super, że wszystko w porządku 🙂

Panie Akompf ładnie tak nas przetrzymywać? :P

Ja nie miałam jeszcze ani razu żadnyego skurczu więc nawet nie wiem co to znaczy... 🤔

No i muszę się pochwalić, że babka wyszła pyszna 🙂 Troszkę twardawa na wierzchu, ale poza tym pycha :P

Idę się położyć, jak nie zasnę to jeszcze zajrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga84 a może weź sobie Nospę na noc...

Ewo wierzyłam w Ciebie i wiedziałam , że uda Ci się babka 🙂 świetnie zaczynasz, zobaczysz, że jeszcze upieczesz Piorusiowi takiegggoooo torta na roczek, że plce lizac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę spać bo męzu woła 🙂

Dobranoc kochane brzuszki, życze Wam spkojnych, bezbolesnych i przespanych nocy.

Wiolka Ciebie te zyczenia nie dotyczą, Ty masz dziś urodzić !!! Pokrzycz na Majkę , niech juz wyłazi 🙂

Całuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już po kąpieli 🙂 Troszkę poleżałam sobie dziś w wannie w cieplusiej wodzie ale nie gorącej i brzunio jak na razie nie boli 😉

Ewunia to ja poproszę kawałek babki i kakao do tego :P

Wiola ja Ci dam oklaska za te gimnastykę :laugh: :laugh: Ja wczoraj tak się gimnastykowałam :P

I ja tez czekam na zdjęcia Basi bo po kąpieli troszkę mi przeszło spanko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...