Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamusie,
ja teraz zaprzątnięta jestem remontem...mam nadzieje iż zdążymy z pokojem Madzi.
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej - szyjka przepuszcza na dwa palce...doktor smyrała Madzie po główce;-)
Wieczorem wrzucę fotkę pokoju...

A co u Was? Widzę iż Wiola się jeszcze nie rozpruła. A jak pozostałe mamusie?

Sciskam Was wszystkie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witajcie piękne ciężarówki

Biedna Wiola, nie ma chyba nic gorszego niż takie czekanie, mnie w niedziele rano powiedzieli,że mam 7cm rozwarcia i pewnie dziś urodzę i mam czekać na skurcze. I tak sobie czekałam do poniedziałku 8 rano kiedy to przebili mi pęcherz płodowy i podali oksytocynę. Dla mnie wywoływany poród nie był straszny,ale nie mam porównania z normalnym bo to moje pierwsze dziecko. W każdym razie ta niedziela kiedy nic się nie działo dłużyła mi się niemiłosiernie, a Wiola już kolejny dzień...

PannoNikt już jutro przytulisz swoją kruszynę, głowa do góry, trzymam za Was kciuki!

Byłam trochę wywietrzyć moją Basię mimo zimna, niech się Dziewczę moje kochane hartuje. Teraz leży sobie moja polna myszka i wydaje sobie tylko zrozumiałe dźwięki, a ja (MAMA!!!!) zerkam na nią kątem oka i wciąż uwierzyć w swoje szczęście nie mogę!!!!

I tu właśnie, na tym forum, wszem i wobec pragnę obwieścić, iż kocham moje Dziecko miłością największą, niewyobrażalną i bezwarunkową i kochać będę do końca swych dni!!!!!!!

Z pozdrowieniami
Ania (MAMA!!!!) i Basia- Żuczek z pachnącym pancerzykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami musiałam Ci dac oklaska bo Twoje posty są rozbrajające , fenomenalne, przecudne...

Persy u nas po staremu, jęczymy, kwiczymy i piszczymy, narzekamy, zrzędzimy... no i czekamy na swoje pociechy 🙂Wiolka nadal czeka...nikt się nie rozpruł jeszcze po Ewie i Fredeczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! witam z ranka 🙂 jak dla mnie:laugh: ja to się wyśpię jak niedźwiedź:laugh: no cóż trzeba przyznać że mało do niedźwiadka mi brakuje 🙂 widzę że nadal Wiola w dwupaku, szkoda męczy się biedula 🙂 w Polsce raczej by nie czekali tak długo! może mnie też to będzie czekać bo w Norwegii za bardzo cesarek nie robią 🙂
nie mogę ale mi ostatnio hormony szaleją, wystarczy zdjęcie maluszka i już łezka w oczku się kręci i dużo innych rzeczy mnie wzrusza 🙂 jeszcze do tego dojdzie że na widok jedzenia będę płakać:laugh: :laugh: :laugh:
panno nikt piękny ten twój brzuszek:laugh:
Kobiety w ciąży naprawdę są piękne i nie ma co się przejmować głupimi uwagami złośliwych ludzi.
Persy7 🙂 witam w klubie remontowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie i grubaski 🙂

Ja tylko na chwilkę 🙂

Gosiu2301 popłakałam się jak zobaczyłam nagrobek Damianka 😞
Tak smutno mi że nie możesz się cieszyć z narodzin swojego synka ale fajnie że jesteś z nami i że dzielisz się swoimi smutkami związanymi ze strata synka 😞

PannoNikt jutro to już będzie super wspomnienie jak popatrzysz na takie zdjęcie ale koszulka śliczna :laugh:
Na odwagę dodam Ci oklaska bo pewnie stres daje się we znaki 😉

Ja na wyjście ze szpitala przygotowałam kombinezon i na śpiochy nałożę dresik 😉
Wydaję mi się że to powinni wystarczyć 😉

A teraz znów zmykam :P
Będę wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami kochana ty weź się za pisanie książek 🙂 twoje posty są przepełnione miłością, kurde jak Ci zazdroszczę że masz już przy sobie swoje szczęście 🙂 jak napiszesz coś to daj znać nam tu, będę pierwszą która kupi! może jakiś poradnik dla mam!masz talent dziewczyno i nie zmarnuj go 🙂 zdrówka dla Żuczka i jego mamusi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami kochana ty weź się za pisanie książek 🙂 twoje posty są przepełnione miłością, kurde jak Ci zazdroszczę że masz już przy sobie swoje szczęście 🙂 jak napiszesz coś to daj znać nam tu, będę pierwszą która kupi! może jakiś poradnik dla mam!masz talent dziewczyno i nie zmarnuj go 🙂 zdrówka dla Żuczka i jego mamusi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami kochana ty weź się za pisanie książek 🙂 twoje posty są przepełnione miłością, kurde jak Ci zazdroszczę że masz już przy sobie swoje szczęście 🙂 jak napiszesz coś to daj znać nam tu, będę pierwszą która kupi! może jakiś poradnik dla mam!masz talent dziewczyno i nie zmarnuj go 🙂 zdrówka dla Żuczka i jego mamusi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Grudnióweczki 😘

Nie zdążę nadrobić wszystkich postów od wczoraj...ale widzę, że biedna Wiolka jeszcze nie urodziła 😞 Bidulka 😞 Myślałam, że wejdę i będzie szczęśliwa wiadomość...
Kurcze, trzymam mocno kciuki 🙂
a czy któraś z grudniówek już dołączyła do szczęśliwych mamuś 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak mówię...jeszcze nie zdążyłam przeczytać postów 😞

Ja dzisiaj będę się pakować do szpitala...w razie jakby mnie mieli w poniedziałek już zostawić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynkii!

własnie siedze z Basia na ramieniu, czekam na zbawienne beknięcie 🙂 i czytam, że Wiolka jeszcze czeka na Majeczke... ale próbe cierpliwosci jej córcia robi...

Co do ubranek na wyjscie to moja Basia we wszystkim utonęła, nawet w foteliku! A ten najmniejszy, najsliczniejszy kombinezon z króliczkiem to ponosi jeszcze sporo czasu 🙂 Ale Wy już prawie dobijacie do terminów więc Wasze dzieciaczki to juz klocuszki będą :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

[*] dla Damianka....

Całujemy Was wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt wyglądasz wprost kwitnąco 🙂

Będziesz miała piękna pamiątkę z okresu Ciąży 🙂 cudowne zdjęcie 🙂
Niesamowite, jak ten czas leci szybko...już jutro piątek i juz jutro będziesz trzymać swoje Maleństwo w ramionach 🙂 ahhh..jak ja Ci zazdroszczę:P Będzie wszystko dobrze 😉

Biedny Damianek...bardzo to smutne, że takie Aniołki odchodzą[*] 😞

akompf ucałuj Basieńkę, jest PRZECUDNA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholercia...no to mi się pomyliło ☺️
Dałabym sobie rękę odciąć , że chodziło mi o Ciebie:P
Zgłupiałam:P
To ja juz się pogubiłam 🤨 Myślałam, że to z Toba ostatnio pisałam o cc 🤪 🤪 🤪

aż Mała się śmieje z mamusi w brzuszku:P hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam :P ja nie moge jednak jeździć na zakupy przed świętami 🤪 tak sobie szłam i szłam aż doszłam do rzeczy dla niemowlaczków mówie sobie twarda jestem nic nie kupie i udało się przeszłam 😁 ale potem zawracałam i oglądałam ciuszki dla Dominiki nic nie było więc pospiesznie poszłam dalej wychodze z alejki a tu czycha na mnie stojak i takie cudne rzeczy na nim no żesz :P i jak mogłam nie kupić świątecznego pajacyka dla mojej kruszynki :P i jakoś tak zawędrowałam i wyczaiłam jeszcze takie buciczki 🤪 :laugh: no dziewczynki prawie mi się udało wyjść z niczym :P :laugh:

PannoNikt zdjęcie przepiękne brzusio już jutro będzie miłym wspomnieniem a my wreszcie zaspokoimy ciekawość kto tam u Ciebie w brzuszku pomieszkiwał 🙂 trzymam kciuki i śle buziaki dla otuchy 😘 😘

Ami jak któraś napisała powinnas pisać książke albo lepiej wiersze o tej Twojej miłości do córeczki-ślicznie piszesz 🙂

U biednej Wioli cisza 😞

AgnieszkaW ciuszki superowe,Twoja niunia wyjedzie ze szpitala jak modelka.Aja też się zastanawiałam w co ubrać córeczke i przygotowałam body i kaftanik i śpioszki z napisami kocham mojego tate 🙂 niech córunia dumnie powita tatusia i chyba jeszcze jakiś dresik założe na koniec kombinezon.

O kurcze ale się rozpisałam :P coś jeszcze miałam napisać,ale już zapomniałam :P wybaczcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka, nie dziwię się 🙂 ja też nie potrafię przejść obojętnie... część ciuszków pokupowałam zanim zdążyłam zajść w ciążę a teraz to już nie wspomnę... ostatnio też miałam nie kupować nic, bo ileż tych rzeczy może być... no ale wisiał taki słodki niebieski śpioszek ze Snoopy'm no i weź go nie kup jak on tak prosi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny po długiej przerwie 🙂

Ja z powrotem w domciu, czekam aż się zacznie 🙂
Wielkie dzięki dla mittki za informacje.
Wpadłam na chwilkę tylko się przywitać bo słaba jestem troszkę, wróciłam ze szpitala a tu w domu tyle do zrobienia no i zmęczyłam się sprzątaniem heh... wszędzie kurz i kwiatki prawie wyschnięte 😉

Pozdrawiam kochane i wpadne później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...