Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Anja no u nas tez tak bylo ale jakos nie wpadlam na pomysl,zeby je sobie pakowac. Pozatym glupio jakos mi tak by bylo .

5dni po terminie wiec jeszcze troche i beda wywolywac Ci porod jesli nic sie nie wydarzy??

A dzisiaj polozna mi mowila,ze byla u dziewczyny z ktora lezalam i na porodowke ja zabrali w 31tc ciazy i jej synek wazy tylko 100g mniej od mojej Wiki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item845738493_oilatum_mydlo_do_skory_suchej_oillan_balsam10ml.html kurcze, nie wiedzialam ,ze mydelka tez sa... bo emulsja kosztuje 25zl i starcza na krotko a mydelko pewnie na dluzej. A niunia ma taka fajna skore po tym...

Anja ja kupilam ostatnio zupelnie przez pomylke jumbopack pampersow na rozm 2 i pomimo,ze sa od 3kg to wole je uzywac, bo moja Wiki czasami jak kupke zrobila to z 1 bokami wychodzilo a 2 cala wchlaniaja 🙂

Czy ktoras z naszych mamus karmi mlekiem w proszku? czy wszystkie cycolami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
A ja dzis mialabym termin do porodu, jednak tez załapalam sie na listopad 😉 Mój synek ma dzis równe 3 tygodnie 🙂 I załozyłam mu dzis bluze, w której tydzien temu nie byłoby go widac 😉 No a dzis rekawki sa tylko przydługie. Tak to jest jak je sie co 3 godzinki.

Anja jaki ty masz cudny szpital gdzie jest duzo pieluszek i podkładów. U nas to prosza pacjentki zeby zostawiały pieluszki dla innych dzieci 😞 Oj bieda w kraju!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skórka przeprowadz sie do Austrii 🙂
a w jadalni są dostępne owoce i soki- i można jeśc i pic ile sie chce a nie czekac aż ktoś przyniesie. No ale ten luksus kosztuje, ubezpieczenie miesięczne to spora sumka.

fredeczka ja sobie i innym też życze normalnego rozpakowania a nie wywoływania lub tymbardziej cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas niestety owocow i sokow w jadalni nie ma tylko na korytarzu jest kawa zbozowa z mlekiem i jak ktos chce to moze sobie wziac.

Skorka w roznych szpitalach jest inaczej. W jednych nic nie potrzeba a w drugich wszystko. Ja musialam miec dla malej tylko chusteczki do pupy a dla siebie szlafrok i kapcie no i kosmetyki, wode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Co do pieluszek to tetrowych mam okolo 20 i przydaja sie o wycierania buzki, do podkladania pod glowke przy karmieniu, w rozku i na przewijaku czyli w miejscach strategicznych 🙃 Zgryz jezeli malenstwo nie ma problemu z bioderkami to nie zalecaja juz szerokiego pieluszkowania bo to w niczym nie pomaga a dzidzi jest niewygodnie.

AGAW WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja to mam problem z moja mala, nie chce spac nigdzie indziej niz w rozku na rekach 🤢 🤢 🤢 jak ja wsadze spiaca do lozeczka to po 2 min. jest krzyk 🤢 🤢 a mi juy rece opadaja i kregoslup 😮 i pisze tego posta juz chyba z 10 min.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio cztery dni nic a dziś jak mnie czyści to poezja... Normalnie masakra jakaś... Ale jak to bywało już w moim przypadku, takie czyszczenie zdarza mi się bardzo często i wcale nie oznacza że rodzę... I tak jestem ostatnia w kolejce do porodu. Już się tak zastanawiałam czy ten czop to był naprawdę czop ale jak wpisuje w google krwista wydzielina to tylko piszą o czopie więc nie mogło to być nic innego... Z jednej strony mogłoby mnie już teraz wziąć ale z drugiej... Mąż w Łodzi, będzie koło północy, rodzice w pracy... Ja sama... No nie wiem... Jak ma mnie wziąć przed świętami to już najlepiej w weekend :-) bo sama to bym chyba zawału dostała...
Ale od wczoraj mały się tak boleśnie rusza że naprawdę już mam tego dosyć, co mnie pierdolnie to aż krzycze w głos... Nie wiem co mu jest, może chce wyjść tylko nie wie że nie przez brzuch tylko dołem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przez godz nie umiałam wejść na brzuszka 😠 😠
dziewczynki wróciłam z zakupów i mam takiego klenia, że szok, ale w sumie już wszystko porobione więc nic tylko czekać:laugh:

co do pieluch dada, to moja siostra używa do synka i jest z nich zadowolona, ja mam paczkę new born, później jeszcze jedną 2 pampersów, a kolejną już kupię dady, zobaczymy jak się będą nadawać, a chusteczki dada ona sobie też bardzo chwali bo są bardzo mocno nawilżone, ale ona lubi te rumiankowe, więc ja tez będę próbowała na te się przestawić jak mi się bambino skończą, zobaczymy co z tego wyjdzie, w każdym bądź razie te pieluchy są sporo tańsze od pampersów 🙂 😠

kajtucha co to za smutki, uśmiech i głowa do gury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga84 jedz bo nie będziesz miała pokarmu, dziewczyno...no i co ma biegunka do jedzenia?

Mi zrobili lewatywę tylko raz, po cc po 3 dniach miałam dopiero dwójkę i gdyby nie wyszło naturalnie to miałam wziąć czopek 😮 ale widocznie pupa się przestraszyła czopka i się sama zmobilizowała :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kajtucha powinnaś dostać po dupie za robienie smaka nam matkom karmiącym :laugh: :laugh: :laugh: Ach:laugh: co ja bym dała teraz za frytki z ketchupem i schabowym :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...