Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Jeny, a ja nie mam czasu na komputer 🤨 I przez następne 2 tygodnie to się nie zmieni, bo jutro przyjeżdżają moi rodzice. No i jutro ważne wydarzenie, Majka ma przedstawienie w przedszkolu, będzie aniołkiem 🙂 Marika idzie z nami 😉

Fredeczka, ja jeszcze Twojej Wiki nie widziałam. Śliczna jest!!

Mittka, nasze dziewczyny muszą dzielnie znosić strojenie się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ale mnie caly bzuch boli nie wiem przez co czy przez malego bo strasznie sie wierci czy przez ta kapuste co jadlam u babci ... chba zaraz ide bo dlugo nie wysiedze a spac mi sie jeszcze nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja spędziłam dzisiaj ponad 3 godziny w szpitalu:-( Pojechałam sobie tak na kontrole dla świętego spokoju.Zrobili mi ktg i badanie i wszystko dobrze i mam czekać a jak nie to w niedziele mam się zgłosić do szpitala ze skierowaniem.

Mam nadzieję jednak że do niedzieli to urodzę :-)

Idę zaraz spać bo padnięta jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Jakie tu pustki!!!!!!! 😲 😲 😲 Wszystkie brzuchatki poszły rodzić??

Dziś Maja dała mi popalić, do 1 wogóle nie chciała zasnąć później całą noc sobie drzemkałą tylko i obudziła mnie o 6 i marudzi. Śpi 5 min. i płacze i tak w kółko 😞 😞 😞

Muszę nadrobioć co naskrobałyście wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola u mnie Marika wisi na cycu od 4tej rano 🤨 Ale damy radę 😉 Jeszcze trochę i dziewczyn unromuje się.


Syla cesarka cesarce nierówna, ale duży plus, że cięcie masz zaplanowane, bo szybciej możesz dojść do siebie. Jeśli masz wybór proponuję znieczulenie w kręgosłup.
Pierwszą cesarkę miałam w znieczuleniu ogólnym i czekałam na nią kiedy zacznie się poród, męczyłam się całą noc ze skurczami, choć z góry wiadomo było, że skończy się cięciem, bo cókra była w ułożeniu pośladkowym.
Teraz miałam ustaloną konkretną datę, więc cesarkę miałam wykoywaną bez żadnych wczęśniejszych oznak rozpoczynającego się porodu. Także nie byłam zmęczona bólami. Ale tą cesarkę miałam w Szkocji.
Nie ma czego się bać. Ból jest i z tym się trzeba liczyć, ale ten ból uśmierza nam dziecko, no i leki przeciwbólowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

melduje się w całości:P
Wczoraj kajtucha a dzisiaj ja w mega podłym humorze, jak tylko wstałam to ryczę bez powodu, bolą mnie żebra,spać moge tylko na lewym boku jest mi źle i ciężko, dzidzia mało się rusza i jak czytam, że wasze dzieci tak ostro buszują w brzuchach to już w ogóle mam dość i myślę, że może coś jest nie tak 😞 😞 😞

dzisiaj mało mnie będzie na brzuszku bo zwyczajnie nie mam ochoty siedzieć przy kompie, chyba, że coś zacznie się dziać to dam wam znać, no albo, że mój humor ulegnie zmianie na lepsze 😉

miłego dnia brzuszki i mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax, nie martw się nie jesteś sama, ja dziś nie lepiej... nocka koszmarna... kurna czy to normalne ze co pół godziny chodzi się siku? bo już mam tego dosyć.... jakieś nieporozumienie, zaczynam sie zastanawiać czy się nie przeziębiłam że tak sikam...
No ale pamiętaj, głowa do góy brzuch do przodu i naprzód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha ja wstaję tak ok 3 razy w nocy, czasami 2 czasami 4 więc nie co pół godziny 😉 ale generalnie to chyba tak może być, jesli nic cię nie boli i nie piecze przy oddawaniu moczu to raczej nie jest przeziębienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...