Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

tyle roboty ale musiałam wejśc i sie przywitac :P

spałam cudownie 🙂

ide robic sernik a potem schabik do pieca... mmm....

Akompf wy macie dzieciaczki ze sobą to my mamusie w dwupaku chociaż tak możemy sobie dogodzic :P

zmykam, odezwe sie potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witajcie!
Zdrowych, spokojnych, spędzonych w miłym gronie Świąt Bożego Narodzenia. Oby Wam się maluszki chowały w zdrowiu, a Tym które są jeszcze w dwupaku, szybkich bezbolesnych porodów i najlepiej już po Nowym Roku... 🙂

życzy Ania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie świątecznie :-)
Noc fatalna... Co 40 minut z zegarkiem w ręce do wc, a o 8 mąż mnie obudził bo skoro on nie śpi to czemu ja mam spać? :-( zabić to mało... Do tego dłonie i stopy jak balony... Muszę dziś wykorzystać mamę żeby mi włosy umyla bo z tymi moimi plecami to nie wyobrażam sobie ustac nachylona nad wanna...

Życzę Wam wszystkim by te Święta były radosne, szczęśliwe, spędzone w rodzinnej atmosferze, pełne wzruszeń i zachwytów. Dla każdej z nas będą na swój sposób wyjątkowe- wy mamusie spędzicie je ze swoimi kruszynkami tuląc je w ramionach , my brzuchatki będziemy łapały się za brzuszki i przeżywały każdego świątecznego kopniaka :-) I właśnie nam, brzuchatym :-) życzę by w te Święta Mikołaj/Gwiazdor był łaskawy i przyniósł nam to czego tak bardzo pragniemy, a Wam mamusie, by przyniósł Wam niekonczące się uśmiechy Waszych dzieci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj dla wszystkich dziewczynek, chlopczykow, mam, i tat :laugh: my z Wiktorem jestesmy juz w domku bardzo sie ciesze ze wyszlam na swieta do domu ...
Wiktor urodzil sie 18.12.2009r przez cc o godz 11.25 wazyl 3250 i miezy 54cm ... a tyle milosci sie miesci sie w tak malej istotce 🙂
buziaki slodkie na swieta ...ide ubrac choinke 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOLYCH SWIAT wszystkim brzuchatkom i mamusiom 🙂

``````````{\
````````{\{*\
````````{*\~\_______
```````{```\`))))`.`\
``````{.*~``*((((`\`\))_.♥-.
````````{``~* ))) `\_.-'``
``````````{.__ ((`-*.*
````````````.*```~``*.
``````````.*.``*```~`*.
`````````.*````.````.`*.
````````.*``~`````*````*.
```````.*``````*`````~``*.
`````.*````~``````.`````*.
```.*```*```.``~```*``~ *.
..*``~```````````~`````*.
~~* ~~* ~~* ~~* ~~*.*

Gdy pierwsza gwiazdke ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych, co kochaja Ciebie,
Gdy pierwsza zagasnie, a druga zablysnie,
niech Cie aniolek ode mnie uscisnie !!!
I zlozy serdeczne zyczenia z okazji
Swiat Bozego Narodzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________$$$$$$$♥
________________$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$________$$$$$$$$$$$$$
_$$________$$$$$$$$$$$
__$$__________$$$$$$$
____$____#♥#♥__$$$$
_____$$__##♥#__$$$$
________$$________$$
__________$$$$____$$
______________$$$$$$
Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dziecięce miny?
Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,
Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.
Zobacz za oknem, świat cały biały.
Już karp się smaży, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierką w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam wyrzuty sumienia , że siedze jak leń w fotelu i nic nie robię , nic nie szykuję na Święta...
:laugh: :laugh:
Ale ze mnie leń, gdzie się podział mój zapał do gotowania, sprzatania itp...:laugh:

Lenka znowu nakarmiona, przewinięta i wycałowana śpi smacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$
_______$$$$$$$$$
______$$$$$$$$
______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
WESOŁYCH ŚWIĄT Wszystkim Grudniówkom i ich dzieciaczkom

http://niespodzianka.info/BeoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja do tych zyczen sie podpisuje Kochane 🙂tak sie zastanawiam i widze ze zadna styczniówka sie nierozpakowała a grudniówki zaczeły juz w listopadzie hi hi a moze Emax faktycznie bedziesz styczniówka???Kajyusia jak klimacik i wogóle???dziewczynki niemartwic sie i cieszcie sie Swietami 🙂pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesolych swiat wam wszystkim zycze abrzuchatkom porodu 😘 😘 😘 😘 dziewczynki do dziela
tym ktore sa juz mamusiami zycze by ich popciechy zdrowo sie chowaly i byly takie slodziasne jak sa teraz
Moja Nathalie spi po 4-5h i je cale 40-50ml mleka oczywiscie karmie z pierci ale tak mnie ostatnio podziabala ze jej odciagam i daje z butelki

Do napisania babeczki i jeszcze raz wszystkiego naj naj z okazji swiat..
OK uciekam do mojej kruszynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

♥$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$
.___$$$$$$$$$$$$$$$________$$
____$$$$$$$$$$$$________$$
______$$$$$$$$__________$$
______$$$$$$__#♥#♥____$$
______$$$$$$__##♥#__$$
________$$________$$
________$$____$$$$
________$$$$$$

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia 😘 😘 😘

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

Zdróweczka dla Was i waszych pociech, samych szczęśliwych dni i niezapomnianych pięknych chwil z maleństwami 😘 😘 😘 a Dla nie rozpakowanych mamuś lekkich i szybkich porodów 😘 😘 😘
Życzy mama Asiula tata Michał i nasz synek Kamil 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Wigilię w trójeczkę z czego bardzo się cieszę 🙂 Tata poszedł na wigilię do siorki a później na noc do pracy jedzie 🙃
Zaczniemy kolację późno bo chcemy najpierw wykąpać i położyć spać Małego 🙂 Mogę mu podać wreszcie cyca 🤪 jak tylko się obudzi, już nie mogę się doczekać 🤪 Po tym sztucznym mleku biedny kupki nie może zrobić co jakiś czas tak się pręży biedny tak mi go szkoda 😞 nie wyobrażam sobie żebym miała butlą karmić 🤨 🤨 🤨

Ewa84 pisałaś że Twój Piotruś miał bilirubiny 14 dostawał coś na nią? Po jakim czasie zeszła żółtaczka?
Mój Kamilek też ma 14 🤨
Te czopki jak mam w tą małą dupinkę wkładać to mi się całe ręce trzęsą 😞 Mam nadzieje że mu przejdzie po tych lekach 🤨

Mąż w kuchni działa a ja czekam jak mój najsłodszy troszkę wcześniejszy prezent Świąteczny się obudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki my już po kolacji,a że byliśmy sami w tym roku to wcześniej zrobiliśmy bo córa już się nie mogła doczekać 🙂

Kochane życze Wam,zdrowych,spokojnych i pełnych miłości Świąt.Tym nie rozpakowanym jeszcze mamusiom radości z dzieciątka pod serduszkiem,żadnych dolegliwości i szczęśliwego rozwiązania 🙂 a mamusiom radości z maleńkich istotek,aby te pocieszki zdrowo rosły i samych pogodnych dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez juz po kolacji. Wrócilismy od teściów około 19.00 bo o tej porze kąpiemy Lenkę. Córeczka śpi jak suseł,tyle wrażeń dla niej to stanowczo za duzo jak na jeden dzien 🙂 w domku ma ciuchutko , a tam hałas niesamowity 😠 nic biedna nie pospała.

Ewo i Asiu jak ja Wam zazdroszcze tych świąt spędzonych tylko w trójkę... marzę o tym...

Idę sie wykąpać i się położę dopóki mój mały ssący żarłoczek śpi.

Miłego wieczoru kochane i dobrej nocki i raz jeszcze Wesołych Świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja melduję się ponownie, też po kolacji, kawce i ciachu, zaraz do spania pędzę bo mi się oczy zamykają.
Muszę się pochwalić, że mój debiut kulinarno-wigilijny wyszedł super 🙂
jedno mnie zastanawia co u Agusi bo nic nie pisye, ciekawe cyz urodzila 🙃

dobranoc laseczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My sobie biesiadujemy cały czas z mężusiem 🙂

Asiu mój Piotrek dostał żółtaczki 2 dni po porodzie więc byliśmy jeszcze w szpitalu. Nie dostawał leków tylko był naświetlany lampami. Po 2 dobach naświetlania żółtaczka zeszła.

AgusiaW pisała, że nic się u niej nie dzieje, cały czas czeka.

AgaW mi też marzyła taka wigilia we trójkę, na spokojnie. Za to jutro jedziemy do rodziców, tam będą dziadkowie więc będzie sajgon. Pojutrze najazd teściów i znajomi się zapowiedzieli, że będą przejazdem we Wrocławiu i wpadną. Nie wiem jak damy radę bo Piotruś wisi przy cycu ciągle to pewnie będę siedziała z nim sama w osobnym pokoju.

Dobranoc grudnióweczki kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten wigilijny wieczór 🙂

My też już po kolacji 🙂
Mój Bartek taki dziś grzeczny był bo wiedział że gwiazdor przyjdzie i przyniósł mu prezent w postaci karuzelki :laugh:
Ciekawe czy jutro tez będzie taki grzeczny 😉 😉

Kochane mamusie i ciężaróweczki życzę Wam zdrowych, pogodnych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą. Jeny ale się objadłam... Kurcze, normalnie nie wiedziałam jak mam usiąść tak mi było ciężko z przejedzenia...
Dziś synek posłuchał i nie dobijał się na świat, ciekawe co dalej :-) ale szczerze mówiąc mam dosyć tego brzucha bo przeszkadza i ogranicza niesamowicie, i ile trudu trzeba sobie zadać żeby go unieść... Moje plecy wiedzą o tym zdecydowanie za dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny przecież nasza Ewunia obchodzi dziś imieniny 🤪
Ewo najlepsze życzonka dla Ciebie 🙂 Dużo szczęścia, miłości, zdrówka i pociechy z Piotrusia i męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...