Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

My dalej walczymy z zatkanym noskiem,przez co nocki takie sobie 😞

Czekam niecierpliwie na wieści od Ani mam nadzieję że już tuli Bartusia w ramionkach.

Kajtucha trzymam kciuki spaceruj spaceruj codziennie rób takie spacerki skoro nie masz hipermarketów to wędruj po okolicy i napewno pomoże 🙂

A ja uciekam z domku biore Emilke pod pache i idziemy do bloku obok na pogaduchy 🙂
Mam nadzieje że jak wróce to będa już jakieś wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!!!

U nas nocka całkiem spokojna, teraz moja kruszynka zjadła i dalej sobie pochrapuje :laugh:

Mittka przemywasz małej nosek solą fizjologiczną albo wodą morską?Majka też ma niestety zatkany nosek i codziennie wieczorem wlewam jej parę kropelek soli i wyciągam gluty fridą :laugh: A jak masz za sucho w pokoju to staraj się tam powiesić jakieś mokre rzeczy 🙂

No jestem ciekawa jak tam nasza Anja, skoro do tej pory nie dała znać to pewnie już ma swojego Bartusia ze sobą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Mamuśki i kobietki ciężarne 😉

Anja w szpitalu 🤪 no to trzymam kciuki aby urodziła 🙂

Kajtucha, pochodź po schodach 😉 mi pomogło:P na następny dzień wody mi odeszły 🙂:P


Wiolka Moja Sandra też ma nosek zatkany 🤢
ale solą jeszcze nie próbowałam a czytałam na ten temat, muszę spróbować 🙂 ostatnio tak kichła, że jaj taka koza wyleciała, że aż się wystraszyłam:laugh:

Ja właśnie czymam moją maliznę w wózku przy otwartym oknie 🙂 a już niedługo myślę, że jak będzie ładna pogoda, że wybierzemy się na pierwszy spacerek 🙂 Już się doczekać nie mogę 🤪

A ile jeszcze zostało nierozpakowanych Grudniówek??

Macie może aktualną tabelkę 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Gratulacje dla Ani 🙂 fajnie, że poród miała lekki i że nie została nacięta, szybciutko dojdzie do siebie 🙂

Kajtucha i Edyta RODZIĆ migiem :laugh: :laugh:

A moja Lenka dziś cały dzięn przy cycu , masakra ile mozna doić :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak na styczniówkach napisał mąż Ani bidakowi się pomyliło wybaczcie mu!!!!!!!


he niewiem czy pisze dobrze bo tygrysek tylko na nim pisze ale mamy bartka 4kg 55cm 38 glowka poprostu wladca swiata tygrysek czuje sie dobrze i jest szczesliwy tak jak ja. pozdrawiam tygrys marek

Aniu Gratulacje dla was!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anju WIELKIE GRATULACJE !!!! Farciaro urodzisz moje następne dziecko jak Ci tak dobrze poszło :laugh: :laugh: :laugh: co się będę męczyć :laugh: :P :P

A ja mam mniej mleka 😞 😞 😞 😞 bynajmniej tak mi sie wydaje, może po prostu laktacja mi się już unormowała i produkuje się tylko tyle mleka ile potrzeba? Nie wiem, co o tym myślicie?

Majeczka ostatnio przy każdym karmieniu wisiała przy cycu prawie pół godziny :laugh: :laugh: :laugh: dzisiaj jej przeszło i szybko się najadła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE ANIU I DUŻO ZDRÓWKA DLA BARTUSIA 😘

Wiolu czyszcze małej nosek solą morską,ale będę jej też wpuszczać tą sól mam nadzieję że pomoże.
A ja też coś mam mniej mleka,piersi takie miękkie mi się zrobiły,nie mam pojęcia czym to spowodowane,mam nadzieję że nie zaniknie mi pokarm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo minie nie bylo wie nie nadrabiam zaleglosci bo czas mi na to nie pozwala ... dzis bylam zarejestrowac mojego urwisa 🙂
gratuluje Aniu niech Bartus zdrowo rosnie ...
ja tez mam mniej pokarmu ale polozna powiedzila zebym kupila sobie herbatke na laktacje i czesto przystawiala szkraba do piersi to ma podobno pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane!

dawno do was nie zaglądałam ale jesteśmy u rodzinki więc nie miałam czasu na brzuszka. Ale nadrobiłam zaległości i zacznę od gratulacji dla Emmax Agusi i Ani.

A u nas wszystko w porządku Antoś jest cudowny - je i śpi na przemian.
Ja mleka tez mam teraz mniej ale sie tym nie martwię bo malutki się najada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawiam tabelkę i podajcie brakujące wymiary i daty narodzin Waszych pociech to je dopiszę. [file name=tabelka-a05d400f0b9b2a997a884b30fce6865c.doc size=77312]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka-a05d400f0b9b2a997a884b30fce6865c.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kolejny grudniowy mężczyzna 🙂
Anju gratuluję, niech synek rośnie zdrowo 🙂

Kajtucha a za Ciebie ciągle trzymam kciuki, oby w końcu coś się zaczęło 🙂 Najwidoczniej Twojemu maleństwu najlepiej pod Twoim serduchem 😉

Marika ma katarek 😞 No i przez to się troszkę męczymy. Dzisiaj z rana rodzicie wyjechali ode mnie i pojechali do Londynu do brata, zrobiło się jakoś dziwnie cicho i spokojnie...

Niedługo sylwester... Co planujecie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka moje piersi tez są zdecydowanie miększe ale myśle po prostu, że mleka produkuje się tyle ile nasze maleństwa zjadają bo nie sądzę, żeby Maja sie nie najadała bo jak wypluwa cyca to jeszcze jest w nim troszkę mleka.

Majce sól fizjologiczna na nosek pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...