Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

JA NIE WIEM ILE ZJADA MÓJ SMOK BO Z PIERSI CIĘŻKO WYLICZYĆ 🙂

JESTEM CIEKAWA ILE WAŻY TERAZ MÓJ SMYK 🤨 DOWIEM SIĘ DOPIERO 31 MARCA BO WTEDY MAMY DRUGIE SZCZEPIENIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
PannoNikt czasem sie martwie ze tak rzadko je ale przeciez jak bedzie glodny to napewno da znac 🙂

ostatni raz jadl po 12, teraz chcialam mu dac to wypychal jezyczkiem wiec nie jest glodny ale przyzwyczailam sie ze wola max co 3 h 🙂

AgaK Ty na szczepienie dopiero pod koniec marca? miedzy naszymy maluchami jest dzien roznicy a ja drugie szczepienie mam na poczatku marca...

pierwsze szczepienie mialas w 6 tyg? i nastepne mam za 6 czyli na poczatku marca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

AhaK faktyczniep omylily mi sie :P Wiki wazy 4950g :P

Pampersy te dada to moja Wiki nosi rozm 2 ale takie duuuze sa przy niej hehe :P

Ami a wyobraz sobie w jakim ja bylam szoku jak ona mi fiknela :P i to 5 razy pod rzad! i na rownej powierzchni! bo teraz to juz nawet "pod gorke" na tapczanie zlozonym fiknie 🙂

A Marcin jedzie do Holandii 😞 pewnie znowu z 4 dni go nie bedzie. Ale niech jezdzi. Za siedzenie w domu dostaje sie tylko 700zl miesiecznie a to w pierwszy dzien idzie na oplaty :|

Aga84 Wiki je w odstepach 2-4 godzinnych z tym,ze po 4 godzinach 150ml to za malo ... wtedy potrzebuje 180ml.


Skoro narzekacie,ze nikt nie wkleja zdjec z ubrankami to po formacie jak juz u siebie bede mogla wrzucac zdjecia na kompa to wam wrzuce zdjecia naszych ubranek :P


Moja Wiki jest z 30listopada i pierwsze szczepienie mialysmy 13 stycznia a drugie dzisiaj a nastepne mamy 7 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha nie ma co chamy jeżdżą po ulicach 😠

My szczepienie też mamy na początku marca i ide z obydwiema laskami bo Dominika też jakieś szczepienie ma.
Dzwoniła moja starsza córka że była w sklepie więc pytam ją czy zrobiła sobie zapas wody,a ona mówi że tak że kupiła sobie wode ii gorący kubek 🤪 stwierdziła że głodna jest wieczorami.No nieźle im tam dają popalić skoro moje dziecko jest głodne :P a dzisiaj mają dyskoteke 🙂

A moja laska dzisiaj leżąc na brzuszku też tak fikała i prawie się przewróciła,ale jeszcze jej jednak brakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy od okulisty, wszystko jest w porządku i nie musimy już więcej przychodzić 🙂

Moje chłopaki śpią, a ja zabieram się za kolejną stertę prasowania 😉

Mittko gratulacje dla Emilki 🙂 ale Ci córcia niespodziankę zrobiła 🙂
A ze starszej córki jaka zaradna dziewczyna, ratuje się gorącym kubkiem :laugh:

Aga Piotrek je co 2,5-3 godziny i też nie wiem ile bo karmię piersią.

Licząc, że Piter przybiera 200 gram tygodniowo to powinien ważyć już 6,5 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

2 post dzisiaj!!! hahah zaszalałam! :laugh: :laugh: :laugh:

PannoNkt dziękować za oklaska 😘 mam nadzieję, że Twojej Majce się szybko poprawi 🙂 biedactwo 😞

Pikasso dzięki za radę ale niestety nie wiem gdzie bym takie mleko mogła kupić, poza tym Majce sie nie chce żadnego mleka pić, mamusiowego czy sztucznego, dla niej to bez różnicy.

Co do pampersów to moje dziecie dzisiaj pierwszy raz wsadziło dupkę w numerek 3 i są akurat 🙂

Fredeczka Wiki rzeczywiście szybko wszystko robi, nic tylko się cieszyć! A ja mam przeprawy z mała nie tylko kupkowe ale również jedzeniowe, lekarzowe, spaniowe, ciemieniuchowe itd. heh, jak Ci wpadnie do głowy coś jeszcze to pewnie albo się przez to przeprawiam albo przeprawiałam :laugh: 😮 🙃

Ciuszki właśnie zaczęłyśmy nosić 62, żadne 56 już na nas nie wchodzi 🤪

Co do ciemieniuchy to ja się go pozbyłam smarując główkę oliwką bambino i podważając paznokciem co niektóre płatki no i na koniec wyczesywałam grzebyczkiem i szczoteczka do zębów.

Ami Majka lezy ciagle na boczku, to na jednym to na drugim, na pleckach spac nie znosi ani na brzuszku ale spłaszczonej główki nie ma. Nie martw się, to się często zdarza.

Agnieszka84 Maja zjada, oczywiście zależy od samopoczucia i humorków Kropki, około 100/130 ml co 3/3.5 godziny i cieszę się strasznie bo widzę, że to norma. Dzięki Bogu!

Mittka gratulacje dla Emilki!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ DZIEWCZYNY ALE MIAŁA PRZEPRAWĘ Z BARTKIEM 😞 PRZEZ PONAD GODZINĘ MI PŁAKAŁ I NIE MOGŁAM GO USPOKOIĆ 😞 BRZUSZEK GO CHYBA NIE BOLAŁ BO SIĘ NIE PRĘŻYŁ 😞 USPOKOIŁO GO JUŻ SAME ZMĘCZENIE 😞 ALE TAK MI ZACHRYPŁ ŻE SZOK 😞

TERAZ LEŻY U MAMUSI NA KOLANKACH PRZYTULONY DO CYCA ALE NIE JE TYLKO SIĘ KIELCZY DO MNIE CHOĆ KIEŁKÓW JESZCZE NIE MA :laugh: :laugh:
CAŁKIEM INNE DZIECKO NIŻ PONAD GODZINĘ TEMU 🙂

I WIADOMOŚĆ OD DORUNII 🙂

MARTUSIA JEST PO OPERACJI 🙂 CZUJE SIĘ ZMĘCZONA ALE DOBRZE 🙂
TERAZ TRZEBA CZEKAĆ NA EFEKTY PRZESZCZEPU 🙂 PIERWSZE INFORMACJE CZY PRZESZCZEP SIĘ PRZYJĄŁ W PONIEDZIAŁEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WIOLU TY TO MASZ PRZEPRAWY Z MAJECZKĄ 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ NIEDŁUGO SKOŃCZY 😉 ODE MNIE TEŻ ŁAP OKLASKA BO JA BYM CHYBA ZBZIKOWAŁA 🙂 MI WYSTARCZĄ TE PROBLEMY CO MAM 🙂

MITTKO GRATULACJE DLA EMILKI 🙂 MÓJ NIE ZROBIŁ JESZCZE MAMUSI TAKIEJ NIESPODZIANKI ALE KURCZE JUŻ CO RAZ BLIŻEJ JEST TEGO OKRESU NIEMOWLĘCEGO JAK ZACZNIE SIĘ OBRACAĆ I NIE BĘDZIE MOŻNA ZOSTAWIĆ GO SAMEGO NA ŁÓŻKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj AgnieszkoK to przeszłaś z Bartusiem,moja laska też ma ostatnio dziwny okres często drzemka kończy się płaczem.

Już jesteśmy po kąpieli ale mała coś zasnąć nie mogła,zobaczymy czy pośpi.
A ja dziś dopiero okres dostałam,chociaż chyba się dopiero rozkręca bo leci tak jak by nie chciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka gratulacje dla Emilki
Wiola współczuję Ci tej samodzielnej przeprawy przez macierzyństwo i ode mnie też łap oklaska!
Mój syn jeszcze nie śpi, przez cały dzień łapał max półgodzinne drzemki i teraz z tego zmęczenia zasnąć nie może i się złości... Teraz kolejne podejście na cyca i znowu zasypia ciekawe na jak długo.
Dobrze że z Martusia ok. Super!!!
Co do ssania piąstek 🙂 tu mój brzdąc w trakcie słodkiego cmokania łapki 🙂 trochę niewyraźne bo z telefonu i było nie za jasno w pokoju [img size=148]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0266.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Wiola ja Ciebie poprostu kobietko podziwiam! Zaden oklask na brzuszku nie wyrazi mojego podziwu 🙂 ale i tak plask plask wedruje do Ciebie 🙂

A ciesze sie bardzo ze wszystkiego bo dzisiaj ze znajoma rozmawialam i jej coreczka ma porazenie mozgowe i ma 1,5 roku ponad a nic praktycznie nie je, wazy 8 kg. nie siada, nie chodzi, nie mowi, zadnych herbatniczkow,biszkopcikow nie zje, chyba ze rozpapkane w mleku... ajj biedna, a tak pragneli dzieciatka! A jak ktos nie chce i w ciazy o siebie nie dba to jeszcze zdrowe dzieci rodza i na smietniki wyrzucaja albo podrzucaja pod drzwi i uciekaja 😠

Ahh te nasze dzieciaczki 🙂 ja jutro wstawie zdjecia i wstawie zdj ubranek. Pajacyk w ktorym wyszlysmy ze szpitala i byl jeszcze za duzy i pajacyk ktory teraz jest dobry na Wiki 🙂 ojjj jest ogromna roznica 🙂

WSZYSTKIEGO DOBREGO ZYCZYMY DLA MARTUSI I OBY WSZYSTKO BYŁO DOBRZE!! :*

wskocze na bloga moze cos naskrobie... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki,

Melduję sie szybciutko! Z góry przepraszam, ze nie nawiązuję do Waszych postów bo kompletnie nie miałam kiedy poczytac naszego forum...

Tydzień bylismy u teściów, Basiulinek rosnie jak na drożdzach, ja mam dośc sporawe kłopoty rodzinne wiec ani humoru ani ochoty nie miałam do serwowania w necie.

Bylismy dzis u neurologa i mnie strasznie zirytowała lekarka. Stwierdziła, że Basiulek kiepsko trzyma głowe... a nasza Basieńka zadziwia wszytkich dookoła... Na wizycie poprostu jej sie nie chciało :] No i jak chciała sprawdzić czy wodzi wzrokiem za zabawkami - co oczywiście też wprawia wszystkich w osłupienie zawsze - doktorka uznała, ze z tym tez kiepsko - a koło przewijaka było lustro i poprostu zainteresowała się czymś zupełnie innym - ciekawszym - odbiciem mamusi... Więc mam taaaaaaaaaaaaakąą wielka poprawkę na lekarzy, bo przebywam z Basiulkiem 24 h i wiem co widzę...

Ale niestety ostatnio mnie dopowdza moja córcia do skrajnego wyczerpania, bo dziubdziulek mój słodki ciągle marudzi, żadna pozycja do noszenia nie jest dobra, tylko przewijak sprawia, że Basiulek się uspokaja i śmieje do mamusi... też macie takie marudy w domku? Może powinnam pediatry zapytać?!

AguśK - dzieki za przekazanie wiadomości dziewczynom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKOMPF NIE MA SPRAWY 🙂

AKOMPF NAJWAŻNIEJSZE ŻE TY WIESZ ŻE WSZYSTKO JEST OK 🙂 LEKARZE POOBSERWUJĄ DZIECKO JEDNA MINUTKĘ I ZARAZ DIAGNOZĘ STAWIAJĄ 😠 WKURZA MNIE TO BO POTRAFIĄ RODZICA WPROWADZIĆ W BŁĄD 😠 ZARAZ CZŁOWIEK SZUKA POMOCY U INNYCH LEKARZY 😠
NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIE DAŁAŚ SIĘ WPUŚCIĆ W MALINY BO TY WIESZ ŻE Z BASIĄ WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf Aga ma rację, Ty jesteś matką i Ty wiesz najlepiej! Odnośnie Twojego pytania to mój Szymek też od kilku dni marudzi strasznie... Dziś wieczorem przeszedł samego siebie...
Mój łobuz oczywiście nie zasnął jak pisałam tylko dopiero o 23 przy cycu i śpiewanych przez mamusie usypiankach. Dziś na tapecie były kolędy- Gdy Śliczna Panna i Lulajże Jezuniu 🙂 kurcze kiedyś znałam tyle kołysanek i innych piosenek dla dzieci a jak trzeba to jedyne czym się poratuje to kolędami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...