Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej lasencje 🙂

i nas nocka bleee, o 3 sie obudziła i 2 godziny śmiechy sobie urządzała, ale póżniej pospała do 7:30 😜
byłam wczoraj u tego idioty księdza i tak mnie wkurwił, powiedział, że w sobotę to mi zrobi chrzest na 17:30, a zawsze robił o 16, mam nadzieję, że mi to przełoży na 16, bo jak mam za knajpę zapłacić 2000 i posiedzeć w godz to mam to w dupie. Tylko jak mam teraz gości prosić, powiem że na 16, w końcu to najbliższa rodzina i jakby co to się powie, że później 😠 😠 😠 😠 😠
no i dziewczyny bez ślubu z tym palantem to raczej by nie przeszło, chrzes a rodzice bez ślubu kościelnego, bo u mnie jak chrzestny nie dostarczy po chrzcie zaświadczenie, że nie ma przeciwskazań, żeby był chrzestnym to nie pozwoli mu podpisać dokumentów i chrzest będzie nie ważny 😠 😠 😠 😠

fredka to super, że tan facet jest ok, trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze 🙂
ja małą woże jeszcze w gondoli, bo to jest kruszynka i ma jeszcze sporo miejsca, więc myślę, że najwcześniej w czerwcu ją przełożę, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

Fredeczka trzymam kciuki 🙂 Szczęścia 🙂

U nas kolejna nocka nie przespana, Sandra znowu średnio co godzinkę wstawała i zasypiała tylko przy cycy, teraz znowu jakaś marudna, idę szybko do niej bo okropnie nudzi 😞 W między czasie postaram się nadrobić forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ciotki 😁
u nas tez nocka o du...mlody zasnol o 22 wstal o 2 i trzeba bylo z nim rozmawiac do 4,30 i standardowo wstal o 6 pozegnac tate jak wychodzil do pracy ... ja tez chce w koncu nocke przespac 🙃

lubie grzebac w ziemi ... na gospodarce mieszkam od urodzenia ... a moj tata powiedzial ze jak wiktor dorosnie to go zacznie uczyc traktorem jezdzic 🤪
uciekam na sniadanie ... moze mi sie uda kogos poklepac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA SUPER 🙂 POBUDKA O PÓŁNOCY A POTEM O 6 RANO WIĘC NIE JEST TAK ŹLE 😜

FREDKA DUŻO SZCZĘŚCIA TOBIE ŻYCZĘ BO CI SIĘ NALEŻY 😘 😘 😘 😘

TERAZ MARUDZI BO MU SIĘ SPAĆ CHCE WIĘC UCIEKAM UBRAĆ GO NA DWÓR I DO WÓZIA PÓJDZIE SPAĆ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PICASSO JA TEZ SIE WYCHOWAŁAM NA WSI. CAŁE ŻYCIE MIESZKAŁAM, DÓPÓKI MĄZ MNIE NIE ZABRAŁ DO MIASTA.
ZA DOMEM RODZICE MAJĄ WIELKĄ DZIAŁKĘ NA KTÓREJ MAMA ROK W ROK UPRAWIA WARZYWA, MAJĄ TEZ SADEK Z DRZEWKAMI OWOCOWYMI. UWIELBIAŁAM TAM SPĘDZAC CZAS ALE NA OPALANIU HAHA NIE CIERPIAŁAM NIGDY ZBIORÓW TRUSKAWEK, ZIEMNIAKÓW ITD

IDE MYĆ GARY, A TAK MI SIE NIE CHCE... KIEDYŚ MIAŁAM WIECEJ ENERGII I ZAPAŁU DO PRAC DOMOWYCH



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie u nas też właśnie lotnisko zamknęli bo mi samoloty nad blokiem nie latają 😁 a ja wczoraj jako Polka uczyłam mojego synka jak być patriotą i sami flagę Polski zrobiliśmy z czarną wstążeczką wisi sobie w oknie. Tutaj niestety nie bardzo się przejmują tym co się stało a chcę żeby Kamil wiedział jakie to ważne i historyczne wydarzenie dla naszej Ojczyzny 🙂 buziaki dla Was a to Wam jeszcze brzucholkiem z przed dwóch dni się pochwalę

[URL=http://img24.imageshack.us/i/14tydzie3dni2.png/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1372/14tydzie3dni2.png[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ładne się jaja dzieją, jak nie katastrofy to wybuchy wulkanów, oby teraz samoloty wylądowały bezpiecznie z głowami Państw które mają na pogrzeb Prezydenta przylecieć...

Moja ciotka pracuje w szpitalu niedaleko Wawelu, i musi być w gotowości, także w niedzielę idzie do pracy, nie wyobrażam sobie tego! 😲

Ja też mieszkam w małej miejscowości w domku 🙂 i moja babcia też ma koło domku pole na którym co roku uprawia jarzynki 🙂 pychota 🤪 Uwielbiam pomidorki z ogródka 😜
Ale ja bym nie miała nerwów to tego 🙂 A moja babcia uwielbia plewić i dbać i jarzynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
najpierw napiszę potem nadrobię. Cały dzień wczoraj was czytałam ale nie wiem dlaczego nie mogłam w telefonie wejść w pisanie posta... nie podoba mi się ta zmiana brzuszka... wczesniej nie miałam żadnych problemów a teraz albo posty mi uciekają i sie nie zapisują albo nie mogę wejść w "odpowiedź"... ach... a do kompa ciężko się dobić bo walczą o niego popołudniu moja mama i brat...
mniejsza z tym, noc do baaaaaani!!! maly zasnął o 22 i obudził se o 4 zaczął się śmiać gadać i nagle ryczeć... godzine go usypiałam w końcu padł no i o 8 pobudka... o 9 zasnął, a ja zamiast iść spać i odespać to całe zamieszanie kilkudniowe to jak zwykle nie... przyszły mi materiały do robienia kolczyków decoupage i oczywiście musiałam sie bawić... i tak nic nie zrobiłam bo wolałam czas wykorzystać na pobycie z wami niż na malowanie drewna 🙂
Z tego co pamiętam wczoraj, PannaNikt pokazywała krzesełko dla malucha ze stolikiem, ja też takie dostałam dla Szymka od jego chrzestnego. W sumie on dostał... też drewniane ze stoliczkiem bo się przyda na lata 🙂
Ewunia, ślicznie te ciuszki 🙂 fajowe body!
Fredeczko nonono łądnie sie dzieje! ciesze się że jesteś szczęśliwa!
więcej nie pamiętam, wybaczcie. Idę czytać co dziś naskrobałyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU CUDOWNY BRZUSIO 🤪 🤪 CAŁUSKI DLA NIEGO 😘 😘
SUPER ŻE MÓWISZ KAMILKOWI I TYM CO SIĘ DZIEJE W NASZYM KRAJU 😞 BARDZO SMUTNE TO JEST ALE MOŻE KAMILEK BĘDZIE CHCIAŁ WRÓCIĆ DO POLSKI A WTEDY BĘDZIE WIEDZIAŁ CO SIĘ DZIAŁO W KRAJU JAK ON MIESZKAŁ W OBCYM KRAJU 😉
ALE ZOBACZCIE JAKĄ POTĘŻNĄ SIŁĘ MA TEN WYBUCH ŻE CHMURA PYŁU WULKANICZNEGO MOŻE DOTRZEĆ NAD POŁUDNIOWĄ POLSKĘ 🙂 OCZYWIŚCIE WIATR W TYM POMAGA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiulku piękny brzuszek!!!!!!
U mnie niby jest ten pył a ja tam nic nie widze... mówili że nad Polską północno-zachodnią a u mnie nic nie widać.. no chyba że to meeeeega wysoko bo niebo mam błękit krystaliczny zero chmurki i pięne słońce:

ja też jestem baba ze wsi 🙂 całe życie mieszkam na wsiurce i jest mi tak dobrze, zdala od spalin, hałasu, smrodu... mąż w stolicy mieszkał jakies 15 lat więc mi dupe truje że mamy się przenieść do W-wy ale chyba go pogięło bo ja jestem chora jak mam do Poznania na miasto wyjechać a co dopiero po Warszawie...

Emmax ja miałam chrzest o 17.30 i zrobiliśmy tak, że na 14 obiad, potem słodkie i kawa, kościół i kolacja i do widzenia.

Aga, Lenka słodko wygląa w spacerówce

Aga84 i jak z tą spiralą? czuje się to?

to na tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie ma sprawy.Podam Ci mój numer telefonu: 508 251 224 jak tylko będziesz to daj znać.Ja nawet na zieloną moge podejść jak będzie pogoda bo ode mnie to jakieś 30,40 minut spacrkiem.A jak pogody braknie to zapraszam na kawke do mnie 🙂
Tylko nie 9 maja bo mam komunie.
A kiedy Ty masz przyjechać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...