Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MITTKA WYGLĄDASZ SUPER 🤪 CO TY OD SIEBIE CHCESZ 😠 ALE ŚLICZNIE WYSZLIŚCIE NA CHRZCIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A EMILKA WYGLĄDAŁA PRZEUROCZO 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE TAK SZCZERZE TO FOTOGRAF DAŁ CIAŁA Z TA TORBĄ 😠 ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE EMILKA JEST NA INNYCH DOBRZE WIDOCZNA 🙂 ALE RODZINKA Z WAS SUPERANCKA 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka przepraszam ale chyba Cie nieżle pogrzało skoro mówisz, że gruba jesteś 🤢 🤢 🤢

Zdjęcia cudne!!!! Emilka wyglądała przeslicznie a Dominika to czysty tatus!

Mloda spi wiec mamusia idzie ogladac serialik 😜 😉

Dobranoc dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

WCZORAJ JUŻ NIE WCHODZŁAM NA BRZUSZEK BO WRÓCILIŚMY POŹNO OD MOICH RODZICÓW, TRZEBA BYŁO LENKE KĄPAĆ I ZARAZ SAMA PADŁAM ...
ALE PUSTKI SĄ, NIE MA CO. TO JUZ NIE TE CZASY KIEDY TRZEBA BYŁO NADRABIAĆ PO 4 GODZINACH NIEOBECNOŚCI NA BRZUSZKU 60 STRON 😁

MITTKO PRZEŚLICZNE ZDJĘCIA. JA JESTEM ZŁA BO MY NIE MAMY TAKICH ŁADNYCH ZDJĘĆ Z CHRZCIN LENY. WKURZA MNIE , ŻE NIKT W OKOŁO NIE POTRAFIŁ ZROBIĆ PORZĄDNEGO ZDJĘCIA...

NOC OK, LENKA OBUDZIŁA SIE O 3 I O 5 NA JEDZONKO I SPAŁYŚMY DO 7.20

EWO JAK TAM PIOTRUŚ?? ZROBIŁ KUPKE??
NIE MARTW SIĘ, MOJA LE LENKA TEZ 3 DNI NIE KUPKAŁA A JAK JEJ SIĘ ZEBRAŁO TO PRAWEI PAMPERSA ZABRAKŁO 😁

NIE WIEM CO JESZCZE MIAŁAM NAPISAĆ 😞

MIŁEGO DZIONKA LASECZKI

ACHA... AGA84 JA NIE WIEM CO TY SIE TAK PRZEJMUJESZ TĄ TEŚCIOWĄ. JA BYM SIĘ CIESZYŁA JAK BY SIĘ MOJA NA MNIE POGNIEWAŁA BO PRZYNAJMNIEJ BYM JĄ MIAŁA Z GŁOWY 😁 😁 😁 A TAK MNIE WKUR... OSTATNIO, ALE NIE BEDE JUŻ O TYM MÓWIĆ BO SZKODA SŁÓW..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka może być,ale bywały lepsze 🙂

Co do zdjęć to nawet mogą być,moja siostra to kiedyś robiła zdjęcia.Ale to fotograf starej daty czyli sprzętów na klisze i troche się obawia tych nowych.

No moja też już od dwóch dni kupala nie robi,ale na razie nie płacze brzuszek ma miękki więc nie panikuje,mam nadzieję że dziś się pojawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TYMI KUPKAMI... LENKA TEZ JUŻ 2 DNI BEZ KUPKI, ALE NA RAZIE SIĘ NIE MARTWIE.

POKAŻE WAM MOJĄ CUDNĄ
[URL=http://img18.imageshack.us/i/dsc07431640x480.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9294/dsc07431640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...