Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

O JUŻ SINIAKI W TEMACIE 😁 😁 😁 MÓJ TEŻ SIĘ JUŻ DOWIEDZIAŁ DO CZEGO SŁUŻĄ STÓPKI ALE JESZCZE NIE ZALICZYŁ ŻADNEJ GLEBKI CHOĆ WIEM ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ DO TEGO DOJDZIE 🙂
TO NIESTETY NIEUNIKNIONE 🙂

ZARAZ BĘDZIE MÓJ MĘŻUNIO WIĘC MOŻLIWE ŻE DOPIERO JUTRO SIĘ ODEZWĘ 🙂
WIĘC ŻYCZĘ WAM MIŁEGO POPOŁUDNIA I WIECZORKA 😘 😘 😘 😘

DO JUTERKA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
My byliśm na spacerku pokropił nas deszczyk,chmury postraszyły,ale jak do tej pory nic nie spadło 🤪

O moja na czole już porządnego guziora miała,bo jak to ona puściła się jedną rączką i równowage straciła i gdyby się uderzyła o pdłoge to jeszcze a trafiła na jakąś swoją zabawke i takie czerwone miała teściowa zaraz jej zamrożone mięso przykładała 😜 teraz jest na etapie siadania co wstanie albo ją za rączki prowadzam to po chwili siada 😁

Ide robić krakersy bo nam się zachciało mąż wszystko pokroił to ja tylko pukładam i posmaruje ketchupem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapraszam dziewczynki 🙂
To specjalność mojego zakładu,wszyscy znajomi jak do nas przyjeżdżają to pytają czy będą krakersy 🤪

Agnieszko smaruje krakersa lekko ketchupem dla mnie robie też ketchupem z majonezem (mąż tak nie lubi 😜 ) a potem kłade co tam mam przeważnie jest to ser żółty szyneczka jajeczko pomidorek i ogórek czasem też papryczka konserwowa i ot całe krakersy 🙂
są pyyyycha tylko straszna dłubanina przy nich bo trzeba te produkty pokroić do rozmiarów krakersów 🤪
Moja siostra np smaruje koncentratem pomidorowym ale to mi nie smakuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEDNAK DO WAS ZAGLĄDNĘŁAM 😜

WIOLKA TY SIEDŹ TU W POLSCE A DO CHORWACJI LATAJ NA WAKACIE 😁 😁 😁 😁 😁

MITTKO TO MĘŻUŚ JESZCZE POSIEDZI 🙂

A NA TE KRAKERSY TO MI APETYTU NAROBIŁAŚ CHOĆ JESZCZE NIE JADŁAM I NIE WIEM JAK TO SMAKUJE 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO TE KRAKERSY MUSZĄ BYC PYSZNE 🙂

WIOLKA TO FAJNIE ZE MASZ TYLE RODZEŃSTWA 🙂 JA MAM DWÓCH STARSZYCH BRACI 😉

A MY JUTRO Z MĘŻEM CHCEMY IŚĆ NA KOLACJE GDZIEŚ DO KNAJPKI BO MAMY 2 ROCZNICĘ ŚLUBU W PONIEDZIAŁEK. ZOBACZYMY JAK BEDZIE Z LENKĄ 🙂 OCZYWIŚCIE JĄ CHCEMY ZABRAC ZE SOBĄ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC EWUNIU 🙂 FAJNIE ,ŻE SZCZĘSLIWIE DOJECHALIŚCIE DO DOMKU 🙂 WYŚPIJ SIĘ, A JUTRO CZEKAMY NA FOTORELACJE Z WAKACJI 😉

MITTKO A MOJA DZIDZIA TEZ MA TAKI TRANSPORT JAK TWOJA 🙂
[URL=http://img530.imageshack.us/i/dsc08250640x480.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8242/dsc08250640x480.jpg[/IMG][/URL]

MOJA LENKA JUŻ O 20 WYKĄPANA ALE SPAĆ NA RAZIE NIE ZAMIERZA GADZINA

MÓWIĘ WAM JUZ DOBRANOC BO MĄZ SIĘ DOMAGA TULANEK

PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

kurcze Wikiz asnela u mnie na lozku ja ja oblozylam koldrami jak zawsze a ona musiala sie obudzic i nie wiem jakim cudem przejsc przez te koldry i chyba chciala przejsc przez porecz i spadla :/ z jakis 50cm :/ strasznie plakala 😞( moment z lazienki wylecialam a na schodach to sie prawie zabilam :/ ale jest spokojna..... wiec nie wiem co robic 😞 mam nadzieje ze w najgorszym wypadku bedzi emiec guza :/

AgaW to rozmantyczny wieczor kolacja itp? 🙂 super!


Dziewczyny wy juz dobranoc a ja dopiero sie pojawilam mhmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Lenka też ma taką super bryke 🤪 😁 😁 i z tatusiem pod kolor ubrana 🙂

Fredeczko mam nadzieję że Wikusi nic nie będzie,musisz ją poobserwować ale pewnie skończy się na guzie

Ja też już ide spać mam nadzieję że dziś już mila spokojnie będzie spała.
Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...